PDA

View Full Version : سوال: 1-امکانات خرید هاست2-انتخاب نام دامنه

Mohammadsgh
سه شنبه 20 خرداد 1393, 14:10 عصر
1-میخوام یه هاست بخرم.یه هاست چه امکاناتی باید داشته باشه؟(از لحاظ امنیت و سرعت و کارایی خوب و مناسبی داشته باشه؟)سایتهایی هست که بشه فهمید؟)در هنگام خرید چه پرسش هایی برای هاست بکنم تا یه هاست خوب بگیرم؟:لبخندساده:
2-میخوام یه دامنه آی آر برای سایت طراحی سایت بگیرم اگر میشه چند تا نام بگید تا از بین اونا یکی رو بزارم:لبخندساده:
ممنون میشم اگه دوست های گلم راهنمایی کنن؟دستشونو میبوسم:قلب:

Mohammadsgh
سه شنبه 20 خرداد 1393, 20:03 عصر
ممنون از پاسخ هاتون.واقعا شرمندم کردید:افسرده:

سوداگر
سه شنبه 20 خرداد 1393, 20:30 عصر
انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران (http://www.webhostingtalk.ir/) راجع بهش صحبت شده ضمنا سطح سواد و نحوه برخورد و... ارایه دهندگان رو میبینید

اینجا تبلیغ هاستینگ با بنر هم ممنوعه چه رسد به صحبت کردن در مورد آن در یک تاپیک (عواقب اینکار رو نمیدونم :گیج:):
موضوع بنر نمی تواند در زمینه خدماتی که زیر مجموعه های سایت برنامه نویس و شرکای آن ارائه می دهند (از جمله خدمات هاستینگ، و دوره های آموزشی) باشد (http://barnamenevis.org/showthread.php?54352)

ravand
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 10:17 صبح
من برای اینکه هاستم رو انتخاب کنم. از یکی از دوستان که هاست خریده بود خواستم سایتش رو بهم معرفی کن. تا چند هفته سایتش رو باز میکردم ببینم قطعی داره یا نه؟ بیشتر از هر چیز قطعی سرور برام مهمه.

Mohammadsgh
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 20:41 عصر
هاستی هست که از همه قسمتهای php پشتیبانی کنه؟یا همه پشتیبانی میکنن؟

cpuram
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 22:30 عصر
هاستی هست که از همه قسمتهای php پشتیبانی کنه؟یا همه پشتیبانی میکنن؟
هیچ هاست اشتراکی وجود نداره که از همش پشتیبانی کنه. تنها راه خرید vds هست.

Mohammadsgh
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 22:42 عصر
منظورتون vps هست؟

cpuram
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 23:20 عصر
منظورتون vps هست؟
نه داداش من d سمت چپ کیبورد هست غلط تایپی نمیشه.:لبخند:
vps:Virtual private server
vds:virtual dedicated server
یعنی وقتی بهت 2 گیگ رم میدن از رم تو به کسی دیگه نمیدن. مثلا فرض کن یه سرور 10 گیگ رم داره اینو به 5 نفر 2 گیگ میده.اما vps اینطوری نیست ممکنه 2 گیگ تو شیر شده باشه که سرور با رم 10 گیگ رو مثلا به 13 نفر فروخته باشن.