PDA

View Full Version : سوال: آموزش کامل استفاده از windows service برای جلوگیری از بسته شدن نرم افزار اصلی

Pedram_Parsian
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 21:59 عصر
دوستان سلام
فکر کنم عنوانم منظورم رو رسونده باشه .. ولی در حر حال :
من یه نرم افزار دارم که نمی خواهم کاربر بتونه به هیچ صورتی اون رو ببنده و ....
در تاپیک های قبلی دوستان من رو راهنمایی کردن که از ویندوز سرویس استفاده کنم و چند تا لینک انگلیسی برام قرار دادن ولی راستش متوجه نشدم ...
ممنون میشم اگه دوستان کتابی یا فیلم آمزشی در مورد این در اختیار من و دوستان قرار بدن
البته یه سوال هم داشتم که همین اول می پرسم :
ویندوز سرویس برای این کار رو باید در یک پروژه جدید ایجاد کنم یا در پروژه اصلی خودم ؟

irartesh
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 22:20 عصر
در هر حال یعنی چی؟بالاخره از تسک منیجر که میشه بسته شه

Pedram_Parsian
پنج شنبه 22 خرداد 1393, 23:00 عصر
در هر حال یعنی چی؟بالاخره از تسک منیجر که میشه بسته شه

اگه از ویندوز سرور استفاده کنیم که بسته نمی شه؟
منظورم اینه که اگه بخواد کاربر ببندش باید اول ویندوز رو غیر فعال کرد و ....
کاربرانی که از نرم افزار من استفاده می کنند بیشتر شامل کودکان میشن که اهل این کارا نیستند.:لبخند:
اگه میشه روش آموزش رو قرار بدین لطفا

rasol_afkham
جمعه 23 خرداد 1393, 09:06 صبح
اگه می دونی که اونها نمی تونن از توی تسک منجیر برنامه رو ببندند، دکمه Close فرم رو غیر فعال کن و نمایش در نوار وضعیت ویندوز رو هم غیرفعال کن.

irartesh
جمعه 23 خرداد 1393, 11:22 صبح
یه راه تو خود برنامه هست درحالت عادی اگه فرم رو از خود برنامه خودتون(از هر گزینه ای که توی برنامه باشه نه ویندوز) میتونید تو ایونت form closing این کد رو استفاده کنید.که البته اگه تو فرم مادر برنامه باشه،برنامه شما بسته نمیشه

private void Form1_FormClosing(object sender, FormClosingEventArgs e)
{
e.Cancel = true;
}

کد جالبیه:لبخند:حتما امتحان کن

Pedram_Parsian
جمعه 23 خرداد 1393, 15:35 عصر
اگه می دونی که اونها نمی تونن از توی تسک منجیر برنامه رو ببندند، دکمه Close فرم رو غیر فعال کن و نمایش در نوار وضعیت ویندوز رو هم غیرفعال کن.

دوست عزیز
کاربران برنامه من نمی تونند ویندوز سرویس رو غیرفعال و سپس برنامه رو ....
ولی ببخشید ها دیگه داداش 5 ساله من هم بلده برنامه رو از task manager ببنده !!!!
در ضمن بلدم task manager رو غیر فعال کنم ولی چون برنامه من باید همیشه در حالت اجرا باشه کار مناسبی نیست.....

irartesh
جمعه 23 خرداد 1393, 15:53 عصر
کاش اول تو نت یه سرچ میکردی نه اینکه همینجوری بیای بپرسی
http://www.how2learnasp.net/article.aspx?code=d2c7bf00-a24a-4e8b-8a4b-649205ac5bc5
فارسی هم هست:افسرده:

Pedram_Parsian
جمعه 23 خرداد 1393, 16:02 عصر
کاش اول تو نت یه سرچ میکردی نه اینکه همینجوری بیای بپرسی
http://www.how2learnasp.net/article.aspx?code=d2c7bf00-a24a-4e8b-8a4b-649205ac5bc5
فارسی هم هست:افسرده:

دوست عزیز این کد رو قبلا پیدا کرده بودم
فقط یه سوال یعنی من اگه این رو درست کنم دیگه برنامه ام بسته نمی شه؟
و در ضمن سوال بعدی :
این ویندوز سرویس رو باید در soliution (درست نوشتم ؟) خودم بیفزایم یا یکی دیگه درست کنم ؟

irartesh
جمعه 23 خرداد 1393, 16:18 عصر
شما گفتی که به من گفتن اگه از ویندوز سرویس استفاده کنم مشکلم حلمیشه...اینکه بسته میشه یا نه نمیدونم ولی نشده که تاحالا برنامه ای از تسک منیجر بسته نشه

شما باید رو این موضوع کار کنی که کودک اصلا متوجه نرم افزار نشه که حالا بخواد ببندتش

Pedram_Parsian
جمعه 23 خرداد 1393, 16:32 عصر
شما گفتی که به من گفتن اگه از ویندوز سرویس استفاده کنم مشکلم حلمیشه...اینکه بسته میشه یا نه نمیدونم ولی نشده که تاحالا برنامه ای از تسک منیجر بسته نشه

شما باید رو این موضوع کار کنی که کودک اصلا متوجه نرم افزار نشه که حالا بخواد ببندتش
نمی دونم می دونید یا نه ولی
دوست عزیز ویندوز سرویس ها همانند دست های پشت پرده هستند که کار نرم افزار را انجام می دهند ولی به این صورت که قابل مشاهده نیستند و من قبلا با ویندوز سرویس کار کردم ...
ولی یه آموزشی می خواهم که با ویندوز سرویس بشه پروژه را غیر قابل بستن کرد .... مثل آنتی ویروس

Pedram_Parsian
یک شنبه 25 خرداد 1393, 19:07 عصر
دوستان نظری در این مورد ندارید ؟
کـــــــــــــــمــــــــ ـــــــــــــــکـــــــــ ــــــــــــــــــــ کنید :چشمک:

amir200h
یک شنبه 25 خرداد 1393, 23:15 عصر
protected override void OnClosing(CancelEventArgs e) {
e.Cancel = true;
}

mama13
یک شنبه 25 خرداد 1393, 23:21 عصر
سلام یه سوال داشتم خوهاشا جواب بدید من میخواستم منو تو ساخت یه بازی تحت وب به سبک کانتر راهنمایی کنید یک راهنمایی ساده و کوچیک هم کافی است

Pedram_Parsian
یک شنبه 25 خرداد 1393, 23:22 عصر
protected override void OnClosing(CancelEventArgs e) {
e.Cancel = true;
}

دوستان من طریقه نوشتن ویندوز سرویس رو می خوام

Pedram_Parsian
یک شنبه 25 خرداد 1393, 23:24 عصر
سلام یه سوال داشتم خوهاشا جواب بدید من میخواستم منو تو ساخت یه بازی تحت وب به سبک کانتر راهنمایی کنید یک راهنمایی ساده و کوچیک هم کافی است

دوست عزیز
آخه اینجا که جای این حرفا نیست ؟
شما می تونی یه تاپیک جدید درست کنی ....
در ضمن فکر نمی کنم با زبان سی شارپ کارت را بیفته

balizadehd
دوشنبه 09 تیر 1393, 16:33 عصر
سلام
برای درست کردن و اجرای یک سرویس ویندوز بد نیست این رو هم نگاه کنی.
احتمالا جوابتو بگیری:لبخندساده:

balizadehd
دوشنبه 09 تیر 1393, 16:33 عصر
سلام
برای درست کردن و اجرای یک سرویس ویندوز بد نیست این رو هم نگاه کنی.
احتمالا جوابتو بگیری:لبخندساده:
http://www.shabakeh-mag.com/Article.aspx?id=1003409

elec60
دوشنبه 09 تیر 1393, 20:00 عصر

با یه راهنمایی ساده اگه بشه بازی در حد کانتر ساخت که باید با راهنمایی بیشتر بشه بازی در حد Call of Duty ساخت!! این سوال رو حداقل برو تو فوروم Unity3D بیان کن!