PDA

View Full Version : مشکل در در صفحه وبgoogle map

saeedhushmand
شنبه 17 خرداد 1393, 09:13 صبح
با عرض سلام

دوستان به کد زیر نگاه کنید من می خوام برای هر marker در کد زیر یک infowindow باز کنم با کلیک بر روی markers ولی فقط برای marker اول این رویداد فعال میشه

لطفا کمک کنید

for (word in words) {

polypoints.push(new google.maps.LatLng(words[word].split("*")[0],words[word].split("*")[1]));

markers = new google.maps.Marker({
Icon: 'http://radyabi.com/img/pointcar.png',
position: new google.maps.LatLng(words[word].split("*")[0],words[word].split("*")[1]),
map: map,
});

}

google.maps.event.addListener(markers, 'click', function () {

infowindow = new google.maps.InfoWindow({
maxHeight: 500,
maxWidth: 500,
width: 300,
height: 300,
backgroundColor: "Black",
content: "<div style=\"text-align:right; direction:rtl; font-size:18px; \"><p> تاریخ: masfa_Date <br/> سرعت : masfa_speed کیلومتر در ساعت masfa_Address masfa_temp </p></div>"
});
infowindow.open(map, markers);
infoWindows.push(infowindow);
});

mRizvandi
شنبه 17 خرداد 1393, 12:05 عصر
بر اساس اون چیزی که می بینم خدمتتون عرض می کنم:
آخرین خطی که دارید مارکر رو می سازید و خصوصیت map رو ست می کنید یک کاما اضافه است.
دوم اینکه تابع addListener فقط داره یکبار اجرا میشه، و بیرون حلقه ساخت مارکر هست. برای همین فقط یک رویداد کلیک بایند میشه.
کل اضافه کردن رویداد رو بذارید داخل حلقه اول بعد از ساخت مارکر.
امیدوارم که درست بشه.

saeedhushmand
شنبه 17 خرداد 1393, 12:08 عصر
با عرض سلام

از کمکتون ممنونم ولی اگر داخل حلقه بذارم دیگه کلا اصلا نقشمم بالا نمیادش و کار نمیکنه

ahmad156
شنبه 17 خرداد 1393, 22:09 عصر
خب دوست عزیز حلقه for شما addListener رو شامل نمیشه و فقط یه بار addListener اجرا میشه.

saeedhushmand
یک شنبه 18 خرداد 1393, 08:50 صبح
ضمن تشکر از کمکتون ، همون طور که گفتم اگر داخل حلقه بذارمش کلا دیگه نقشمم بالا نمیاد!

ahmad156
یک شنبه 18 خرداد 1393, 09:06 صبح
دوست عزیز من این سمپل (http://www.sanwebe.com/2013/10/google-map-v3-editing-saving-marker-in-database) رو در ASP.NET استفاده کردم.با PHP هست ولی تبدیلش کاری نداره