PDA

View Full Version : آموزش: بدست آوردن شماره سریال CPU

NASA's Spaceman
شنبه 17 خرداد 1393, 19:11 عصر
سلام
این فایلی که براتون قرار دادم شماره سریال CPU رو براتون میگیره که توی این فایل هم Dll هست و نمونه پروژه
و فقط یادتون نره که برای استفاده حتما باید Dll رو توی ریفرنس ها اد کنین و بعد کد بنویسین
**و یه خبر هم بدم و اونم این هست که شرکت (Spaceman(SISDC طبق گفته خودشون Dll های بیشتری رو بیرون میدن و بطوری که دسترسی به همه چیز رو برای ما آسون کنن
**و البته این شرکت هنوز وب سایت رسمی نداره و تازه شروع به کار کرده و مکان شرکت هم تو آمریکا هست و حتی تو اینترنت هم هنوز چیزی دربارشون وجود نداره
https://www.zeta-uploader.com/1159965827
با سپاس Spaceman

NASA's Spaceman
یک شنبه 18 خرداد 1393, 06:07 صبح
دوستان خواهشا اگه بدردتون میخوره یه تشکر بزنین تا بقیه Dll های این شرکت رو هم براتون بزارم
با سپاس Spaceman

shahryari
یک شنبه 18 خرداد 1393, 12:11 عصر
سلام دوست من
با تشکر از این کار شما
اولا: گرفتن کد سی پی یو 8 الی 9 خط کد لازم داره که نمونه در این تالار زیاده
دوما و مهمتر از همه : کدهای این دی ال ال که شما معرفی کردید مبهم سازی شده و اونجوری که من دیدم 20 الی 30 تا تابع گمنام (مبهم شده) داره که معلوم نیست کارشون چیه..!!!
سوما: یک چیزی وب سایت و .... نداره چه جوری اعتماد میکنید ازش استفاده کنید؟؟؟...
چهارما: دستتون درد نکنه بابت زحمتی که کشیدید

کد گرفتن شماره سریال سی پی یو
public String getCPUID()
{
String cpuid = "";
try
{
ManagementObjectSearcher mbs = new ManagementObjectSearcher("Select ProcessorID From Win32_processor");
ManagementObjectCollection mbsList = mbs.Get();

foreach (ManagementObject mo in mbsList)
{
cpuid = mo["ProcessorID"].ToString();
}
return cpuid;
}
catch (Exception) { return cpuid; }
}
}

gjmkdyttyhujk
یک شنبه 18 خرداد 1393, 14:21 عصر
این شرکت فکر کنم شرکت رویاهای دوستمون هست. و فعلا دارن دیوارهای شرکت رو میسازند.:لبخند: ولی خوبه دیگه یک شرکت قبل از ساخته شدنش داره خدمات میده:لبخندساده:

NASA's Spaceman
یک شنبه 18 خرداد 1393, 21:09 عصر
ممنون از تمام دوستان و باید بگم که نه شرکت خیالی هست و نه چیز دیگه دلیل نداشتن وب سایت فقط و فقط به دلیل این هست که توی طراحی وب سایت و یه سری از این قبیل کار ها به مشکل برخوردند و هزینه شرکتی که تازه تاسیس شده خیلی سنگین هست و فعلا به همین روال داره پیش میره تا بعدا وب سایت رسمیش رو هم بده بیرون
در مورد کد های dll باید بگم کد شما هم درست هست ولی کد این شرکت فرق داره و من خودم تمام کدنویسی هاش رو دیدم و روشی که برای دسترسی به Cpu انجام میده فرق داره و کار شما هم روی هر نوع Cpu اجرا نمیشه(منظورم ابر کامپیوتر هاست و نه ریز کامپیوتر ها) و فعلا این شرکت برای معروف شدن در سطح جهانی باید دست به چنین کارهایی بزنه و از لحاظ اعتماد هم من که شخصا رییسش رو باور دارم چون اسم اکانت من در اینجا با اسم مستعار ایشون هست و کاملا میشناسمشون پس بابت امنیت خیالتون راحت
بزودی یکی دیگه از dll هاش رو براتون میزارم
با سپاس Spaceman

gjmkdyttyhujk
یک شنبه 18 خرداد 1393, 22:10 عصر
در مورد کد های dll باید بگم کد شما هم درست هست ولی کد این شرکت فرق داره و من خودم تمام کدنویسی هاش رو دیدم و روشی که برای دسترسی به Cpu انجام میده فرق داره و کار شما هم روی هر نوع Cpu اجرا نمیشه(منظورم ابر کامپیوتر هاست و نه ریز کامپیوتر ها)
پس حتما بیل گیتس داره روی کدهای اونها نظارت میکنه.:لبخند: برای رئیس یک شرکت خیلی بده که dll بده بیرون اون هم به صورت کپی شده، و به گفته خودش کدهاش در ابرکامپیوترها اجرا بشه ولی نتونه یک وب سایت راه اندازی کنه. به نظر من باید یک تجدید نظری کلی در مورد خودش داشته باشد.:لبخند: دوست عزیز شما لطفا این نظرات من رو به ایشون گوشزد کنید. با تشکر.خداحافظ

NASA's Spaceman
یک شنبه 18 خرداد 1393, 22:39 عصر
پس حتما بیل گیتس داره روی کدهای اونها نظارت میکنه.:لبخند: برای رئیس یک شرکت خیلی بده که dll بده بیرون اون هم به صورت کپی شده، و به گفته خودش کدهاش در ابرکامپیوترها اجرا بشه ولی نتونه یک وب سایت راه اندازی کنه. به نظر من باید یک تجدید نظری کلی در مورد خودش داشته باشد.:لبخند: دوست عزیز شما لطفا این نظرات من رو به ایشون گوشزد کنید. با تشکر.خداحافظ
ممنون دوست عزیز خیالتون راحت نکته نظرات رو حتما بهشون اطلاع میدم
با سپاس Spaceman