PDA

View Full Version : سوال: ذخیره کردن دو پاراگراف در یک فیلد دیتابیس

jamil_kaka
سه شنبه 03 تیر 1393, 13:19 عصر
سلام دوستان
دوستان من می خوام اخبارمو در دیتابیس ذخیره کنم اما به طور مثال وقتی شامل دو تا پاراگراف باشه پاراگراف اول ذخیره میشه داخل فیلدم فقط...نوعی که تعریف کردم داخل دیتابیسم Nvarchar(MAX)
هستش....ممنون میشم کمکم کنید ..خیلی کارم گیره ......

JikSearch
سه شنبه 03 تیر 1393, 13:28 عصر
منظورتان از پاراگراف چیست؟
هر پارگراف متنی است که بین تگ های P قرار دارد؟
دیتا تایپ ntext را هم امتحان کنید

parvizwpf
سه شنبه 03 تیر 1393, 13:30 عصر
کد بگذارید لطفا. مگه چطور دارید اطلاعات رو از کاربر دریافت میکنید؟

jamil_kaka
سه شنبه 03 تیر 1393, 14:17 عصر
آره مثلا می خوام همونطور که ذخیره می کنم همونطور هم نشون بده به طور مثال می خوام وقتی اینجوری داخل دیتابیس میریزم وقتی از دیتابیس می خونم همینجوری نشون بده ....
----------------------------------------------

معاونان اجرایی و فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 مشهد مقدس در بازدید از تالار مجلل اورانوس به پیشگامی این مجموعه در ارائه خدمات مناسب به زائران حرم مطهر رضوی تاکید کردند. به گزارش روابط عمومی تالار اورانوس جناب آقای مهندس علی عرب پور معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه 8 ضمن ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در این تالار برای رفاه حال زائران بارگاه منور رضوی تصریح کرد: بدون شک ایجاد اینگونه فضاها با توجه به تشرف میلیونی زائران از اقصی نقاط جهان، میتواند میزان ماندگاری و بهره گیری زائران را در کلانشهر مذهبی مشهد افزایش دهد. شایان ذکر است مهندس عرب پور از جمله خدمتگزاران تاثیرگذار در ارتقای سطح فرهنگی منطقه می باشند که تحولات فرهنگی اخیر مجموعه فرهنگی کوهسنگی نیز دستاورد زحمات و تلاشهای بی شائبه ایشان در سطح منطقه بوده است.

همچنین معاون اجرایی شهرداری منطقه نیز با بیان اینکه در آینده نزدیک نیاز به احداث تالار هایی فاخر با چنین امکاناتی بیش از پیش احساس خواهد شد افزود تالار اورانوس در زمینه خدمات رسانی مطلوب زائران محترم حرم مطهر رضوی پیشگام بوده است و امیدواریم سایر اماکن اقامتی این شهر نیز با ارتقای کیفی خدمات، زمینه ی رضایتمندی هر چه بیشتر این بزرگواران را فراهم آوردند. مهندس محسن کوشا که پیش از این هم از این مجموعه فاخر و مجلل بازدید نموده بودند آمادگی خود را جهت ارائه خدمات شایسته به این مجموعه و سایر اماکن مربوطه اعلام نمودند. شایان ذکر است در این بازدید 2 ساعته محسن ابراهیم زاده کارشناس ورزشی منطقه نیز حضور داشت.
-----------------
الان نگاه کنید بین دو تا پاراگراف فاصله است و پاراگراف دوم هم هست وومن می خوام مثلا وقتی اینجوری کپی کنم همینجوری داخل دیتابیس ذخیره بشه که موقع خوندن همینجوری نشون بده ...راهی هست؟؟؟؟؟
راه حل چیه به نظرتون؟؟ممنونم

jamil_kaka
سه شنبه 03 تیر 1393, 14:19 عصر
نه این قسمت واسه مدیریت ..مثلا وقتی طرف می خواد اخبار رو تغییر بده از قسمت مدیریت ....

JikSearch
سه شنبه 03 تیر 1393, 14:28 عصر
بین دو تا متن شما فقط یه تگ br هست و نباید مشکلی تو ذخیره باشه، لطفاً سورس صفحه مدیریت را اینجا بنویسید اشکال کار از جای دیگه است
اگر این متن داخل یک textbox هست از دستوری مانند دستور زیر قبل از ذخیره استفاده کنید:

string result = Regex.Replace(input, @"\r\n?|\n", "<br />");

jamil_kaka
سه شنبه 03 تیر 1393, 14:51 عصر
دوست عزیز یعنی الان این دو تا پاراگراف وقتی کپی میکنم (به همون شکل) ...داخل دیتابیس خودش میشناسه؟؟یعنی لازم نیس خودمون تگ br بزاریم قبلش؟؟

jamil_kaka
سه شنبه 03 تیر 1393, 14:57 عصر
درست شد ..مـــرسی ...باید داخل تکست یا نوشته هات حتما تگ <br> بزاری ..ممنونم دوست عزیز بابت کمکت