PDA

View Full Version : سوال: چطور این قسمت ها رو در وردپرس اضافه کنم؟؟

ab.ali
جمعه 16 خرداد 1393, 20:39 عصر
با سلام، دو سوال دارم ،
1- اولیش اینه که در بسیاری از سایت ها با اینکه با وردپرس ساخته شده ان د دارای قسمت هایی مانند اخبار سایت و به زودی و .... هستند که می خواستم بدون این ها رو با php به وردپرس اضافه می کنند؟

2- من یک سایت فروشگاه با وردپرس ساختم که تموم هم شده ولی مشکلم اینجاست که در یک div و قسمت مشخص باید پول اون کالا رو مشخص کنم ، حالا چه طور می شه این قسمت رو اضافه کرد؟
اگر می شه راهنمایی کنید!
ممنون

lord_viper
شنبه 17 خرداد 1393, 08:31 صبح
قسمت اخبار و گالری رو به صورت پیشفرض داره برای اضافه کردن قابلیتهای دیگه اگه خود وردپرس در اختیارتون نمیزاره باید پلاگینشو نصب کنین مثلا برای فروشگاه ساز میتونین از ووکامرس استفاده کنین که خیلی کامله و ...... تو خود سایتش بخش پلاگین کلی پلاگین رایگان برای استفاده وجود داره

2.سوالتون خیلی کلی هست از چه پلاگینیی استفاده کردین؟ هر پلاگینی یک سری توابع برای ساخت و نمایش خروجی داره که میتونین از اونها در قالبتون استفاده کنید مثل نمایش نام و مبلغ کالا

ab.ali
شنبه 17 خرداد 1393, 13:30 عصر
قسمت اخبار و گالری رو به صورت پیشفرض داره برای اضافه کردن قابلیتهای دیگه اگه خود وردپرس در اختیارتون نمیزاره باید پلاگینشو نصب کنین مثلا برای فروشگاه ساز میتونین از ووکامرس استفاده کنین که خیلی کامله و ...... تو خود سایتش بخش پلاگین کلی پلاگین رایگان برای استفاده وجود داره

2.سوالتون خیلی کلی هست از چه پلاگینیی استفاده کردین؟ هر پلاگینی یک سری توابع برای ساخت و نمایش خروجی داره که میتونین از اونها در قالبتون استفاده کنید مثل نمایش نام و مبلغ کالا
ممنون از این که پاسخ دادید! در واقع من از هیچ پلاگینی استفاده نکردم و فقط می خوام بدونم می شه با نوشتن کد های php قسمتی اضافه کرد برای (افزودن مطالب) که هر موقع کالای جدیدی اضافه کردم ، یک قسمتی هم برای قیمت گذاری داشته باشه و برای اون کالا فیمتی تعیین کنم؟

lord_viper
شنبه 17 خرداد 1393, 16:27 عصر
برای این کار باید برای بخش افزودن مطلب یک متاباکس بنویسید

لینک زیر به شما کمک میکنه

http://www.smashingmagazine.com/2011/10/04/create-custom-post-meta-boxes-wordpress/