PDA

View Full Version : ساخت یک warning

Pedram_Parsian
شنبه 17 خرداد 1393, 12:42 عصر
با سلام می خواستم بدونم چه جوری میشه یه پنجره وارنینگ بدون کامپوننت درست کرد ؟ (مثل اطلاع بروز رسانی آنتی ویروس ها)

CsharpNevisi
شنبه 17 خرداد 1393, 13:50 عصر
خب یه فرم برای این کار طراحی کن .. !!! :لبخند:

NASA's Spaceman
شنبه 17 خرداد 1393, 19:27 عصر
سلام
دقیقا همونی که دوستمون
CsharpNevisi (http://barnamenevis.org/member.php?280820-CsharpNevisi) گفت
و شما تو فرم جدیدت که PictureBox یا Panel بزار و یه عکس Warning از تو گوگل پیدا کن و بزار توش
و هر چیز دیگه ای خواستی توش بنویس
با سپاس Spaceman

Pedram_Parsian
شنبه 17 خرداد 1393, 21:35 عصر
سلام
دقیقا همونی که دوستمون
CsharpNevisi (http://barnamenevis.org/member.php?280820-CsharpNevisi) گفت

و شما تو فرم جدیدت که PictureBox یا Panel بزار و یه عکس Warning از تو گوگل پیدا کن و بزار توش
و هر چیز دیگه ای خواستی توش بنویس
با سپاس Spaceman

خوب چجوری میشه کدی بنویسیم که فرم رو در قسمت پایین سمت راست یا پایین وسط قرار بده ؟
با تشکر

NASA's Spaceman
شنبه 17 خرداد 1393, 22:06 عصر
خوب چجوری میشه کدی بنویسیم که فرم رو در قسمت پایین سمت راست یا پایین وسط قرار بده ؟
با تشکر
ابتدا Start Position فرم رو به Manual تغییر بدین
و بعد به Location فرم برین و موقعیت X و Y رو به اون مکانی که خودتون دوست دارین تغییر بدین
این شکلی فرم رو به هر جای صفحه میتونین ببرین و محدودیت هم نداره
با سپاس Spaceman

Pedram_Parsian
شنبه 17 خرداد 1393, 22:10 عصر
ابتدا Start Position فرم رو به Manual تغییر بدین
و بعد به Location فرم برین و موقعیت X و Y رو به اون مکانی که خودتون دوست دارین تغییر بدین
این شکلی فرم رو به هر جای صفحه میتونین ببرین و محدودیت هم نداره
با سپاس Spaceman

خوب برنامه من قراره روی هر سیستمی اجرا بشه
و در این صورت من resolation صفحه نمایش کامپیوتر طرف مقابل رو نمی دونم و چجوری اون رو fix لبه ی ویندوز کنم ؟

danialafshari
شنبه 17 خرداد 1393, 22:26 عصر
خوب برنامه من قراره روی هر سیستمی اجرا بشه
و در این صورت من resolation صفحه نمایش کامپیوتر طرف مقابل رو نمی دونم و چجوری اون رو fix لبه ی ویندوز کنم ؟

با سلام
لطفاً اطلاعات بیشتری در مورد پروژتون در اختیار دوستان قرار دهید تا بتونند بهتر راهنمایی کنند
ببینید معمولاً فرم های Notification قاب های کوچیکی دارن و مثلا شما اگر 300 * 400 بزارید روی تمامی مانیتور ها پشتیبانی میشه
کامپوننت هایی هم برای این کار هست که در فروم بسیار بحث شده
موفق باشید

Pedram_Parsian
شنبه 17 خرداد 1393, 22:51 عصر
با سلام
لطفاً اطلاعات بیشتری در مورد پروژتون در اختیار دوستان قرار دهید تا بتونند بهتر راهنمایی کنند
ببینید معمولاً فرم های Notification قاب های کوچیکی دارن و مثلا شما اگر 300 * 400 بزارید روی تمامی مانیتور ها پشتیبانی میشه
کامپوننت هایی هم برای این کار هست که در فروم بسیار بحث شده
موفق باشید
دوست عزیز من درباره اندازه اون سوال نکردم و همچنین به دلایل زیادی می خوام از کامپوننت استفاده نکنم و فرم را در گوشه پایین سمت راست نمایش بدم ....
مثلا کدی نیست که location گوشه صفحه هر کامپیوتر رو بگیرد و بعد location فرم رو برابر اون قرار بده ؟

aliagamon
شنبه 17 خرداد 1393, 23:30 عصر
شما میتونید از کلاس screen استفاده کنید و اندازه صفحه نمایش رو بگیرین)

Location = new Point(Screen.PrimaryScreen.WorkingArea.Width-Width, Screen.PrimaryScreen.WorkingArea.Height-Height);

NASA's Spaceman
یک شنبه 18 خرداد 1393, 06:01 صبح
شما میتونید از کلاس screen استفاده کنید و اندازه صفحه نمایش رو بگیرین)

Location = new Point(Screen.PrimaryScreen.WorkingArea.Width-Width, Screen.PrimaryScreen.WorkingArea.Height-Height);

با این روش میتونی بدست بیاری و به نظر من اگه پروژت رو بزاری وسط صفحه نمایش و اون رو بیاری زیرش مثل همونی که بالاتر گفتم رو هیچ سیستمی به مشکل بر نمیخوری
با سپاس Spaceman