PDA

View Full Version : سوال: دریافت کد های جاوا اسکریپت در php

mehrdad1991h
شنبه 17 خرداد 1393, 15:40 عصر
سلام
من میخوام یک فایل جاوا اسکریپت را توی پی اچ پی باز کن و محتواش را به یک استرینگ نسبت بدهم و نهایتا چاپش کنم

در ضمن این فایل جاوا اسکریپت روی هر سایتی میتونه باشه یعنی عملا الزامی نیست که بهش دسترسی داشته باشیم

با اژاکس - سی یو ار ال - بروز کردن و ... امتحان کردم ولی در همه ی موارد هیچی دریافت نمیکنم

اگر نمیشه پس چجوری فایرفاکس و ... میتونن محتویاتش را نمایش بدهند یعنی مثلا سورس یک صفحه را نگاه میکنیم یه جاش لینک جاوااسکریپت زده تا روش کلیک میکنیم
میره تو صفحه ی بعد و محتویات فایل جاوا را نشون میده دقیقا یه همچین کاری میخوام انجام بدم میخواهم محتویات فایل جاوا را دریافت کنم

چه کنم ؟
لطفا راهنمایی فرمایید
lord_viper
شنبه 17 خرداد 1393, 16:49 عصر
به خاطر اینکه firefoxیک مرورگر هست و یک موتور برای رندر کردن و اجرای کدهایی مثل جاوااسکریپت که از سمت سرور ارسال میشن داره(gecko)

mehrdad1991h
یک شنبه 18 خرداد 1393, 10:37 صبح
به خاطر اینکه firefoxیک مرورگر هست و یک موتور برای رندر کردن و اجرای کدهایی مثل جاوااسکریپت که از سمت سرور ارسال میشن داره(gecko)

خوب الان یعنی هیچ راهی نیست که بشه کد هاش را دریافت کرد ؟ نمیشه راهی نباشه که
ببین همینجوری لینک فایل جاوااسکریپت را تو دانلود منیجر بزاریم درست دانلود میشه کد ها را میتونیم ببینیم
حالا اگر با curl یا سایر توابع پی اچ پی دانلود کنیم باز یه صفحه خالی دانلود میشه

میدونم ممکنه به خاطر ست کردن کوکی باشه که خوب با curl هم کوکی ست کردم فایده نداشت
احتمال دیگه ای هم که دادم این بود که جاوا روشن یا خاموشه بررسی کرده

و نهایتا این که من تو وب هم خیلی سرچ کردم یه راه هایی هست که جاوا را هم scarpe میکنن ولی من هرچقدر توجه کردم چیز زیادی متوجه نشدم
کلا این فکر من را مشغول کرده
چه کنم ؟