PDA

View Full Version : سوال: مخفی کردن سلول های گرید

f_g1348
یک شنبه 01 تیر 1393, 13:29 عصر
سلام دوستان
من از طریق کد زیر می تونم وقتی روی یک سطر از گرید کلیک می کنم محتویات سلول های آن سطر را برگردانم ولی وقتی در تنظیمات مقدار visible سلولی را برابر false قرار می دم دیگه مقداری بر نمی گردونه .
با توجه به بزرگی گرید لازم دارم که بعضی از سلول ها نمایش داده نشوند ولی محتویاتشان با کلیل در دسترس باشند
لطفا راهنمایی بفرمایید

GridViewRow Row2 = GridView2.SelectedRow;
Txt_ArticleName.Text = Row2.Cells[1].Text;

f_g1348
یک شنبه 01 تیر 1393, 14:42 عصر
کسی نیست کمک کنه !؟

sun2rise
یک شنبه 01 تیر 1393, 15:28 عصر
باید به وسیله سی اس اس این کار رو بکنید
برای سطری که میخواین مخفی باشه یه کلاس تعریف کنید و در استایل اون کلاس display آن را برابر none قرار دهید

aroshanzamir
یک شنبه 01 تیر 1393, 16:28 عصر
بله با Style.Add میتونی این کار را بکنی

f_g1348
چهارشنبه 04 تیر 1393, 09:58 صبح
دوستان من نمی خوام سطری رو حذف کنم فقط می خواهم بعضی از ستون ها نمایش داده نشوند ولی در آیتم ها باشند چون قراره با کلیل برروی هر سطر اطلاعاتش درون یکسری تکس باکس نمایش داده شود

samira3
چهارشنبه 04 تیر 1393, 10:05 صبح
سلام
راه حلي كه دوستان هم گفتند هم مخفي كردن بود نه حذف ستون

با style="display:none

nice_boy_a
پنج شنبه 05 تیر 1393, 09:53 صبح
سلام دوستان
من از طریق کد زیر می تونم وقتی روی یک سطر از گرید کلیک می کنم محتویات سلول های آن سطر را برگردانم ولی وقتی در تنظیمات مقدار visible سلولی را برابر false قرار می دم دیگه مقداری بر نمی گردونه .
با توجه به بزرگی گرید لازم دارم که بعضی از سلول ها نمایش داده نشوند ولی محتویاتشان با کلیل در دسترس باشند
لطفا راهنمایی بفرمایید

GridViewRow Row2 = GridView2.SelectedRow;
Txt_ArticleName.Text = Row2.Cells[1].Text;

سلام.
اون ستون هایی که میخوای Visible شون False باشه رو از نوع TemplateField بگیر. بعد به راحتی می تونی به مقدارشون دسترسی داشته باشی.