PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات با سشن

green48132
سه شنبه 27 خرداد 1393, 14:42 عصر
سلام دوستان لطفا در مورد زیر راهنمایی کنید
توی دیتابسم یه جدول دارم که از سه فیلد تشکیل شده-نام-آدرس-شماره تماس حالا با پی اچ پی به شکل زیر اطلاعات مربوط به نام رو ریختم توی select box

while($row = mysql_fetch_assoc($dbresult)) {
echo '<option value="'.$row['name'].'">'.$row['name'].'</option>';
}
حالا اومدم با ایجکس نام رو سمت سرور فرستادم به شکل زیر

$(function(){$("#cat").change(function(){ var cat = $(this).val();
$.ajax({url:'cat.php',type:'post',data:{name:cat}, }).done(function(resp){ var s=resp;
alert(s) ;}).fail(function(jqXHR,textStatus){alert(textStat us);});
});
});

صفحه cat.php هم به شکل زیر

$name = $_POST["name"]; $servername="localhost";$dbname="afrad";$user="root";$pass="";$link=mysql_connect($servername,$user,$pass) or die("خطا در اتصال به پايگاه داده");
mysql_select_db($dbname,$link) or die("خطا در انتخاب پايگاه داده");mysql_query("SET NAMES utf8");
$sql= "SELECT * FROM tb_name where name='$name'" ; $result3 = mysql_query($sql,$link); if( $row = mysql_fetch_assoc($result3)){
$_SESSION['neshani1']= $row['address1']; $_SESSION['neshani2']= $row['address2']; echo $row['address1'] ;
} else { echo" error";
}
توی صفحه cat دستورات درست اجرا میشه حالا میخوام از صفحه cat سشن بگیرم و ببرم توی یه صفحه دیگه اما به خاطر خط اول این صفحه ارور میده لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم اطلاعات مربوط به نام رو از صفحه cat انتقال بدم به یه صفحه دیگه تو محیط php

koorosh4
سه شنبه 27 خرداد 1393, 16:01 عصر
1- خط اول منظورت کجاس ؟ کاش کد کامل میدادی .
2- ارسال اطلاعات به سمت سرور شدنیه البته سرور داریم تا سرور . مثلا من خودم رو همین داستان دارم کار میکنم . شما به سمت گوگل نمیتونی اطلاعات بفرستی (مثلا فیلد های گوگل را پر کنی) امنیت گوگل بهت چنین اجازه ای نمیده . اما یاهو را میتونی فیلد هاشو پر کنی .
اینجاس که میگم کدوم سرور

green48132
سه شنبه 27 خرداد 1393, 16:13 عصر
ببین دوست عزیز کد به صورت کامل من فقط میخوام مقدار برگشتی ای جکس که درست هم مقدار رو گرفته(اسم رو ارسال کردم و نتیجه اش شماره و آدرس شخص رو واسم برگردونده) رو بریزم توی ی متغیر ببرمش تو محیط پی اچ پی توی ی صفحه دیگه و با ی متغیر دیگه چک کنم بعد چاپ بگیرم چطور باید این کارو انجام بدم.ممنون میشم راهنمایی کنید.

MMSHFE
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 11:10 صبح
اگه میخواین دوباره اطلاعات دریافتی AJAX رو بفرستین برای PHP باز باید یک درخواست AJAX دیگه تولید کنید یا اینکه اگه صفحه مقصد درخواست AJAX اول، توی خود سایتتونه، همونجا فایل PHP موردنظرتون رو include/require کنید.