PDA

View Full Version : نمایش رشته به صورت برعکس (حل شد)

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 13:24 عصر
سلام.من ی سری اطلاعات رو دیتا بیس دارم برای فراخوانی بعضی از رشته ها به مشکل خوردم مثلا به جای +wtr22 علامت + برعکس میشه و به انتهای متن میره به این صورت wtr22+ البته ممکنه طول رشته هم تغییر کنه ممنون میشم راهنمایی کنید

MMSHFE
دوشنبه 26 خرداد 1393, 13:35 عصر
احتمالاً صفحه شما RTL هست و به این مشکل برخوردین. برای حل مشکل باید اون قسمتی که انگلیسی هست رو توی یک span با جهت ltr بگذارین. برای مثال بنویسید

<span dir="ltr" style="direction: ltr;">wtr22+</span>

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 14:12 عصر
مهندس من از این کد استفاده کردم

$servername="localhost";$dbname="kala";$user="root";$pass="";$link=mysql_connect($servername,$user,$pass) or die("خطا در اتصال به پايگاه داده");
mysql_select_db($dbname,$link) or die("خطا در انتخاب پايگاه داده");mysql_query("SET NAMES utf8");
$result3 = mysql_query("SELECT * FROM kala_name"); $num_rows = mysql_fetch_assoc($result3); $rr= $num_rows["address2"] ; echo'<br>' ;
echo' <span dir="ltr" style="direction: ltr;">$num_rows["address2"]</span>' ;

حالا چطور اسپن رو بیارم جلو اکو تا ارور نده؟؟

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 14:27 عصر
حل شد مهندس جان ممنون

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 14:39 عصر
عذر خواهی میکنم یه مشکل دیگه توی فراخوانی داده ها از دیتابیس دارم
یه جدول دارم شامل نام -آدرس-تلفن اومدم اطلاعات مربوط به نام رو ریختم توی ی سلکت باکس چون صفحه مدام دارم رفرش میشه و اطلاعات رو از بانک میخونه هر وقت یک اسم رو از سلکت باکس انتخاب میکنم به محض اینکه صفحه توسط ایجکس رفرش میشه دوباره اولین اسم توی سلکت باکس انتخاب میشه لطفا در این مورد هم راهنمایی کنید

MMSHFE
دوشنبه 26 خرداد 1393, 15:02 عصر
شما نباید کل صفحه رو رفرش کنید بلکه فقط همون بخشی که تغییر میکنه باید تو AJAX آپدیت بشه.

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 15:35 عصر
اخه من نیاز دارم کل صفحه بجز select box آپدیت بشه ممنون میشم در این مورد هم راهنمایی بفرمایید

MMSHFE
دوشنبه 26 خرداد 1393, 15:39 عصر
خوب توی کد AJAX خودتون مقدار فعلی select box رو بدست بیارین و بعد از اینکه صفحه رفرش شد، دوباره مقدار قبلی رو ست کنید.

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 15:51 عصر
:ناراحت:متاسفانه اونقدر وارد نیستم که بخوام این کارو انجام بدم.

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 16:40 عصر
مهندس جان select box رو بردم توی ی صفحه دیگه بعد include کردم تو صفحه اصلی. من یکی جداول دیتابیسم 3 ستون داره -نام-آدرس-تلفن حالا با کد زیر نام رو توی select box فراخوانی کردم. چطور میتونم بگم در صورتی که هر نامی از select box انتخاب شد آدرس و تلفن او نو برام چاپ بگیرد؟

$servername="localhost";$dbname="kala";$user="root";$pass="";$link=mysql_connect($servername,$user,$pass) or die("خطا در اتصال به پايگاه داده");
mysql_select_db($dbname,$link) or die("خطا در انتخاب پايگاه داده");mysql_query("SET NAMES utf8");$dbresult=mysql_query("SELECT * FROM kala_name ",$link);

while($row = mysql_fetch_assoc($dbresult)) {
echo '<option value=\"'.$row['name'].'">'.$row['name'].'</option>';
}

green48132
دوشنبه 26 خرداد 1393, 21:26 عصر
دوستان در مورد کد بالا کسی میتونه راهنمایی کنه؟