PDA

View Full Version : سوال: اشکال در وارد کردن متن در WebBorwser

mohammad_2013
دوشنبه 19 خرداد 1393, 19:34 عصر
سلام و درود
یه حلقه for تعریف کردم که میخوام مقدار حلقه اضافه بشه به وب بروز البته زیر هم.
for i = 1 to 10
web.DocumentText += i.tostring + "<br>"
Next
ولی فقط عدد 10 میاد تو وب. یعنی اگه دستور بالا رو بذارم تو باتون با هربار کلیک عدد 10 زیر عدد 10 قبلی اضاف میشه و خبری از 1 تا 9 نیست. حدس زدم به خاطر سرعت بالای حلقه باشه واسه همین تو حلقه از
System.Threading.Thread.Sleep(1000) استفاده کردم ولی بازم فقط 10 میاد. راه حلی واسه این مشکل هست آیا ؟ :لبخند:

Hossis
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 00:36 صبح
شما اول یک متغیر از نوع رشته تعریف کرده و توی حلقه ، متن مورد نظر رو توش وارد کن بعد که حلقه به پایان رسید، همه اش رو با خاصیت web.DocumentText به بروسر بریز.
من همین کار رو می کنم

mohammad_2013
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 00:48 صبح
مشکل من یه چیزه دیگست. وقتی بخوام با سرعت بالا رشته اضاف کنم به وب ؛ همه ی رشته ها اضاف نمیشه. من برنامه رو وصل کردم به یه سرور که میخوام پیغام هایی که میاد بیان تو وب. اگه پیغام ها آهسته بیاد مشکلی نداره ولی اگه یهو 10 تا پیغام بیاد 7 تاش میاد تو وب. چیکار باید کرد؟ البته من حدس میزنم که چاره ای نداره باید یه جوری این مشکل رو دور زد. دنبال یه راه حل میگردم

Hossis
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 01:47 صبح
برای من مبهم مونده که شما می خواهید از این WB اطلاعات رو بگیرید یا بهش بدید؟؟
اگر اطلاعات رو از جای دیگه بهش می دید، همین روش رو امتحان کنید
وب بروزر تو خصوصیت documenttext برخی وقت ها گیر میده که من از خاصیت Document.write استفاده می کنم
WB.Document.write(Html)

mohammad_2013
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 20:23 عصر
واقعا مرسی مشکلم حل شد از این بابت. ولی متاسفانه با این روش بخش هایی مثل wb_DocumentCompleted از کار میفته. مثلا کد نوشته بودم وقتی متنی به وب اضاف شد سکرول بره به آخرین سطر. ولی الان دیگه navigate , navigated , documentcomplete هیچ عکس العملی حین اضافه شدن متن نشون نمیدن

mohammad_2013
جمعه 23 خرداد 1393, 13:46 عصر
ممنون این مشکلم حل شد :چشمک: