PDA

View Full Version : ساخت سیستم مدیریت محتوای ساده

SasSas
شنبه 17 خرداد 1393, 10:27 صبح
سلام دوستان من یک قالب با نرم افزار wysiwyg طراحی کردم و لی سیستم مدیریت محتوا نداره چجوری میتونم یک cms براش طراحی کنم ساده ترین راهش چیه من زیاد با برنامه نویسی آشنا نیستم

_mojitaba_
شنبه 17 خرداد 1393, 13:37 عصر
ساده ترین راهش اینه که شما اگه میخوای خودت بنویسی برنامه نویسی یاد بگیری
اگه نمیخوای میتونی از وردپرس استفاده کنی

mohamad_torabi
شنبه 17 خرداد 1393, 14:17 عصر
یا باید از وردپرس و دات نت نیوک و.... دیگه استفاده کنی که برای اینکه قالبت رو به پوسته ای اینا تبدیل کنی نیاز اندک به برنامه نویسی داری یا باید برنامه نویس کنی و یاد بگیری

vimax23
شنبه 17 خرداد 1393, 14:35 عصر
سلام دوستان من یک قالب با نرم افزار wysiwyg طراحی کردم و لی سیستم مدیریت محتوا نداره چجوری میتونم یک cms براش طراحی کنم ساده ترین راهش چیه من زیاد با برنامه نویسی آشنا نیستم

میخوایی سی ام اس خودت بنویسی در حد یه پرتال که خبر اضافه حذف و ویرایش کنی تگ بزاری و کتگوری براش مشخص کنی یا چیز بزرگی میخوایی؟

SasSas
شنبه 17 خرداد 1393, 15:06 عصر
میخوایی سی ام اس خودت بنویسی در حد یه پرتال که خبر اضافه حذف و ویرایش کنی تگ بزاری و کتگوری براش مشخص کنی یا چیز بزرگی میخوایی؟
نه داداش یه چیز ساده میخوام فقط بتونم صفحه اول و صفحه ارتباط با ما را مدیریت کنم

vimax23
شنبه 17 خرداد 1393, 15:24 عصر
نه داداش یه چیز ساده میخوام فقط بتونم صفحه اول و صفحه ارتباط با ما را مدیریت کنم

خب این سئوال ارتباطی به این تالار نداره تو تالارهای برنامه نویسی وب مثل دات نت و پی اچ پی باید میپرسیدی
میتونی از شی گرایی تو php استفاده کنی یعنی یه فایل مرکزی که توش توابع حذف و ویرایش و اضافه کردن تو یه کلاس باشه بعد تو یه فایل کل این ها رو صدا بزنی