PDA

View Full Version : اجرای پروژه های دانلود شده

hsdnhd
سه شنبه 20 خرداد 1393, 23:59 عصر
باسلام
چطوری میشه پروژه هایی ای اس پی که اینت دانلود میکنی به عنوان کدسورس رو اجرا گرفت؟چون انگارکسری ارورهارو میده من چندتاگرفتم اینطوری بود مثل کامپوننت ها و.... اینارو چطوری باید انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

AmirRezanezhad
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 21:47 عصر
سلام دوست عزیز... پروژه های که شما دانلود میکنید ، موقع اجرا ممکنه چندین ارور بده : 1. ارور دیتابس ، که باید رشته اتصال به بانک را مبنا بر مسیر دهی کامپیوتر خودت انتخاب کنی ...2. کامپوننت ها ، در پروژه های مختلف ممکنه از کامپوننت هایی استفاده بشه که در سیستم شما نصب نباشه ، باید برای رفع این ارور کامپوننت های مورد نظر رو نصب کنی و چندین ارور دیگه

CsharpNevisi
چهارشنبه 21 خرداد 1393, 23:58 عصر
عکس ارورهارو بزار ببینیم دردش چیه .. !!!

hsdnhd
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 07:20 صبح
سلام دوست عزیز... پروژه های که شما دانلود میکنید ، موقع اجرا ممکنه چندین ارور بده : 1. ارور دیتابس ، که باید رشته اتصال به بانک را مبنا بر مسیر دهی کامپیوتر خودت انتخاب کنی ...2. کامپوننت ها ، در پروژه های مختلف ممکنه از کامپوننت هایی استفاده بشه که در سیستم شما نصب نباشه ، باید برای رفع این ارور کامپوننت های مورد نظر رو نصب کنی و چندین ارور دیگه
ممنون
خب چطوری باید کامپوننت هارادانلود ونصب کنم؟توضیحی کوتاهی میدید؟

hsdnhd
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 07:46 صبح
عکس ارورهارو بزار ببینیم دردش چیه .. !!!

http://8pic.ir/images/l67iercorvz0kzoma4u9_thumb.jpg (http://8pic.ir/viewer.php?file=l67iercorvz0kzoma4u9.jpg)

AmirRezanezhad
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 14:45 عصر
خواهش میکنم دوست عزیز... خب باید ببینید از چه کامپونتی استفاده شده ... بعد اقدام به دانلود اون کامپوننت کنید

AmirRezanezhad
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 14:51 عصر
دوست عزیز ... این اروری که تو عکس نشون میده ارور رشته اتصال بانکه .... شما باید مسیر آدرسو با آدرس sql سیستم خودتون عوض کنید

hsdnhd
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 23:41 عصر
دوست عزیز ... این اروری که تو عکس نشون میده ارور رشته اتصال بانکه .... شما باید مسیر آدرسو با آدرس sql سیستم خودتون عوض کنید

من بای sqlاصلا کارنکردمونمیکنم همیشه از Linqوپروسیجرهااستفاده میکنم
میشه راهنمایی کنید چطوری باید این اروررورفع کنم چون اصلا نمیدونم چی به چیه

CsharpNevisi
جمعه 23 خرداد 1393, 11:50 صبح
این ارور مربوط میشه به کانکشن استرینگ ... اول باید بانکو تا sql اتچ کنی ... بعد یه بار تست کن ... اگه دوباره نشد باید بری از توی web.config کانکشن استرینگ رو درستش کنی