PDA

View Full Version : تغییر خصوصیت یک کنترل از یک فرم دیگر

rahele_sa
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 19:32 عصر
سلام

بزار به طور مثالی بگم و ساده

ما 2 صفحه داریم

صفحه 1 و صفحه 2

روی صفحه 1 یک دکمه قرار دادم

و روی صفحه 2 یک Label قرار دادم

میخواهم با کلیک بر روی دکمه صفحه 1 متن Label صفحه 2 تغییر کنه بعد صفحه 2 را نمایش بده
--------------------------------------------------------------------
سوال دومم اینه که

من تو صفحه ام از یک Panel استفاده کردم وقتی که صفحه را بازگذاری میکنم
(اجرا می کنم) نصف Panel دیده نمیشه

نمی دانم چرا

ولی وقتی صفحه را یک بار Maximize و بعد Restore میکنم درست میشه

خلاصه اگر کسی اطلاعاتی راجب این موضوع داشت کمکمون کنه

hpx
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 20:07 عصر
جواب q1 : با window.opener ،javascript میشه کنترل کرد که اگه opener ،page1 باشه حالا text مربوط به label رو تغییر داد
جواب q2 : به html اش یه نگاهی بنداز

manager
پنج شنبه 21 اردیبهشت 1385, 20:10 عصر
سوال اول : امیدوارم که منظورتون از صفحه یک Page واقعی نباشه چون این کار به نظر من محاله !!!!!!!!!!!!! مگر اینکه پنجره اول از تو پنجره دوم یا پنجره دوم از توپنجره اول ایجاد شده باشه که اگر به این صورت باشه باید با javascript این کار رو انجام بدین...
سوال دوم : style و اندازه width کنترلتون رو چک کنید !! بهتره وقتی که صفحه را بارگذاری کردید به سورس کد html یه نگاهی بندازید ببینید اندازتون چیه !!!!!!!!!

sh_mohsen taki
جمعه 22 اردیبهشت 1385, 16:08 عصر
با سلام
بله با جاوا اسکریپت میشه کار اول رو کرد و دقیقا windoww.oppener جواب میده و البتهmsdn یک که نه بهتره بگم ده ها مثال جامع در این باره داره که بهتره یک نگاهی بهشون بشه
ولی asp.net اصلش بر انقال صفحه با یک رشته هست و بعد از اینکه صفحه ایجاد شد رشته از بین میره و دسترسی دوتایی به صفحات و رد و بدل اطلاعات نداره مگر اینکه از session ها استفاده بشه و بعد از تغییر کلمه یکبار صفحه اصلی به روز رسانی بشه که صد البته مشکل نیست اگه بهش فکر کنین به جواب میرسین