PDA

View Full Version : سوال: عدم نمایش اطلاعات ذخیره شده در Setting پروژه

forodo
شنبه 24 خرداد 1393, 15:17 عصر
سلام
وقتی اطلاعاتی که داخل Setting در قسمت Properties رو تغییر می دم ( از طریق کد ) وقتی می رم داخل این قسمت همون اطلاعات قبلی هستش ولی اطلاعات جدید ذخیره شدند ولی قبلی ها نمایش داده می شن.
چرا؟
با تشکر

NASA's Spaceman
شنبه 24 خرداد 1393, 19:10 عصر
دقیقا کد ذخیره و خوندن setting رو که نوشتی رو اینجا بزار تا بهت بگم مشکلت کجاست
با سپاس Spaceman

forodo
شنبه 24 خرداد 1393, 19:46 عصر
دقیقا کد ذخیره و خوندن setting رو که نوشتی رو اینجا بزار تا بهت بگم مشکلت کجاست
با سپاس Spaceman
خوندن:
if (txtUser.Text.Trim() == SeeUseAndPassRadman.Properties.Settings.Default.Us ernameSee &&
txtpass.Text.Trim() == SeeUseAndPassRadman.Properties.Settings.Default.Pa sswordSee)
{
tabControl1.Visible = true;
}
ذخیره:
SeeUseAndPassRadman.Properties.Settings.Default.Us ernameSee = txtUseNew.Text.Trim().ToString();
SeeUseAndPassRadman.Properties.Settings.Default.Pa sswordSee = txtPassNew.Text.Trim().ToString();
SeeUseAndPassRadman.Properties.Settings.Default.Sa ve();

drsina
شنبه 24 خرداد 1393, 19:55 عصر
فایل app.config رو جستجو کن ببین درست میشه یا نه ؟! اگر اخرین برنامه ای که ساختی ، اولین فایل توو جستجو هست . ضمنن کسی توو اینجا یوزر نیم و پسورد نمیزاره

forodo
شنبه 24 خرداد 1393, 20:11 عصر
فایل app.config رو جستجو کن ببین درست میشه یا نه ؟! اگر اخرین برنامه ای که ساختی ، اولین فایل توو جستجو هست . ضمنن کسی توو اینجا یوزر نیم و پسورد نمیزاره

app.config رو باز کردم و نام کاربری و رمزعبور رو دیدم.
توسط برنامه تغییرش دادم و دوباره رفتم هم توی Setting و هم فایل app.config دیدم باز همون نام کاربری و رمزعبور قبلی داخلشون هست.
ولی
وقتی می خوام وارد برنامه بشم باید اون اطلاعاتی که جدید وارد کردم رو بزنم و قبلی رو ایراد می گیره.
یعنی تو Setting و app.config قدیمیه نوشته شده ولی هیچ کاربری نداره و اون اطلاعات جدید معلوم نیست کجا رفته.:گیج:

توی اون قسمت کدهای ذخیره اطلاعات دوتا TextBox می ریزه داخل Setting دیگه.
اینجوری نام کاربری و رمز عبور ویرایش می شه.