PDA

View Full Version : پروژه ASP ساده + بانک

professional2009
سه شنبه 20 خرداد 1393, 06:10 صبح
سلام

من برنامه نویسی ویندوز تحت وب کار نکردم. (دسکتاپ کار کردم)
میخوام یک سایت ساده که برنامه نویسیش پیچیدگی زیادی نداشته باشه تعریف کنید برام، که به عنوان پروژه دانشجویی بتونم انجام بدم. (بانک هم داشته باشد)

hadi0x7c7
سه شنبه 20 خرداد 1393, 10:13 صبح
یرای یادگیری هست یا میخواید آخر ترم ارائه بدید؟؟ اگه برای یادگیری هست که دیگه وقت تون رو روی web form نزارید و برید سراغ asp.net mvc یه سایت نمونه هم وجود داره به نام mvc music store این برای شروع خوب هست.:تشویق:

professional2009
سه شنبه 20 خرداد 1393, 12:29 عصر
یرای یادگیری هست یا میخواید آخر ترم ارائه بدید؟؟ اگه برای یادگیری هست که دیگه وقت تون رو روی web form نزارید و برید سراغ asp.net mvc یه سایت نمونه هم وجود داره به نام mvc music store این برای شروع خوب هست.:تشویق:
مسلما برای یادگیری هست. دارم یک دوره اس کیو ال میگذرونم . قصد دارم یک سایت برای پروژ ه این دوره تحویل بدم.
اما اصلا تا بحال سایت ننوشتم . هرچی کار کردم دسکتاپ بوده. حالا دنبال این هستم که یک پروژه ی ساده از نظر برنامه نویسی (که بانک هم داشته باشه ) برام تعریف کنید.

hadi0x7c7
سه شنبه 20 خرداد 1393, 14:38 عصر
همین سایتی که معرفی کردم MVC Music Store (https://mvcmusicstore.codeplex.com/) یکی از بهترین مثالای mvc هستش تقریبا اکثر مباحث ابتدایی رو پوشش میده. مکمل این کتاب هم میتونید از اموش های سایت dotnettips.info استفاده کنید. البته این پروژه و کلا mvc دیگه شما خیلی با sql کاری نداری و از entitiy frameworkبرای کار با دیتابیس استفاده میکنی.

rezadana
سه شنبه 20 خرداد 1393, 15:42 عصر
سلام. به لینک زیر برید و در قسمت موضوعات سایت بر روی asp رو انتخاب نمایید. میتونید پروژه های ساده ای رو دانلود نمایید و همچنین آموزش هم هست . موفق باشید.
www.rezalynda.rzb.ir

professional2009
سه شنبه 20 خرداد 1393, 22:18 عصر
همین سایتی که معرفی کردم MVC Music Store (https://mvcmusicstore.codeplex.com/) یکی از بهترین مثالای mvc هستش تقریبا اکثر مباحث ابتدایی رو پوشش میده. مکمل این کتاب هم میتونید از اموش های سایت dotnettips.info استفاده کنید. البته این پروژه و کلا mvc دیگه شما خیلی با sql کاری نداری و از entitiy frameworkبرای کار با دیتابیس استفاده میکنی.
دوست عزیز من گفتم دوره اس کیو ال . اصل پروژه طراحی بانکش هست بعد شما میگی با اس کیو ال کار نداری !!
مرسی به هر حال