PDA

View Full Version : مشکل در right to left کردن ریبون Dot net bar

Pedram_Parsian
پنج شنبه 05 تیر 1393, 17:02 عصر
با سلام به دوستان
من وقتی کنترل ریبون Dot net bar رو Right to left می کنم همه چی درسته فقط یه چیزی :
ریبون بار ها رو که رایت تو لفت می کنی مشکل پیش می یاد یعنی این جوری میشه 120514

Pedram_Parsian
پنج شنبه 05 تیر 1393, 18:01 عصر
دوستان کسی بلد نیست ؟

امیر مهرشاد
پنج شنبه 05 تیر 1393, 20:43 عصر
ریبون ها دو قسمت دارن که هر دو رو باید راست چینشون کنی تا درست بشن من به این مشکل خوردم

روی این دو قسمت همین کاری که گفتم انجام بده

120517

امیر مهرشاد
پنج شنبه 05 تیر 1393, 20:44 عصر
ببخشید پیکانو یکیشو اشتباه کشیدم روی اون آیکون سبز رنگ راست چینش کن

Pedram_Parsian
پنج شنبه 05 تیر 1393, 23:41 عصر
ببخشید پیکانو یکیشو اشتباه کشیدم روی اون آیکون سبز رنگ راست چینش کن

آخه دوست عزیز وقتی right to left فرم رو فعال می کنم ، همه right to left ها فعال میشه ولی بازم مشکل داره !
راه حلی نداره ؟

nazanin366
جمعه 06 تیر 1393, 09:24 صبح
right to left که انجام بدی،تب ها میره سمت راست و دکمه ضربه در و مابقی میره سمت راست.ولی از اونجایی که کاربر با تب بیشتر کار میکنه و با اون سه تا دکمه خیلی کم کار میکنه،مشکلی پیش نمیاد که

Pedram_Parsian
جمعه 06 تیر 1393, 09:48 صبح
right to left که انجام بدی،تب ها میره سمت راست و دکمه ضربه در و مابقی میره سمت راست.ولی از اونجایی که کاربر با تب بیشتر کار میکنه و با اون سه تا دکمه خیلی کم کار میکنه،مشکلی پیش نمیاد که

آخه وقتی من می خوام یک پروژه بزرگ مدیریت کتابخانه رو بنویسم که نمی تونم اینجوری باشه !

nazanin366
جمعه 06 تیر 1393, 09:54 صبح
آخه وقتی من می خوام یک پروژه بزرگ مدیریت کتابخانه رو بنویسم که نمی تونم اینجوری باشه !
چرا نشه؟؟شما خودت بگو.چند بار از این سه تا دکمه استفاده میشه؟وقتی نرم افزار باز باشه که زیاد کاری به اینا نداره.دیدم نرم افزارهایی که تب هاشون سمت راست و این سه تا دکمه سمت چپ که این اشتباه محضه

Pedram_Parsian
جمعه 06 تیر 1393, 09:58 صبح
چرا نشه؟؟شما خودت بگو.چند بار از این سه تا دکمه استفاده میشه؟وقتی نرم افزار باز باشه که زیاد کاری به اینا نداره.دیدم نرم افزارهایی که تب هاشون سمت راست و این سه تا دکمه سمت چپ که این اشتباه محضه

دوست عزیز
منظورتون از این سه تا دکمه کدوم هاست ؟ اگه منظورتون File و ribbontab1 و 2 هست که اونا خیلی مهم هستند. یعنی چی که عیب نداره این طرف باشه ؟
آخه چه جوری ؟

nazanin366
جمعه 06 تیر 1393, 10:13 صبح
شما وقتی right to left انجام میدید دکمه فایل و بقیه تب ها میان سمت راست و سه تا دکمه(close,maximize,minimize) میان سمت چپ که زیاد استفاده نمیشه.واسه من که داره اینجوری میشه

Pedram_Parsian
جمعه 06 تیر 1393, 10:51 صبح
آخه مشکل من چیز دیگه است ...
توی عکس که میبینین ...
مال من همون پنجره های اصلیش هم right to left نمیشه !

nazanin366
جمعه 06 تیر 1393, 11:07 صبح
من اومدم هم right to left فرم رو yes قرار دادم هم ribbon control رو.باید مطمئن بشید که ribbon control رو انتخاب کرده باشید نه button item رو

amir200h
جمعه 06 تیر 1393, 11:22 صبح
public Form1() {
InitializeComponent();
ribbonControl1.RightToLeft = RightToLeft.Yes;
this.RightToLeft = RightToLeft.Yes;
}

Pedram_Parsian
جمعه 06 تیر 1393, 11:29 صبح
public Form1() {
InitializeComponent();
ribbonControl1.RightToLeft = RightToLeft.Yes;
this.RightToLeft = RightToLeft.Yes;
}

خوب این که فرقی نمی کنه ؟ با این که بیام از right to left ، اون رو درست کنم ....