PDA

View Full Version : سوال: پر کردن استرینگ

keyone72
شنبه 31 خرداد 1393, 22:33 عصر
دوستان سلام یه سوال چطور میتونم یه استرینگ تعریف کنم که هر وقت از طرف بارکد خوان
چیزی وارد شد بتونه اتوماتیک اون رو دریافت کنه بدون هیچ فکوسی رو برنامه و دخالت انسانی بعد که دریافت کرد یه یه کاری رو انجام بده؟؟؟

omid nasri
شنبه 31 خرداد 1393, 23:13 عصر
دوستان اگه امکان داره یکم درباره بارکد خوان توضیح بدین(برای درک بهتر ، یکم می د ونم) و اگه برنامه باشه استفاده کنیم ممنون میشم.

elec60
شنبه 31 خرداد 1393, 23:21 عصر
دوستان سلام یه سوال چطور میتونم یه استرینگ تعریف کنم که هر وقت از طرف بارکد خوان
چیزی وارد شد بتونه اتوماتیک اون رو دریافت کنه بدون هیچ فکوسی رو برنامه و دخالت انسانی بعد که دریافت کرد یه یه کاری رو انجام بده؟؟؟

فکر میکنم باید با تابع WndProc کار کنین و پیغامهای ویندوز رو پراسس کنید.

keyone72
یک شنبه 01 تیر 1393, 08:23 صبح
فکر میکنم باید با تابع WndProc کار کنین و پیغامهای ویندوز رو پراسس کنید.

والا نمیدونم روش بهتری نیست دوستان کسی نی کمک کنه

Davidd
یک شنبه 01 تیر 1393, 08:56 صبح
من با باركد خوان كار نكردم اما احتمالا باركد خوان يك كلاس واسط براي كار كردن باهاش داره كه اين كلاس يك event داره كه وقتي باركدخوان مقداري ميخونه raise ميشه كه كد موردنظرو بايد داخل اين event نوشت.
اما اگه event وجود نداره و خودت بايد چك كني كه باركد خوان مقدر جديدي خونده يا نه ميتوني event تعريف كني يا اينكه يك thread تعريف كني كه هميشه در پس زمينه در حال اجرا باشه و مثلا هر چند ميلي ثانيه چك كنه مقدار جديدي خونده شده يا نه.

keyone72
چهارشنبه 11 تیر 1393, 14:08 عصر
کسی نمونه کدی نداره
من میخوام به این شکل باشه که استرینگ همیشه درحال گوش دادن باشه بدونه اینکه رو برنامه فوکوس باشه یعنی اصلا برنامه مینیمایز باشه
و هر چی وارد شد استرینگ اون رو بگیره
مثلا من تعریف کنم string s="";

و رو کی برد بزنم a خود به خود s=a قرار بگیره
این چطوره ؟؟؟
این کار رو میشه با یه تایمر انجام داد ولی نمیدونم چطوری بنویسم که sبرابر چی باشه ؟؟؟
از روش event هم اگه کسی میدونه بگه ممنون میشم ؟؟؟؟

keyone72
جمعه 17 مرداد 1393, 11:07 صبح
کسی نبود کمک کنه