PDA

View Full Version : سوال: کدام ابزار ساخت نمودار بهتر است؟

rezayeman
شنبه 31 خرداد 1393, 15:54 عصر
سلام دوستان
من دارم یه نرم افزار داشبورد مدیریتی تهیه می کنم که داخلش انواع مقایسه های تولید و انواع نمودارها رو داره. از کرستال برای گزارش گیری استفاده کردم اما نمیدونم برای نمودار از چی استفاده کنم. تا حالا برنامه ای که نمودار داشته باشه نساختم.

سرچی که کردم mschart و
stimulsoft زیاد به چشم می خورد. کدوم یک از اینها بهتره؟ هم کار کردن باهاش هم چاپ کردنش و هم اینکه واسه نصب تو سیستمهای دیگه به مشکل نخوره

Davidd
یک شنبه 01 تیر 1393, 08:12 صبح
من zedGraph استفاده كردم. يه كامپوننت رايگان و اپن سورس. از MSchart بهتره. باهاشش ميشه نمودارهاي خطي و ميله اي كشيد. قابليت زوم داره. قابليت ذخيره نمودار با كيفيت بالا و قابليت پرينت داره.

Iran58
یک شنبه 01 تیر 1393, 08:21 صبح
من zedGraph استفاده كردم. يه كامپوننت رايگان و اپن سورس. از MSchart بهتره. باهاشش ميشه نمودارهاي خطي و ميله اي كشيد. قابليت زوم داره. قابليت ذخيره نمودار با كيفيت بالا و قابليت پرينت داره.
باسلام
میشه آدرس دانلود و داکیومنتی(فارسی بهتره )معرفی کنید

Davidd
یک شنبه 01 تیر 1393, 08:36 صبح
داكيومنت فارسي فك نكنم براش باشه. اينجا خود كامپوننت به همراه مثال و داكيومنت هست http://sourceforge.net/projects/zedgraph/files/

sohbati
جمعه 27 تیر 1393, 00:13 صبح
من از کامپوننت های Dev استفاده می کنم . برای ساخت داشبورد و نمودارهای با کیفیت بالا خیلی خوب جواب میده .

abdullah20
جمعه 27 تیر 1393, 00:43 صبح
با MSchart هم میشه این کارها را کرد

fakhravari
جمعه 27 تیر 1393, 09:32 صبح
من استیمولیت پیشنهاد میکنم.