PDA

View Full Version : سوال: تغییر رمز و نام کاربری پروژه c#

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:22 عصر
سلام

وقتتون بخیر

من چندتا پروژه C# از تو نت دانلود کردم که برای ورود به محیط برنامه رمز عبور و نام کاربری میخواد، تو سایت مربوطه هم هیچ خبری از رمز و نام کاربری نبود

ممنون میشم ساده و روون توضیح بدید که چطور میتونم این رمز هارو حذف یا بازیابی کنم

زیاد وارد نیستم و صرفا میخوام از این پروژه ها استفاده کنم. مرسی:چشمک:

kurdboy2175
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:40 عصر
سلام اگه بانک اطلاعاتی داره برو تو بانکش و انجا پیداشون کن
اگه بدون بانک هم نوشته برو تو فایل login یا چیزی تو این مایه ها با نوت پد بازش کن و ببین چی گذاشته

elec60
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:41 عصر
سلام

وقتتون بخیر

من چندتا پروژه C#‎ از تو نت دانلود کردم که برای ورود به محیط برنامه رمز عبور و نام کاربری میخواد، تو سایت مربوطه هم هیچ خبری از رمز و نام کاربری نبود

ممنون میشم ساده و روون توضیح بدید که چطور میتونم این رمز هارو حذف یا بازیابی کنم

زیاد وارد نیستم و صرفا میخوام از این پروژه ها استفاده کنم. مرسی:چشمک:

سلام

برنامه رو با ویژوال استودیو باز کن، بعد F11 بزن و خط به خط اجرا کن، اگه fail شد ببین اشکالش چیه و اگه مشکلی نداشت ببین کجا پسورد میخواد و شرط صحت پسورد رو چک میکنه و بعد این شرط رو true کن

setare.soheyl
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:44 عصر
دوست عزیز از نوت پد ++ استفاده کن. و تو اون بازش کن و با تغغیر دادن کد و نام کارربری اون user و pass رو که میخوای بنویس و save کن و برنامه را از اونجا run کن

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 12:54 عصر
دوست عزیز از نوت پد ++ استفاده کن. و تو اون بازش کن و با تغغیر دادن کد و نام کارربری اون user و pass رو که میخوای بنویس و save کن و برنامه را از اونجا run کن

مرسی از جوابتون.کدوم فایل رو با نوت پد بازکنم؟!! منظورم اینه کدوم فایل و تو کدوم پوشه؟(bin-obj-Resources- properties( , و اینکه داخل نوتپد دنبال چی باشم؟ آخه کلی کد داخلشه مرسییی

shahryari
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 13:07 عصر
ببین نام جدول یوزر و پسوردش چیه؟
نامشو بدست بیاور و یک سلکت استار (select * from talbe_name) بزن و توی گرید پر کن رمزو پسوردشو ببین

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 13:17 عصر
ببین نام جدول یوزر و پسوردش چیه؟
نامشو بدست بیاور و یک سلکت استار (select * from talbe_name) بزن و توی گرید پر کن رمزو پسوردشو ببین

ممنون-فایل اجرایی رو که باز میکنم یک پنجره کوچیک با میشه با این نام:" ورود به سیستم" که داخلش نام کاربری و رمز عبور میخواد- اون توضیحاتی که دادین رو میشه بازترش کنید من رشتم برقه و با دستورات برنامه نویسی آشنا نیستم میبخشید مرسی

khokhan
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 13:45 عصر
ممنون-فایل اجرایی رو که باز میکنم یک پنجره کوچیک با میشه با این نام:" ورود به سیستم" که داخلش نام کاربری و رمز عبور میخواد- اون توضیحاتی که دادین رو میشه بازترش کنید من رشتم برقه و با دستورات برنامه نویسی آشنا نیستم میبخشید مرسی
داخل فایلهای پروژه یه فایلی هست به نام Program.cs
روی این فایل راست کلیک کن و دخل تابع در خط سوم بعد از new

static void Main()
{
Application.EnableVisualStyles();
Application.SetCompatibleTextRenderingDefault(fals e);
Application.Run(new Form1());
}

نام اولین فرمی که موقع اجرای برنامه ظاهر می شه رو به نام یکی دیگه از فایلهایی که توی پوشه هست تغیر بده:لبخند:heeee

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 13:59 عصر
داخل فایلهای پروژه یه فایلی هست به نام Program.cs
روی این فایل راست کلیک کن و دخل تابع در خط سوم بعد از new

static void Main()
{
Application.Run(new Form1());
}

نام اولین فرمی که موقع اجرای برنامه ظاهر می شه رو به نام یکی دیگه از فایلهایی که توی پوشه هست تغیر بده:لبخند:heeee

فکر کنم منظورتونو فهمیدم شما میخواید که با این روش پنجره در خواست رمط در ابتدای اجرای برنامه اجرا نشه درسته؟

اون فایلی که گفتین محتواش این بود

using System;
using System.Collections.Generic;
using System.Linq;
using System.Windows.Forms;

namespace University
{
static class Program
{
/// <summary>
/// The main entry point for the application.
/// </summary>
[STAThread]
static void Main()
{
Form20_splash splashscr = new Form20_splash();
splashscr.Show();
splashscr.Refresh();
Form1 f1 = new Form1() ;
f1.splash = splashscr;

Application.Run(f1);
}
}

//این کلاس جهت نوشتن توابعی هست که معمولا ممکنه در فرمهای مختلف بهشون نیاز داشته باشیم و برای
//تنظیم خواص کنترل ها بخوایم فراخوانیشون کنیم

class SetControlsProperties
{
// غیر قابل سایزبندی کردن سلولهای یک گریدویو
public void disableResizing(DataGridView gridview)
{
//غیر قابل سایزبندی کردن ستونهای گریدویو
for (int i = 0; i < gridview.Columns.Count; i++)
{
gridview.Columns[i].Resizable = DataGridViewTriState.False;
}

بقیه داستان رو میبخشید متوجه نشدم کجای این کدها رو تغییر بدم؟؟؟ ممنون از لطفتون

mortezasar
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 14:09 عصر
سلام بگین از کدوم سایت دانلود کردین شاید بشه کاریش کرد

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 14:16 عصر
سلام بگین از کدوم سایت دانلود کردین شاید بشه کاریش کرد

بله. مرسی از سایت http://esam.ir خریدم و از فروشنده هم رمزشو پرسیدم گفت نمیدونم!!! به همین راحتی و همین شیکی!!!:افسرده:

khokhan
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 14:53 عصر
بله. مرسی از سایت http://esam.ir خریدم و از فروشنده هم رمزشو پرسیدم گفت نمیدونم!!! به همین راحتی و همین شیکی!!!:افسرده:
حجمش چقدره ؟؟؟:لبخند:
اگه امکانش هست
اگه زیاد نیس بگذارین تا ببینیم چه جوریاست !!!!

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 16:30 عصر
حجمش چقدره ؟؟؟:لبخند:
اگه امکانش هست
اگه زیاد نیس بگذارین تا ببینیم چه جوریاست !!!!

:لبخندساده: مرسی که وقت میذارین-تو یک سایت آپلود کردم لینکش اینه:

http://uplod.ir/yyzo6t6ctcw3/sorce_code_barname_modiriate_danshgah.rar.htm

ممنوون:چشمک:

sohil_ww
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 17:24 عصر
user:q pass:q
user:x pass:x

هر دوتا یوزری که داره

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 19:40 عصر
user:q pass:q
user:x pass:x

هر دوتا یوزری که داره

میبحشید شما با این دو تا یوزر وارد شدید؟

من که زدم گفت انجام عملیات ناموفق

:افسرده:

sohil_ww
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 19:42 عصر
کانکشن استرینگتونو چک کنید ببیند درسته یا نه

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 20:09 عصر
کانکشن استرینگتونو چک کنید ببیند درسته یا نه

چی هست؟
نمیدونم چکار باید بکنم

khokhan
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 20:16 عصر
میبحشید شما با این دو تا یوزر وارد شدید؟

من که زدم گفت انجام عملیات ناموفق

:افسرده:
نام کاربری و رمز عبور اینکرایپت می شن
من تغییرات لازم رو اعمال کردم

نام کاربری = admin
پسورد = 1

البته حتما بایستی این برنامه رو آپلود کردم دانلود کنین چون نام کاربری و پسورد ایجاد شده در دیتابیس شما موجود نیست

نیازی هم به اتک کردن دیتابیس نیست تغییرات لازم داده شده و اتومات اتک می شه

لینک : http://uplod.ir/osgjmu1i177q/sorce_code_barname_modiriate_danshgah.rar.htm

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 20:27 عصر
نام کاربری و رمز عبور اینکرایپت می شن
من تغییرات لازم رو اعمال کردم

نام کاربری = admin
پسورد = 1

البته حتما بایستی این برنامه رو آپلود کردم دانلود کنین چون نام کاربری و پسورد ایجاد شده در دیتابیس شما موجود نیست

نیازی هم به اتک کردن دیتابیس نیست تغییرات لازم داده شده و اتومات اتک می شه

لینک : http://uplod.ir/osgjmu1i177q/sorce_code_barname_modiriate_danshgah.rar.htm

نمیدونم در جواب تشکر چی بگم-مرسی مرسی-من فایلی که شما زحمت اپلودشو کشیدید دانلود کردم و طبق صحبت شما وارد پوشه bin شدم و فایل اجرایی رو اجرا کردم و پسوردایی که شما گفتین رو زدم این پیامو داد:
انجام عملیات ناموفق بوده است

ممنون-و همچنین میبحشید:قلب:

khokhan
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 21:00 عصر
نمیدونم در جواب تشکر چی بگم-مرسی مرسی-من فایلی که شما زحمت اپلودشو کشیدید دانلود کردم و طبق صحبت شما وارد پوشه bin شدم و فایل اجرایی رو اجرا کردم و پسوردایی که شما گفتین رو زدم این پیامو داد:
انجام عملیات ناموفق بوده است

ممنون-و همچنین میبحشید:قلب:
heeeee:لبخند:
اس کیو ال توی سیستمتون نصب دارین اصلا ؟؟؟؟؟؟؟؟ ورژن چند ؟؟؟؟ من با 2008 اجرا کردم مشکلی نداره بررسی کنین ..... ایراد از پایگاه داده تون هست

ate_naa
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 22:13 عصر
heeeee:لبخند:
اس کیو ال توی سیستمتون نصب دارین اصلا ؟؟؟؟؟؟؟؟ ورژن چند ؟؟؟؟ من با 2008 اجرا کردم مشکلی نداره بررسی کنین ..... ایراد از پایگاه داده تون هست

sql چه ورژنی رو نصب کنم؟ میخوام دانلود کنم بگین لطفا کدومش مناسبه تا دان کنم. مرسی-همچنین بزرگواری کنید زکات علمتونو بدید و بگید چطور پسورد رو ویرایش کردید؟؟

مرسی:چشمک:

mortezasar
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 22:18 عصر
دانلود کنی!!!!!! مگه نسخه express رو دانلود کنی وگرنه حجمش 4 گیگابایت هست

sohil_ww
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 22:23 عصر
sql چه ورژنی رو نصب کنم؟ میخوام دانلود کنم بگین لطفا کدومش مناسبه تا دان کنم. مرسی-همچنین بزرگواری کنید زکات علمتونو بدید و بگید چطور پسورد رو ویرایش کردید؟؟

ویژوال داری رو سیستمت؟

khokhan
پنج شنبه 29 خرداد 1393, 22:30 عصر
sql همچنین بزرگواری کنید زکات علمتونو بدید و بگید چطور پسورد رو ویرایش کردید:لبخند::لبخند:؟؟

کافیه وارد برنامه بشین ........ یه فرم مخصوص برا تعریف و ویرایش کاربران و سایر مخلفاتشون داره :لبخند:

ate_naa
جمعه 30 خرداد 1393, 00:19 صبح
کافیه وارد برنامه بشین ........ یه فرم مخصوص برا تعریف و ویرایش کاربران و سایر مخلفاتشون داره :لبخند:

نه نه اینکه شما چطور تونستید تغییر بدید احه چندتا پروژه دیگه به همین منوال هست میخوام دیگه خودکفا بشم و مزاحم شما نشم:چشمک:

ate_naa
جمعه 30 خرداد 1393, 00:20 صبح
ویژوال داری رو سیستمت؟

نه ویژوال نه اس کیو ال . من فک میکردم واسه اجرا میبایست فقط نت فریم ورک نسخه های مختلفش نصب باشه:افسرده:

shahryari
جمعه 30 خرداد 1393, 09:51 صبح
نه ویژوال نه اس کیو ال . من فک میکردم واسه اجرا میبایست فقط نت فریم ورک نسخه های مختلفش نصب باشه:افسرده:

اگر میخوای فقط روی سیستم شما اجرا بشه باید دات نت فریمورک و اسکیوال اکسپرس 2005 به بالا رو نصب کن روسیستمت و نیازی به سورس کدش ندارید (پوشه دیباگ همونی که دوست عزیز khokhan زحمتشو کشیدن) .... از پارک دوبل هم راحتره :لبخند:
ولی اگه میخای سورس شو هم تغییر بدی یا روش کار کنی باید ویژوال استادیو رو نصب کنید

javady_joon
جمعه 07 شهریور 1393, 09:15 صبح
اگر به ج-واب رسیدین لطفا اعلام کنید