PDA

View Full Version : مبتدی: استفاده از windows service جهت بسته نشدن نرم افزار

Pedram_Parsian
دوشنبه 26 خرداد 1393, 18:41 عصر
با سلام
من نیاز به آموزش یه ویندوز سرویس دارم که از بسته شدن برنامه توسط task manager جلوگیری کنه و یا اگه بسته شد دوباره اون رو اجرا کنه
با تشکر

sagggad
دوشنبه 26 خرداد 1393, 19:04 عصر
سلام
میتونید با استفاده از توابع API اگر پنجره ای به اسم Task Manager پیدا شد اون رو ببنده

Pedram_Parsian
دوشنبه 26 خرداد 1393, 19:33 عصر
سلام
میتونید با استفاده از توابع API اگر پنجره ای به اسم Task Manager پیدا شد اون رو ببنده

دوست عزیز با تشکر

Pedram_Parsian
دوشنبه 26 خرداد 1393, 20:25 عصر
اون راهی رو که دوستمون گفت پیدا کردم

بعد یه سوال دیگه
من دارم یه پروژه درست می کنم که مخصوص استفاده نکردن بیش از حد کامپیوتر برای کودکان هست و ...
و در این صورت ممکنه که برنامه به هر صورتی بسته بشه (یا not responding و یا ... بشه )
چه جوری میشه یه ویندوز سرویس درست کرد که وقتی برنامه بسته شد دوباره اون رو باز کنه ؟
با تشکر

sagggad
دوشنبه 26 خرداد 1393, 20:49 عصر
اون راهی رو که دوستمون گفت پیدا کردم

بعد یه سوال دیگه
من دارم یه پروژه درست می کنم که مخصوص استفاده نکردن بیش از حد کامپیوتر برای کودکان هست و ...
و در این صورت ممکنه که برنامه به هر صورتی بسته بشه (یا not responding و یا ... بشه )
چه جوری میشه یه ویندوز سرویس درست کرد که وقتی برنامه بسته شد دوباره اون رو باز کنه ؟
با تشکر
این هم پاسخ این سوالتون :
http://videolearning.rozblog.com/Forum/Catgory/6/Post/18

drsina
دوشنبه 26 خرداد 1393, 21:17 عصر
امید وارم نیتت خیر باشه (کجا رو میخوای داغون کنی ) چوون کسی اینکارو نمی کنه ... و فقط ویروسه !!!

اگه میخوای برا کودکان چیزی درست کنی میتونی کامپیوتر رو با یوزر نیم و پسورد از استفاده بیش از حد جلوگیری کنی