PDA

View Full Version : سوال: دموی انلاین سایت

mnakhaeipoor
چهارشنبه 28 خرداد 1393, 17:30 عصر
سلام
تو چه سایتی میتونم دموی انلاین از قالب سایت طراحی کنم ؟ بیزحمت ( :لبخند: ) چند تا از خوباش رو معرفی کنید
ایاطراحی دموی انلاین تو این سایت ها همون برنامه نویسی در ابر هست؟

mnakhaeipoor
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 10:24 صبح
کسی نیست جواب بده؟

DR.HTML
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 10:43 صبح
بنده متوجه منظورتون نشدم ((دموی انلاین از قالب سایت طراحی کنم)) فک کنم بقیه دوستانم شاید مشکل منو داشته باشن

منظورتون اینه از قالبی که طراحی کردین بصورت انلاین یه دمو بزارید ؟

mnakhaeipoor
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 10:45 صبح
بنده متوجه منظورتون نشدم ((دموی انلاین از قالب سایت طراحی کنم)) فک کنم بقیه دوستانم شاید مشکل منو داشته باشن

منظورتون اینه از قالبی که طراحی کردین بصورت انلاین یه دمو بزارید ؟
اره دقیقا منظورم همینه

DR.HTML
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 10:50 صبح
:لبخند:یه پیشنهاد سعی کنید منظورتون رو واضح بگید تا زودتر جواب بگیرید ممن تاپیکتونو دیروز دیدم گفتم شاید چیزی هستش که من متوجهش نشدم جواب ندادم (تاپیک جاش توی تالار Web designe )
به هر حال

چیزی به این شکل وجود نداره شما به صورت انلاین قالبتونو بزارید بصورت دمو یا لااقل من ندیدم اما

کاری که میتونید بکنید اینه روی یه فضای رایگان مثه همین گیگفا قالبتونو اپلود کنید یا نه اصلا یه عکس از قالبتون بگیدید :لبخند:

اما راه اول بهتره یه فضا برای خودتون بسازی اپلود کنید ادرس بدید به دیگران ببینن دموهارو

mnakhaeipoor
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:40 عصر
:لبخند:یه پیشنهاد سعی کنید منظورتون رو واضح بگید تا زودتر جواب بگیرید ممن تاپیکتونو دیروز دیدم گفتم شاید چیزی هستش که من متوجهش نشدم جواب ندادم (تاپیک جاش توی تالار Web designe )
به هر حال

چیزی به این شکل وجود نداره شما به صورت انلاین قالبتونو بزارید بصورت دمو یا لااقل من ندیدم اما

کاری که میتونید بکنید اینه روی یه فضای رایگان مثه همین گیگفا قالبتونو اپلود کنید یا نه اصلا یه عکس از قالبتون بگیدید :لبخند:

اما راه اول بهتره یه فضا برای خودتون بسازی اپلود کنید ادرس بدید به دیگران ببینن دموهارو
خسته نباشی داداش
تو گیگفا که خودمم بلدم هاست رایگان بگیریم یا مثلا بلدم از صفحه سایت عکس بگیرم من منظورم اینه که وقتی میگن از سایتتون (اون بخش از قالب که سوالی در موردش هست) دموی انلاین بذارید قضیه چیه و چجوری باید این کار رو بکنم و به چه سایتی باید مراجعه کنم

mnakhaeipoor
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 16:10 عصر
آقاخواهشا یکی به داد ما برسه کارم فوری فوتیه

foreach
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 16:57 عصر
آقاخواهشا یکی به داد ما برسه کارم فوری فوتیه
دوست عزیز شما منظورتون رو درست نمیگید.

وقتی میگن از سایتتون (اون بخش از قالب که سوالی در موردش هست) دموی انلاین بذارید یعنی میخوان قالب رو به صورت آنلاین ببینن. در این صورت شما باید قالبتون رو در یه فضا مثل هاست حالا رایگان یا پولی آپلود کنید و لینکش رو بهشون بدید

DR.HTML
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 20:23 عصر
اره دقیقا منظورم همینه

من اولشم گفتم منظورتونو درست نمیگین ایجام گفتم منظورتون اینه گفتین اره !