PDA

View Full Version : سوال: عدم شناخت Using های برنامه

forodo
جمعه 23 خرداد 1393, 11:44 صبح
سلام
چرا این Using هارو نمی شناسه؟
از همین یوزینگ ها تو برنامه دیگه که الان دارم می نویسم دارم استفاده می کنم و مشکلی نداره.
واسم نوشت 40/000 تا ارور دارم.
http://up.iranfilm182.com/images/62337018942871915858.png

irartesh
جمعه 23 خرداد 1393, 11:49 صبح
بخش references رو چک کن...احتمالا از اونجا جذف شدن

electro_esma
جمعه 23 خرداد 1393, 11:54 صبح
دوست عزیر تو بخش رفرنس اینها رو اضافه کن درست می شه.

forodo
جمعه 23 خرداد 1393, 11:55 صبح
اینم Referencesهامه
http://up.iranfilm182.com/images/47478392338384472903.png

aghayex
جمعه 23 خرداد 1393, 13:07 عصر
احتمال می دم نسخه فریم ورک این پروژت با فریم ورک پروژه قبلیت تفاوت داره برا همین بهت گیر می ده . و ناچار هستید معادل اونها رو در فریم ورک جدید پیدا کنید .
توصیه :
همیشه سعی کنید از برنامه ریشارپر استفاده کنید .

forodo
جمعه 23 خرداد 1393, 16:05 عصر
ریشارپر رو نصب کردم ولی چطوری باید ازش استفاده کنم؟ باید dll ای چیزی اضافه کنم به ویژوال یا خودش روی ویژوال سوار می شه. چطوریه؟

forodo
جمعه 23 خرداد 1393, 16:09 عصر
آخرین ورژن فریم ورک رو نصب کردم. قبلاً هم می خواستم چند خط کد رو توش ببینم 2بار اجراش کرده بودم و مشکلی نداشت ولی الان نمی دونم چرا اینبار اینارو اررو گرفته. از اون موقع تا الان هم هیچ تغییری توی کامپیوتر ایجاد نکردم که تقریباً 1هفته از آخرین باری که این برنامه رو باز کردم می گذره.

aghayex
جمعه 23 خرداد 1393, 20:53 عصر
ریشارپر رو نصب کردم ولی چطوری باید ازش استفاده کنم؟ باید dll ای چیزی اضافه کنم به ویژوال یا خودش روی ویژوال سوار می شه. چطوریه؟

زمانی که ریشارپر رو نصب کنید در اولین اجرای ویژوال از شما سوالی می پرسه و خود به خود کمک حالتون هست و نیاز به اضافه کردن برنامه ای نیست .

آخرین ورژن فریم ورک رو نصب کردم. قبلاً هم می خواستم چند خط کد رو توش ببینم 2بار اجراش کرده بودم و مشکلی نداشت ولی الان نمی دونم چرا اینبار اینارو اررو گرفته. از اون موقع تا الان هم هیچ تغییری توی کامپیوتر ایجاد نکردم که تقریباً 1هفته از آخرین باری که این برنامه رو باز کردم می گذره.

مشکلتون رو هم همونی بود که گفتم . شما پیغام خطایی ارائه ندادید اما از چیزی که مشخصه که یک دفعه 40000 خطا میده مشکل از رفرنس هات هست و رفرنس ها هم به فریم ورک مربوط میشه

forodo
جمعه 23 خرداد 1393, 22:18 عصر
زمانی که ریشارپر رو نصب کنید در اولین اجرای ویژوال از شما سوالی می پرسه و خود به خود کمک حالتون هست و نیاز به اضافه کردن برنامه ای نیست .
راهنمای استفاده فارسی برای این نرم افزار هست؟

مشکلتون رو هم همونی بود که گفتم . شما پیغام خطایی ارائه ندادید اما از چیزی که مشخصه که یک دفعه 40000 خطا میده مشکل از رفرنس هات هست و رفرنس ها هم به فریم ورک مربوط میشه
خود به خود درست شد.
قاطی کردم.
شما گفتید که برای فریمورک، پیش خودم گفتم آخه اگه اینجوری باشه برنامه رو که می نویسیم باید توی کامپیوتر طرف حتماً فریمورکی نصب بشه که روی کامپیوتر خودمون بوده!!!
ممنون از راهنماییهاتون.