PDA

View Full Version : ظاهر زیبا برای فرمها

MMAASS
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 06:49 صبح
سلام دوستان
من یک برنامه نوشتم که صاحبش اصرار داره ظاهر برنامه خیلی زیبا و شکیل باشه
از طرفی چون برنامه برای آموزشگاه است و قسمتهای مختلفی داره من دوست ندارم که یه جورایی غیر رسمی بشه. در ضمن دوست دارم مطابق با استانداردهای ویندوز هم باشه.
اما تو گرافیکش موندم نمی دونم از چه رنگهایی براش استفاده کنم.
مشکل من بیشتر با رنگ دیتاگرید است که دوست دارم یه قالب قشنگ داشته باشه.
حالا کمکی که از دوستان دارم اینه که امکانش هست دوستان از برنامه هایی که نوشتن یا دارن از یکی از فرمهاش عکس بگیرن و به من کمک کنن.
لطفا به خاطر اینکه سوء تفاهم پیش نیاد برنامه کامل ارسال نکنید و حتی اگه از ساده ترین فرمش هم (در صورتی که به نظرتون زیبا و شکیل است ) یه عکس برای من بذارین کافیه.
در صورتی که به هر دلیلی امکان گذاشتن اون در اینجا نباشه عکس رو به این آدرس بفرستید :
Mail.mmaass@Gmail.com
پیشاپیش از همتون تشکر می کنم. :خجالت: و براتون آرزوی موفقیت می کنم.

ali_kolahdoozan
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 07:00 صبح
دوست من شما یک برنامه نوشتی . باید قدرت تفکر و ایجاد یک محیط زیبا رو هم داشته باشی . شاید محیطی که مثلا میگم یه نفر برای برنامه مدیریت و حسابداری یک مرغ داری درست کرده رو برات بفرسته و حالا شما می خواهی واسه آموزشگاه استفاده کنی . امیدوارم متوجه حرفم شده باشی . برای ایده گرفتن نمونه های مثل محیط word و ..... وجود داره . برای grid هم از یک component استفاده کن . یا همون grid دات نت رو با تصویر درستش کن

MMAASS
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 07:30 صبح
دوست من شما یک برنامه نوشتی . باید قدرت تفکر و ایجاد یک محیط زیبا رو هم داشته باشی . شاید محیطی که مثلا میگم یه نفر برای برنامه مدیریت و حسابداری یک مرغ داری درست کرده رو برات بفرسته و حالا شما می خواهی واسه آموزشگاه استفاده کنی . امیدوارم متوجه حرفم شده باشی . برای ایده گرفتن نمونه های مثل محیط word و ..... وجود داره . برای grid هم از یک component استفاده کن . یا همون grid دات نت رو با تصویر درستش کن
متاسفانه من زیاد با گرافیک کامپیوتر میونه ایی ندارم و سلیقه درست و حسابی هم برای این کار ندارم.
البته چند نمونه برنامه دارم اما می خوام این متفاوت باشه و در عین حال زیبایی خودش رو هم داشته باشه.
همون طور که فرمودین هدف من گرفتم ایده است و حتی ممکنه یه برنامه که برای مرغ داری نوشته شده هم به کار من کمک کنه من فقط رنگهاش رو می خوام البته نه دقیقا بلکه طرز استفاده اونها رو در کنار همدیگه رو.
در ضمن دوست عزیز من متوجه جمله آخرتون نشدم گرید رو با تصویر درست کن یعنی چی؟ :متفکر: من از خود گرید دات نت استفاده کردم اما می خوام قسمتهای مختلفش رنگهای متناسب با همدیگه داشته باشن.
به هر حال از راهنماییتون ممنونم.

linux
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 09:02 صبح
یکی دوتا زنگوله آویزون کن! دیدی تو فیلم ها قدیما می خواستند عروس ببرند اسب یا شتر را آذین می بستند؟ زنگوله و ... این چیز الان هم که ماشینها را اسپورت می کنند! شما هم یکی دوتا ایکون زنگوله و این چیزها بگذار!

M.kavyani
یک شنبه 24 اردیبهشت 1385, 13:04 عصر
http://www.learnvisualstudio.net/Videos/BEGIN01_04.zip