PDA

View Full Version : مشورت در خصوص يك نرم افزار با 4 خط كد

swallow.pa
دوشنبه 19 خرداد 1393, 06:50 صبح
سلام به همه
من نياز به ساخت يك نرم افزار دارم كه براي كاربران يك شبكه بزرگ ارسال كنم اين نرم افزار مي اد يك مقدار توي رجيستري رو حذف مي كنه فقط همين

اما مشكل من
با وي بي دات نت اين رو مي نويسم وقتي يك نرم افزار كه نهايتا 4 خط كد داره به كاربرها ارسال كنم اونها هم بايد دات نت فريم ورك نصب كنند خيلي جالب نيست مي خوام بدونم دوستان كه حالا متوجه شدند اين نرم افزار چيز خاصي نيست چه پيشنهادي مي تونن بدن كه من مجبور به نصب دات نت فريم ورك نباشم

ممنون از همه

محمد آشتیانی
دوشنبه 19 خرداد 1393, 07:21 صبح
سلام

اولین راه اینه که با دات نت فریم ورک ۲ برنامتو بنویسی ، چون روی اکثر سیستمها نصب هست
ضمنا میتونی از نرم افزارهایی مثل spoon studio برای پرتابل کردن برنامت استفاده کنی تا اصلا مشکلی نداشته باشی

موفق باشید

Abbas Naghdi
دوشنبه 19 خرداد 1393, 08:02 صبح
سلام

اولین راه اینه که با دات نت فریم ورک ۲ برنامتو بنویسی ، چون روی اکثر سیستمها نصب هست
ضمنا میتونی از نرم افزارهایی مثل spoon studio برای پرتابل کردن برنامت استفاده کنی تا اصلا مشکلی نداشته باشی

موفق باشید

spoon studio چیه ؟
مشکلی برای نرم افزار به وجود نمیاره ؟

محمد آشتیانی
دوشنبه 19 خرداد 1393, 14:51 عصر
سلام
والا بنده تا حالا چنتا برنامه خودمو پرتابل کردم مشکلی نداشته ، البته من از دات نت فریم ورک ۲ استفاده کرده بودم.برای ورژن های بالاتر هم نباید مشکلی داشته باشه.

موفق باشید

sagggad
دوشنبه 19 خرداد 1393, 15:10 عصر
سلام به همه
من نياز به ساخت يك نرم افزار دارم كه براي كاربران يك شبكه بزرگ ارسال كنم اين نرم افزار مي اد يك مقدار توي رجيستري رو حذف مي كنه فقط همين

اما مشكل من
با وي بي دات نت اين رو مي نويسم وقتي يك نرم افزار كه نهايتا 4 خط كد داره به كاربرها ارسال كنم اونها هم بايد دات نت فريم ورك نصب كنند خيلي جالب نيست مي خوام بدونم دوستان كه حالا متوجه شدند اين نرم افزار چيز خاصي نيست چه پيشنهادي مي تونن بدن كه من مجبور به نصب دات نت فريم ورك نباشم

ممنون از همه
سلام
Visual Basic 6 هم خوبه. دات نت فریم ورک هم نمیخواد.
پیشنهاد من اینه که VB6 بنویسی

shahryari
جمعه 23 خرداد 1393, 17:19 عصر
از ویبی اسکریپت (http://msdn.microsoft.com/en-us/library/aa384906%28v=vs.85%29.aspx) هم میتونید استفاده کنید و همچنین از دستورات کامند (http://stackoverflow.com/questions/130193/is-it-possible-to-modify-a-registry-entry-via-a-bat-cmd-script) در قالب یک فایل bat