PDA

View Full Version : سوال: بازگرداندن 100000 رکورد حذف شده

meysam7972
شنبه 24 خرداد 1393, 08:51 صبح
با سلام کسی هست بتونه منو کمک کنه؟
بابا هیچ کس منو نمیخاد
من 100000 تا رکورد دارم از بدشانسی همه رکوردهائی که وارد دیتا بیس کردم بعلت قطعی برق پریده
چکار کنم؟
:گریه:

Tarragon
شنبه 24 خرداد 1393, 09:07 صبح
خب؟!......

cpuram
شنبه 24 خرداد 1393, 09:15 صبح
سیستم ریستور کن 1% احتمال شاید برگشت

Abbas Naghdi
شنبه 24 خرداد 1393, 09:25 صبح
با سلام کسی هست بتونه منو کمک کنه؟
بابا هیچ کس منو نمیخاد
من 100000 تا رکورد دارم از بدشانسی همه رکوردهائی که وارد دیتا بیس کردم بعلت قطعی برق پریده
چکار کنم؟
:گریه:

عزیز کسی که 100000 رکورد داره ینی واقعا از عقل به دور هست که پشتیبان از دیتابیسش نگیره ... همون بهتر که پرید ... درس عبرت باشه تا پشتبان بگیری ... :)

eshpilen
شنبه 24 خرداد 1393, 12:14 عصر
گل گفتی.

من هرکاری میکنم بکاپ میگیرم. هر سیستمی اطلاعات مهم دارم، روی فلشم، حتی برنامه ای که دارم روش کار میکنم یه مقدار کد که اضافه میشه، حتی موقع تایپ کردن یه نامه هم هر خط ctrl+s میزنم، خلاصه هروقت هر جا. چون تجربش رو دارم که عدم انجام این کار چقدر غیرعاقلانه است.
بکاپ هم چند مدل چندجا میشه گرفت. روی PC، فرستادن توی اینترنت (آنلاین - مثلا github)، روی فلش، روی CD.
از چیزهای مهم که چند جا بکاپ دارم معمولا. مثلا میبینی روی دوتا PC دارم، روی فلش خودم هم دارم، روی CD هم هر چند وقت یک بار (با فاصلهء بیشتر) دارم.

یکی از کارهای روتین هر آدم عاقل کامپیوتری، بکاپ گرفتنه، یکی دیگش هم رمزگذاری و تمهیدات امنیتیه. مثلا من فایلهای روی فلشم رو اونایی که اگر فلش گم میشه میخوام خیالم راحت باشه که دست کسی نمیفته، چند وقت پیش رمز کردم. یخورده دردسر داره، ولی به دردسرش می ارزه. تازه بازم موارد حساسش (رمز عبور اکانت هام) که توی فایل رمز شده هست بازم خودش به شکلی Obfuscate شده که کسی به این راحتی نمیتونه ازش سردربیاره.
ضمنا من تاحالا فلش گم نکردم، ولی با این حال میترسم و نمیتونم تضمین کنم. واسه کم نکردن فلش هم یکسری سیاست و اصولی واسه خودم پیاده کردم، وگرنه فلشم تاحالا گم شده بود!

omidabedi
شنبه 24 خرداد 1393, 12:25 عصر
این رکورد ها فایل هستن در اصل دیگه

شاید بتونی با برنامه های ریکاوری برشون گردونی

یکیشون recovery my files هست یا اصلا بگرد شاید برنامه ریکاوری مخصوصی برای فایل دیتابیس باشه

یادت باشه که recovery my files حتما کرک بشه بدرستی وگرنه کار نمیکنه

emadrezvani
شنبه 24 خرداد 1393, 13:15 عصر
پیشنهاد می کنم آرامش خودتونو حفظ کنید و خودتونو به بی خیالی بزنید که انگار رکوردی وجود نداشته !!! داشته آقا جان!‌؟ اگه داشته پس کو ؟

علمی بخوایم بحث کنیم اینکه که با قطعی برق رکورد های یک پایگاه داده به این زودی نمی پره! شاید باشه و لود نشه . شاید سرویس خرابه . شاید ...

tux-world
شنبه 24 خرداد 1393, 13:32 عصر
من آخرش نفهمیدم. این قضیه چه ربطی به برنامه نویسی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

cpuram
شنبه 24 خرداد 1393, 15:17 عصر
من اطلاعات مهم رو یا توی گوگل درایو یا بیشتر اوقات توی onedrive مایکروسافت نگه میدارم.خطر نابودیش تقریبا صفر هست.
فیلم و آهنگ به درک که بپره.
نرم افزارمم که اونایی که حیاتی هستن روی سی دی و دی وی دی زدم بقیه روی هاردم هستن اگرم پرید مهم نیست دوباره دانلود میکنم.