PDA

View Full Version : سوال: آیا ساخت ستاپ برای برنامه با WPF امکان پذیر است؟

Pedram_Parsian
شنبه 31 خرداد 1393, 16:49 عصر
با سلام به دوستان
می خواستم بدونم آیا می تونم خودم با یه پروژه WPF برای برنامه ای که قبلا درست کردم ستاپ درست کنم ؟ یعنی آیا میشه این کار ها رو در WPF انجام داد :
1. ساخت ستاپ با WPF (فرایند نصب نرم افزار)
2. پرتابل کردن برنامه نوشته شده با WPF
با تشکر

Ali.hitter
یک شنبه 01 تیر 1393, 00:01 صبح
سلام دوست عزیز به نظر من بهترین کار اینه که خودت با س شارپ ستاپ بساز خیلی شیک و راحت تر و بهتره تا استفاده از برنامه های مختلف ستاپ سازی پاگه در این زمینه به راهنمایی نیاز داری مطرح کن تا پاسخ بدیم

Pedram_Parsian
یک شنبه 01 تیر 1393, 09:04 صبح
سلام دوست عزیز به نظر من بهترین کار اینه که خودت با س شارپ ستاپ بساز خیلی شیک و راحت تر و بهتره تا استفاده از برنامه های مختلف ستاپ سازی پاگه در این زمینه به راهنمایی نیاز داری مطرح کن تا پاسخ بدیم

دوست عزیز حرف شما قبول ولی چند تا مشکل :
کجای ستاپ سازی با VS شیک هست ؟؟؟؟؟ :متعجب: آخه اگه من بتونم برای نرم افزار خودم ستاپ درست کنم شیک تر نمی شه ؟! اون هم با WPF
و یک سوال دیگه به نظر شما کدوم از همه شیک تره ؟؟ یه چیزایی مثل ستاپ VS یا Telerik و ... می خوام ...
با تشکر

Ali.hitter
یک شنبه 01 تیر 1393, 11:40 صبح
دوست عزیز منظور بنده این بود که با برنامه نویسی تو مخیط VS و سی شارپ ستاپ رو بازی و تمام کارایی رو که از تاپ انتظار داری رو با برنامه نویسی تو محط سی شارپ خودت انجام بدی که اگه از wpf اتفاده کنی که دیگه نور علانور هم ظاهر خوبی به تاپت میدی هم میتونی هر کاری ازستاپ توقع داری رو خودت با برنامه نویسی پیاده کن منظور من این بود