PDA

View Full Version : دو تا مشکل بوجود آمده روی هاست : اشکال در session ها + دادن ارور صفحه

amin4763
دوشنبه 19 خرداد 1393, 19:40 عصر
سلام ؛ اساتید لطفا راهنماییم کنن:
واسه ریدایرکت کردن وبسایت وقتی که سایت ارور می ده به صفخه ی error.aspx که خودم طراحی کردم به مشکل برخوردم؛
صفحه ی اول سایتم اینجوری بود:
example.com/Root/indexed/index.aspx
توی پوشه Root یه صفحه طراحی کرده بودم به اسم error.aspx؛ وقتی مسیر فراخوانی محتوای دامنه رو انتقال دادم به httpdocs//Root/indexed ارور می ده که صفحه ی error.aspx پیدا نشد که بر می گرده به تنظیمات فایل وب کانفیگم؛تو دو تا جا من این کنترل خطا رو انجام دادم 1- تو فایل Global با کد زیر:

void Application_Error(object sender, EventArgs e)
{
try
{
string aminFileName = Server.MapPath("~\\xx") + "\\xx.txt";
if (!System.IO.File.Exists(aminFileName))
System.IO.File.Create(aminFileName);
System.IO.StreamWriter sw = new System.IO.StreamWriter(aminFileName, true);
sw.Write(DateTime.Now.ToString() + "\n\r" + Server.GetLastError() + "\n\r\n\r");
sw.Close();
Response.Redirect("~\\Root\\error.aspx");

}
catch
{
Response.Redirect("~\\Root\\indexed\\index.aspx");
}
// Code that runs when an unhandled error occurs

}

و تو فایل وب کانفیگم هم این کد رو اضافه کردم:

<system.web>
<customErrors mode="on" defaultRedirect="~//Root//error.aspx"/>
</system.web>

ولی وقتی روی آدرس کلیک می کنم این خطا رو می ده:
The resource cannot be found.

Description: HTTP 404. The resource you are looking for (or one of its dependencies) could have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable. Please review the following URL and make sure that it is spelled correctly.

Requested URL: /error.aspx

و URL سایت این جوری می شه :

http:///XXX.COM/error.aspx?aspxerrorpath=/Index.aspx

می شه لطفا راهنمایی کنین که تنظیمات رو چجوری اعمال کنم؟

مشکل 2) SESSION ها:
توی وبسایتم هر کجا از SESION ها استفاده کردم کلا اون صفحه بالا نمی یاد؛از SESSION معمولی استفاده کردم یعنی تو لاگین هام add کردم و هر کجا لازم بود اگه null بود ریدایرکت کردم به صفحه لاگین یا به صفحه ی دیگه:
می شه بگین که آیا تنظیمات خاصی روی هاست لازمه که session ها کار کنن؟یا یه تکه کدی رو اضافه کنم به یه جا؟من فقط از sesion ها استفاده کردم روی لوکال کاملا ج می ده ولی رو هاست که بردم همه کلا بهم ریخته؛اساتید لطفا راهنمایی کنین چون بدجور گیرم

amin4763
دوشنبه 19 خرداد 1393, 21:32 عصر
خواهشا یکی ج بده بدجور مونده