PDA

View Full Version : Google Play برای ایران در دسترس قرار گرفت

slr560
سه شنبه 27 خرداد 1393, 18:31 عصر
سلام دوستان.
بلاخررررررررررررررره این ۵+۱ کار خودشو کرد :لبخند::لبخند::لبخند:
گوگل پلی برای ایران باز شد. و مستقیم میشه برنامه ها رو آپدیت و دانلود کرد
هیپ هیپ هورااااااااااااااااااااا ..... :قلب:

دیگه میشه راحت برنامه ها رو توی گوگل پلی گزاشت. تا چند وقت دیگه واسه برنامه نویس ها هم تحریم برداشته میشه

slr560
سه شنبه 27 خرداد 1393, 18:47 عصر
دامنه developer.android.com هم همین الان انگار باز شد. یه ۵ دقیقه گشتم داخلش بعد یه دفه ارور 403 داد
ولی همچنان گوگل پلی کامل در دسترس هست. به زودی developer.android.com هم در دسترس قرار میگیره

rubiks.kde
سه شنبه 27 خرداد 1393, 19:55 عصر
البته فقط برنامه های رایگانش فعلا در دسترس هست.البته هنوزم ادم احساس میکنه یه محدودیت هست.مثلا سرچ کنید Angry Birds همش برنامه های چرت و پرت میاره و از اصل دوره.خیلی ها رو سرچ کردم همین طوره

mf2009
سه شنبه 27 خرداد 1393, 20:04 عصر
عالی شد عالییییییییییی
:لبخند::لبخند::لبخند::لبخند:: بخند::لبخند::لبخند::لبخند::ل خند:

poorman
سه شنبه 27 خرداد 1393, 20:15 عصر
یه اصلی هست با این محتوا که همیشه یا اونا ما رو فیل*** میکنن، یا اگر اونا نکنن ما اونا رو فیل*** میکنیم !!!

سایت گوگل پلی تا دیروز میگفت کشور شما اجازه دسترسی نداره، حالا که اونا ول کردن، سایت گوگل پلی صفحه پیوندها رو باز میکنه

hamedjj
سه شنبه 27 خرداد 1393, 20:17 عصر
ایول .. الان میشه دانلود کرد ... قبلا هم باز بود اما نمیشد دانلود کرد

الان مهم اینه که میشه برنامه رایگان توش گذاشت یا نه؟؟
من سیستم پرداخت درون برنامه ای سراغ دارم که با بانک ایران کار کنه

slr560
سه شنبه 27 خرداد 1393, 20:32 عصر
developer.android هم هی میگیره ول میکنه :گیج:
من به نظرم بعد از اینکه این دامنه هم باز شد یه درخواست به گوگل پلی همگی با هم ارسال کنیم که داکیومنت های این دامنه رو به زبان فارسی هم ترجمه کنه
فقط همه باید دست به دست هم بدن. اینقد درخواست میدیم تا کم کم زبان فارسی رو اضافه کنن
نظرتون چیه؟

mf2009
سه شنبه 27 خرداد 1393, 20:33 عصر
ایول .. الان میشه دانلود کرد ... قبلا هم باز بود اما نمیشد دانلود کرد

الان مهم اینه که میشه برنامه رایگان توش گذاشت یا نه؟؟
من سیستم پرداخت درون برنامه ای سراغ دارم که با بانک ایران کار کنه
فعلا که صفحه توسعه دهندش بسته هستش :گریه:

hamedjj
سه شنبه 27 خرداد 1393, 21:18 عصر
فعلا که صفحه توسعه دهندش بسته هستش :گریه:

البته همین الان هم میشه ارسال کرد فقط یه خورده دردسر داره دیگه ... vps و آدرس و ایمیل جعلی و این چیزا

hamedjj
سه شنبه 27 خرداد 1393, 21:35 عصر
فقط قسمت برنامه ها فعلا باز شده
ولی مثل اینکه گوگل تو page توضیحات نوشته بود که بزودی قسمت دانلود کتاب ها هم باز میشه و شایدم موزیک:لبخند:

وقتی برنامه ای میخوای تو گوگل پلی منتشر کنی کشورهایی را که میخواهی توش عرضه بشود را باید انتخاب کنی .. چون قبلا ایران جزو لیست نبود به همین دلیل وقتی پلی استور را باز میکنی یه مشت آشغال بالا میاد

gwtw2013
سه شنبه 27 خرداد 1393, 21:59 عصر
تا ایران کاملا ساپورت بشه هنوز کلی کار داریم..

reza_azizi2010
سه شنبه 27 خرداد 1393, 22:48 عصر
مهم اینه سلطه بازار رو به اتمامه! مخصوصا اگه بشه توسعه دهندهای ایرانی هم توش فعالیت کنن

hamedjj
سه شنبه 27 خرداد 1393, 23:45 عصر
دل خودتونو صابون نزنید
فکر کنم در سیستم فیلتریگ ایران یه مشکلی پیش اومده
چون بعضی از سایت ها که بسته بود الان باز میشه
قبلا صفحه پلی استور فیلتر بود الان راحت میره داخل
معلوم نیست فردا دوباره بسته بشه

badname
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 00:06 صبح
هیتلره :افسرده:

slr560
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 00:12 صبح
با PC که میری باز نمیشه. ولی با گوشی مشکلی نداره
اینم عکس ساپورت ایران برای برنامه های رایگان

120270

badname
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 00:19 صبح

خدارو شکر
ایشالا مشکل بانکی ام حل شه قسمت پولیشم راه میوفته

badname
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 00:26 صبح
اگه بازار بزاره چوب لا چرخ نکنه که ببندنش خوبه :لبخند:
چون بدجوری نونش آجر میشه :شیطان:

hamedjj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 01:24 صبح

120270

ایران پارسال تو این لیست قرار داده شده بود و گوگل به توسعه دهندگان خودش اعلام کرد که ایران را هم جزو کشورهایی که کاربرها اجازه دسترسی به برنامه هاشون را قرار بدهند که فکر کنم کسی مارو تحویل نگرفت چون وقتی گوگل پلی را باز میکنی 4 تا برنامه آشغال بالا میاد.

در کل ایران خیلی وقته تو لیسته و دانلود براش آزاده و گرنه تو مارکت گوگل پلی هم نمیتونستید برید ... از این ور یه کاری کردند که دانلود نمیشد کرد ... حالا هم مثل اینکه سیستم مشکل دار شد
ذوق نکنید ... فردا دوباره همون بازار را باز میکنید :شیطان:

rubiks.kde
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 07:03 صبح
دل خودتونو صابون نزنید
فکر کنم در سیستم فیلتریگ ایران یه مشکلی پیش اومده
چون بعضی از سایت ها که بسته بود الان باز میشه
قبلا صفحه پلی استور فیلتر بود الان راحت میره داخل
معلوم نیست فردا دوباره بسته بشه

مگه ما گوگل پلی رو فیلتر کرده بودیم؟؟
اونا ما رو محروم کرده بودن(ارور ۴۰۳).

orache
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 07:38 صبح
الان امتحان كردم ديدم تمامي سايت هاش يا تحريمه يا فيلتر تمامي سايت هاي گوگل
چرا الكي خوش حالي ميكنين يعني مثلا اگر بانك درست شد شما اعتماد ميكنين بهش ؟ مگه ٣ سال پيش نبود ٨ ميليارد دلار پول بلاك شد ؟ اقا اينجا امروز تا فردا مشخص نيست الان اكثرا فاميل تو خارج دارن من به همون اكتفا ميكنم

darkenerboy
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 08:15 صبح
سلام به همه
کلا این خوشحالتون حتی اگه گوگل پلی هم باز بشه و بانک ها هم شما رو فیلتر نکنن بی معنیه
چرا ؟
چون برنامه های ما فروش محتوای بدون کیفیت هستش
و ما تو گوگل پلی موفق نخواهیم بود
از همه این ها که بگذریم
از اول هم گوگل پلی برای ما فیل*** بود
و برای مستندات گوگل ما تحر*** بودیم
الان نمیدونم داستان چیه !

dasssnj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 08:33 صبح
اگه گوگل بازش کنه خود ایزانیا می بندنش. من خیلی وقت ها که گوگل پلی را باز می کردم جای 403 قی*ل*ثر ایران باز می شد.

dasssnj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 11:24 صبح
نه بعضی وقتا فیل**ت*ر ایران میومد.

raha_jon
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 11:27 صبح
به دوست به سختی میشه اعتماد کرد چه برسه به دشمن که بیای باهاش کار کنی

مارکت های ایرانی چه شونه اخه؟!
فقط یکم زور میگن مث بازار اما نگران نباشین ی روزی باد اینا هم می خوابه

NeoFighT
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 11:34 صبح
سایت developer.android.com هم انگار باز شد.

dasssnj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 11:35 صبح
اگه به گوگل بشه اعتماد کرد به بازار نمیشه . منکه ازش خوشم نمیاد به اسم قانون داره سر هممون را کلاه میزاره. شک نکن

dasssnj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 11:59 صبح
سایت developer.android.com هم انگار باز شد.
نه همین الان تست کردم

Erfan-APK
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 12:12 عصر
آره باز نیست
بعدشم هنوز به طور رسمی گوگل اعلام نکرده:عصبانی++:

NeoFighT
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 12:20 عصر
من بدون قند شکن 1 2 بار رفتم ولی بعدش هرچی سعی کردم نشد :ناراحت:

hamedjj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 13:01 عصر

دقیقا فیلتر بود
چون من دنبال همین مارکت های جهانی اندروید بودم 10 بار بهش سر زده بودم ... همش فیلتر بود
البته بعد از اینکه آمریکا تحریم ها را برداشت و گوگل ایران را تو لیست خودش قرار داد این طور شد
شاید خود به خود الان باز شده ... نمیدونم

اصل کار مسئله ویزا و مستر کارت که فعلا ما نداریم
البته یه سری راه پیدا شده ... فعلا باید تست کنم ببینم اوکی هست یا نه

abbasalim
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 13:08 عصر
البته ربطی به 5+1 نداره . خیلی وقته که ایران به لیست انتشار اضافه شده قبل از 5+1
الان منم تست کردم شروع به دانلود کرد ولی سرعتش فوق العاده افتضاحه در کل اگه فیلش ت*ر نزنه که صددرصد میزنه میتونه گوشیهامون یه کم به سمت هوشمند تر شدن پیشبره

haniiii
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 13:48 عصر
نمیدونم باید خوشحال باشیم یا ناراحت ؟!

mf2009
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 15:18 عصر
من یه تحلیل کردم دیدم بعد از آزاد شدن گوگل پلی دانلود از مارکت های ایرانی به شدت کاهش پیدا کرده برای نمونه یه سری به تازه های بازار بزنید حتی رایگان های 2 روز پیش هم به 100 تا دانلود نریسیده اگه همین جور گوگل برنامه نویس ها رو هم تحریم کنه که دیگه باید فاتحه اندروید تو ایران رو خوند :لبخند::لبخند:

c0mmander
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 15:31 عصر
به نظر من این طور نمیشه .. چون برادران بازار دست روی دست نخواهد گذاشت که به گل بشینن. قرار عملیات روی گوگل پلی انجام میشه و بازم فرت میشه گوگل پلی. آخرش هم هیمن آشه همین کاسه میشه!

slr560
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 16:27 عصر
حالا من برعکس همتون خیلی خوشبینم
بعد از اینکه مذاکرات ۵+۱ تموم شد و به نتیجه رسید تمام تحریم های نرم افزاری و سخت افزاری کم کم برداشته میشه
به هیچ وجح هم فیلتر نمیشه Google Play . به زودی بانک مرکزی یه راهی برای تبادل پول با خارج از کشور فراهم میکنه و میشه توی گوگل پلی درآمد زایی کرد
یکی از بازارهای فوق العاده برای کشورهای خارجی ایرانه. گوگل داره لحظه شماری میکنه واسه فروش نرم افزاراش توی ایران .:چشمک: خبر ندارید :چشمک:
کم کم تمام سرویس هاشو واسه ایران ارایه میده . الان فقط برای قوانین ایالتی آمریکا هست که حق خدمات رسوندن به ایرانو نداره

darkenerboy
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 16:59 عصر
حالا من برعکس همتون خیلی خوشبینم
بعد از اینکه مذاکرات ۵+۱ تموم شد و به نتیجه رسید تمام تحریم های نرم افزاری و سخت افزاری کم کم برداشته میشه
به هیچ وجح هم فیلتر نمیشه Google Play . به زودی بانک مرکزی یه راهی برای تبادل پول با خارج از کشور فراهم میکنه و میشه توی گوگل پلی درآمد زایی کرد
یکی از بازارهای فوق العاده برای کشورهای خارجی ایرانه. گوگل داره لحظه شماری میکنه واسه فروش نرم افزاراش توی ایران .:چشمک: خبر ندارید :چشمک:
کم کم تمام سرویس هاشو واسه ایران ارایه میده . الان فقط برای قوانین ایالتی آمریکا هست که حق خدمات رسوندن به ایرانو نداره

خوش بینی با رویا پردازی در فرهنگ لغات تعریف متفاوتی داره :متفکر:
مطمئن باش میزان خروج ارزش اینقدر زیاده که بانک مرکزی به این راحتیا زیر بارش نمیره !
گوگل هم اینقدر داره که منتظر نباشه تا ما ها بریم ازش اپ بخریم !
بعد آمریکا میگه تحریم ها طی 10 سال برداشته بشه تو میگی بعد از مذاکرات !!!

poorman
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 17:13 عصر
الان گوگل ایران رو از تحریم در بیاره و برفرض هم مشکل بانک و فلان حل بشه

به نظرم سودی برای برنامه نویس ها نداره

برنامه های ما که انصافا کیفیت نداره، وقتی بذاریم توی گوگل پلی مشتری هم نداره مسلما

توی گوگل پلی که دیگه نمیتونیم آموزش قالی بافی بذاریم

این مسئله فقط به سود گوگل و کاربران ایرانی میشه، وگرنه برنامه نویس ها بعیده بتونن سودی ببرن

shs1377
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 18:42 عصر
دوستان اگه میخواید به آموزش ها و توضیحات سایت developer.android.com دسترسی داشته باشه به راحتی میشه با مرورگر اپرا استفاده کرد بدون هیچ گونه ابزار دور زدن فقط کافیه اپرا توربو رو فعال کنید فقط یک چیزی اگه بخواید برنامه ها رو دانلود کنید یا به پنل توسعه دهندگانش برید باز ارور 403 میده

big lost
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 18:56 عصر
من خودم با این روش میرم توی سایت
برین تو لینک زیر و آدرس سایتی که ف**تر هست رو بنویسین و تمام !
http://184.105.146.14

تازه روی سرعت هم تاثیر نمیذاره

تشکر یادتون نره :لبخند:

SASAN_AH
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 19:05 عصر
سایت developer.android.com بدون فی()ر!

منکه خیلی وقت هست ازین استفاده میکنم

این سایت (http://www.androiddev.ir/index.html)

badname
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 21:32 عصر
چه جوی داده شده به بچه ها :لبخند:
پیگیری کردن مشکل از هیتلره :شیطان:
لینک (http://toranji.ir/google-play-store-iran-free-fake-visitore/)

samanbank
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 21:38 عصر
اگه به گوگل بشه اعتماد کرد به بازار نمیشه . منکه ازش خوشم نمیاد به اسم قانون داره سر هممون را کلاه میزاره. شک نکن

نرم افزار رو ساختیم قرار دادیم با قیمت هزار تومن !!! به دوست و اشنا گفتیم که بیان بخرن و نظر بدن هرکسی خریده بود رو لیست کردم !!‌حدود 55 نفر برنامه رو خریده بودن و دوست هام بودن !!!

ولی بازم افراد دیگه هم خریده بودن !! نظرات برای کسان دیگه هم بود !!‌ تو بازار نوشت نرم افزار شما زیر 50 بار نصب شده است :| مبلغ 28 هزار تومن هم بهم ندادن !!!

واقعا متاسفم واسه ایران !!! همون نرم افزار وقتی وارد پلی استور شد ! حدود 800 نفر در ماه اول خریدن به قیمت یک دلار :| و دقیقا گوگل مبلغ 800 دلار به حساب بنده واریز کرد

متاسفم

badname
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 21:48 عصر
نرم افزار رو ساختیم قرار دادیم با قیمت هزار تومن !!! به دوست و اشنا گفتیم که بیان بخرن و نظر بدن هرکسی خریده بود رو لیست کردم !!‌حدود 55 نفر برنامه رو خریده بودن و دوست هام بودن !!!

ولی بازم افراد دیگه هم خریده بودن !! نظرات برای کسان دیگه هم بود !!‌ تو بازار نوشت نرم افزار شما زیر 50 بار نصب شده است :| مبلغ 28 هزار تومن هم بهم ندادن !!!

واقعا متاسفم واسه ایران !!! همون نرم افزار وقتی وارد پلی استور شد ! حدود 800 نفر در ماه اول خریدن به قیمت یک دلار :| و دقیقا گوگل مبلغ 800 دلار به حساب بنده واریز کرد

متاسفم
داداش حساب بانکی خارجی چجورری جور کردی ؟
یه اسم ایران ثبت نام نمیکنن که

samanbank
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 21:55 عصر
داداش حساب بانکی خارجی چجورری جور کردی ؟
یه اسم ایران ثبت نام نمیکنن که

اول یک ویزا کارت بخر بعد هم پی پال یا گوگل والت بگیر راحت ویزا کارت هم بعضی صرافی ها دارن تو اینترنت هم ریخته یه 100 دلاری بخر ! بعد مثلا هاستینگ ها بیشتر اون دلار رو ازت میخرن وقتی پول اومد توش با کمی سود میتونی تو سایت وب هاستینگ تاک یا شاپ کیپر بفروشی

big lost
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:04 عصر

متاسفم

والا راست میگی این بازار 30 درصد که سهم خودش میگیره ، 5 درصد مالیات و ....
میشه آدرس برنامه ای که توی مارکت گوگل ساختی رو بزاری

samanbank
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:12 عصر
والا راست میگی این بازار 30 درصد که سهم خودش میگیره ، 5 درصد مالیات و ....
میشه آدرس برنامه ای که توی مارکت گوگل ساختی رو بزاری

حالا میخواد 30 درصد رو برداره بزار برداره ولی چرا دوروغ گویی میکنه؟!

متاسفانه نمیتونم بدم

big lost
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:14 عصر
یه خبرم من بهتون میدم

مارکت بازار موقتا متوقف شد !!!

همین الان که رفتم برم توی بازار دیدم میگه متاسفانه بازار بسته شد لطفا تا بروز رسانی بعدی منتظر بمانید !

انقدر غیبتش کردیم :لبخند:

samanbank
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:23 عصر
یه خبرم من بهتون میدم

همین الان که رفتم برم توی بازار دیدم میگهمتاسفانه بازار بسته شد لطفا تا بروز رسانی بعدی منتظر بمانید !

کلا به نظرم بهترین مارکتت (‌مارکت نیست ولی خوبه ) سایت apktops.ir باشه برنامه هارو گلچین کرده و قرار داده مثلا رنک هم بهش داده واقعا کارش خوبه وقتی وارد بازار میشی نصف برنامه هارو مخفی کرده از سرچ مثلا توییتر نیست ولی وقتی از گوگل پلی دانلود کردی بعد یه مدت بازار هم الرت ابدیت بهت میده !! :| و میری میبین بعله برنامه رو مخفی کرده و فقط واسه کسایی که نصبش کردن قرار داده

یا وقتی وارد بازار میشی اموزش افتابه اموزش بارداری اموزش مردن اموزش بیدارشدن مرگ چراغ اینحا بتمن رابین هود تن تن گل ایران اسپانیا گل زده اپ دی جی حسین قسقشکلی یه چیزایی میبینی کلا انگگار رفتی یک شنبه بازار تو دهات ها خخخخخ

دیگه اپ دیوار هم که شده سمساری !!!!! اسمش رو باید بزاره سمساری جای دیوار طرف کم مونده شورتش رو بزاره واسه فروش !!‌من حتی جوراب هم توش دیدم !!!

جالبته قیمت های گوشیشو هم بهت بگم !!‌طرف قیمت نوت دو گزاشته 2 میلیون :| قیمت اس 4 گزاشته 2 میلیون دست دووووو خخخخخ

کامپیتور اهد بوق رو گزاشته 500 هزار تومن !!! یا مثلا یکی ps3 رو گزاشته 500 دمش گرم ولی یکی زیرش ps2 رو گزاشته 300 :|

badname
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:26 عصر
یه خبرم من بهتون میدم

همین الان که رفتم برم توی بازار دیدم میگه متاسفانه بازار بسته شد لطفا تا بروز رسانی بعدی منتظر بمانید !

دوست عزیز بازه که
احتمالا نسخه شما قدیمیه
یا وا۳ چند لحظه بوده

big lost
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:33 عصر
دوست عزیز بازه که
احتمالا نسخه شما قدیمیه
یا وا۳ چند لحظه بوده
درسته حق با شماست
نسخه پایین بود:افسرده:
بعد عمری رفتیم یه خبر بدیما :لبخند:

capitan_nemesis
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:39 عصر
یه چیزی راحت میتونم بگم
تو دانلود از پلی فقط خودمو جر ندادم همین فقط دانلود کردم

hamedjj
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:44 عصر
samanbank (http://barnamenevis.org/member.php?325464-samanbank) یه خورده مراحلی که گفتی تو مخم نمیره
خوب یه ویزا یا مستر گیفت میخریم
25 دلار گوگل را واریز میکنیم
اونوقت میتونی برنامه هاتو رایگان منتشر کنی اما اگر بخواهی از سیستم پرداخت گوگل استفاده کنی باید اول باید گوگل والت داشته باشی و دوم باید اسکن قبض و کارت شناسایی و یه سری اصلاعات شخصی را براشون بفرستی
خوب شما این کارها را کردید؟؟؟

راستی گوگل paypal را قبول نداره ... یه خورده باهاش چپه

samanbank
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 23:48 عصر
samanbank (http://barnamenevis.org/member.php?325464-samanbank) یه خورده مراحلی که گفتی تو مخم نمیره
خوب یه ویزا یا مستر گیفت میخریم
25 دلار گوگل را واریز میکنیم
اونوقت میتونی برنامه هاتو رایگان منتشر کنی اما اگر بخواهی از سیستم پرداخت گوگل استفاده کنی باید اول باید گوگل والت داشته باشی و دوم باید اسکن قبض و کارت شناسایی و یه سری اصلاعات شخصی را براشون بفرستی
خوب شما این کارها را کردید؟؟؟

راستی گوگل paypal را قبول نداره ... یه خورده باهاش چپه

اسکن قبض کجا ؟!‌ فقط یک نامه اداری ثبت شده از یک سایت دادیم بهشون یعنی یک شرکت که روی سایت ثبت شده جهانی رو همون نامه تایید شرکت اینترنتی رو دادیم بهشون

hamedjj
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 00:01 صبح
اسکن قبض کجا ؟!‌ فقط یک نامه اداری ثبت شده از یک سایت دادیم بهشون یعنی یک شرکت که روی سایت ثبت شده جهانی رو همون نامه تایید شرکت اینترنتی رو دادیم بهشون

پس به صورت شخص حقوقی ثبت نام کردید.
خوب چطور این نامه رو گرفتین؟
از چه سایتی؟
بگو ما هم بریم دونبالش

samanbank
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 00:08 صبح
پس به صورت شخص حقوقی ثبت نام کردید.
خوب چطور این نامه رو گرفتین؟
از چه سایتی؟
بگو ما هم بریم دونبالش

اول باید یک شرکت معتبر در ایران داشته باشید بعد هم یک سایت بین الملی مثل vivide دیتاسنتر هست ولی ایرانیه !‌ بعد میرین تو gov و ثبتش رو انجام میدین بر اساس اطاعات دامنه وب سایت یعنی مالک وبسایت که دامنه به نامش هست یک شرکت به نام اون ثبت میشه حالا اگه دامنه به نام شرکت باشه به نام اون شرکت ثبت میشه و اون ایمیل رو تیکت کنین به گوگل قبول میکنه

hamedjj
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 00:22 صبح
دمت گرم بابت توضیحات
راستی اگر تونستی این روش را تو این تاپیک بزار که مرجع همین بحث های مارکت های جهانیه
روش خیلی خوبی را گفتی
http://barnamenevis.org/showthread.php?428588

فدایی داری

samanbank
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 00:27 صبح
دمت گرم بابت توضیحات
راستی اگر تونستی این روش را تو این تاپیک بزار که مرجع همین بحث های مارکت های جهانیه
روش خیلی خوبی را گفتی

فدایی داری

اگه دوست داری خودتون بزارید دیگه :D زیادی تنبل هستم خخخخ

badname
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 10:55 صبح
دمت گرم بابت توضیحات
روش خیلی خوبی را گفتی

فدایی داری
اگه میتونی خودت یه تایپیک مشتی درست کن ازش :لبخندساده:
چون من نگرفتم دقیقا باید چیکار کنیم

شرکت معتبر نداریم باید چیکار کنیم :لبخند:

hamedjj
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 11:08 صبح
اگه میتونی خودت یه تایپیک مشتی درست کن ازش :لبخندساده:
چون من نگرفتم دقیقا باید چیکار کنیم

شرکت معتبر نداریم باید چیکار کنیم
:لبخند:

منم فعلا دنبال همینم
که بدون شرکت هم میشه یه همچین سایتی زد که گوگل قبول کنه یا نه؟

badname
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:05 عصر
منم فعلا دنبال همینم
که بدون شرکت هم میشه یه همچین سایتی زد که گوگل قبول کنه یا نه؟
مرسی ... اون
تاپیک ت رو دنبال میکنم خبری شد اونور یه ندا بده :لبخندساده: