PDA

View Full Version : سوال: شما چه قیمتی روی این پروژه میذارید؟

sajadsobh
چهارشنبه 04 تیر 1393, 08:11 صبح
سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان خوب و حرفه ای خودم.
قراره برم یه سفارش بگیرم میخوام بدونم چقدر قیمت بدم خوبه؟!
یه شرکته که میخواد انبار خودشو توی این نرم افزار بیاره، اطلاعات همه افراد شرکت رو توش وارد کنه، یه سری selectهای پیچیده بین جداول هم داره و از هر کدوم هم گزارش گیری میخواد با فیلتر های مختلف. در آخر اینکه میخواد تحت شبکه هم باشه، یعنی چند تا سیستم بتونن استفاده کنن. بعدشم اینکه چند کاربره باشه. نقش و سطح دسترسی براش تعریف بشه. پشتیبانگیری هم داشته باشه و ... تقریباً همین دیگه!!
نظرتون چیه؟:لبخندساده:
پروژه هم به زبان c#
بانک اطلاعاتی sql
گزارشگیری stimul report
ممنون.

NasimBamdad
چهارشنبه 04 تیر 1393, 12:26 عصر
حداقل 1 میلیون

CsharpNevisi
چهارشنبه 04 تیر 1393, 13:19 عصر
اگه دفتر رسمی با شماره ثبتی داری که میتونی راحت بالای 5 تومن و اگه زبون خوبی داشته باشی خیلی بیشتر از اینا دربیاری ... !!!!
اگرم سینگلی میتونی بین 3.5 تا همون 5 بگیری ... !!!
یه ذره رو دیزاینش کار کن که با یه پرسپکتیو خوب توجهشونو جلب کنی ... !!!

behnam-soft
چهارشنبه 04 تیر 1393, 18:53 عصر
سلام، خب بستگی به اون تکنولوژی و زمانی هم که صرف می کنی داره خب! فک می کنم چون قراره برای یه شرکت اینکار رو کنی، بین 3 تا 4 تومن مناسب باشه . . . به قول دوستان، روی دیزاین نرم افزارت خیلی مانور بده ولی نه اینکه از اصل کار دور بشی، چون من نرم افزار طراحی کردم که تقریبا 60 در صد وقتم روی گرافیکش صرف شد، بعد که بردم برای مشتری و داشتم از گرافیکش تعریف می کردم، گفت : " اینا رو ولش کن، کار منو چقدر راحت می کنه ؟!! " . البته طرف از دوستام بود!

soleimani.em
چهارشنبه 04 تیر 1393, 19:39 عصر
اگه دفتر رسمی با شماره ثبتی داری که میتونی راحت بالای 5 تومن و اگه زبون خوبی داشته باشی خیلی بیشتر از اینا دربیاری ... !!!!
اگرم سینگلی میتونی بین 3.5 تا همون 5 بگیری ... !!!
یه ذره رو دیزاینش کار کن که با یه پرسپکتیو خوب توجهشونو جلب کنی ... !!!

سلام منم یه همچین مشکلی دارم:
نرم افزاری رو برای فروشگاهی طراحی کردم
پروژه به زبان C#‎‎
بانک ازاطلاعاتی sql 2008
گزارشگیری Crystalreport
معماری سه لایه
شامل
خرید - فروش - درآمد - هزینه - مدیریت چک - مدیریت حواله - بانک اطلاعاتی فروشگاه ها - موجودی انبار- گزارشات انبار - خرید - فروش و هزینه - یه تراز کلی هم داره.
تو قیمتش موندم؟ دوستانی نظری دارن تو این مورد ممنون میشم من به طور رسمی برنامه نویسی نمی کنم.

-------------------------------------------------------------
یه پروژه هم برای شرکت سد سازی نوشتم
پروژه به زبان C#‎‎
بانک ازاطلاعاتی sql 2008
گزارشگیری Crystalreport
سرفصلاش شامل
اطلاعات پایه
بانک اطلاعاتی تامین کنندگان
واحد سنجش
اطلاعات اموال
انبار
درخواست خرید
رسید انبار
موجودی انبار
توزیع سوخت
سوخت تحویلی به دستگاه ها
بایگانی
امور پرسنلی
ثبت اوقات کار پرسنل
امور مالی
وجوه واریزی
هزینه های نقدی
مانده بدهی
تعمیرات
درخواست تعمیر
رسید تعمیرات
البته این نرم افزار یع جورایی مکمل همکاران سیستمه خودشون از همکاران استفاده می کنن منتها بعضی قسمتهاشو کم داشتن که من براشون آماده کردم.

us1234
چهارشنبه 04 تیر 1393, 22:40 عصر
قیمت اولیه زیر 3 نباید برای این پروژه کار کنید فقط تاکید شدید بنده روی قرارداد مجزا برای پشتیبانی است وگرنه تا ابد با این هزینه که اول کار گرفتید باید این نرم افزار را پشتیبانی کنید و هرجا به مشکل خورد باید مشکل را حل کنید .

gerdioz
شنبه 07 تیر 1393, 17:24 عصر
سلام
برنامه انبار داری به این راحتی هم نیست مخصوصا تحت شبکه
بررسی sql Transaction و مدیریت تراکنش ها بحث های ساده ای نیست
مدیریت اسناد و ورود و خروج
رو همین حساب برنامه ای با این مشخصات زیر 5 میلیون حماقته نوشتنش