PDA

View Full Version : مشکل با تهیه گزارش کریستال ریپورت

masoodkhan11
پنج شنبه 05 تیر 1393, 18:56 عصر
سلام.
آقا مشکل بنده به اینصورته که با پر کردن یک فرم ساخته شده در سی شارپ و ارسال آن به کریستال همه چیز درست کار میکنه و هر بار داده جدیدی که تو فرم وارد کردم در پایگاه داده(اکسس) درج میشه و در گزارش کریستال نشون داده میشه . بعد براحتی میشه چاپش کرد.
حالا مشکل اینجاس که پس از اینکه با برنامه SETUP واسه نرم افزارم یه ست آپ درست میکنم و اونو نصب میکنم، متاسفانه هر بار که فرم رو با هر داده ای پر میکنم، هیچ تاثیری نداره و فقط آخرین داده موجود که با خود ویژوال استودیو ساخته بودم ارسال میشه به کریستال.

بازم تاکید میکنم، اگه تو خود ویژوال برنامه را run کنم هیچ مشکلی نیست و هر بار داده جدیدم به کریستال ارسال میشه. ولی پس از نصب برنامه داده فقط یکی خواهد بود.:متفکر:
با تشکر از دوستان

sh
جمعه 06 تیر 1393, 23:55 عصر
این مشکل ارتباطی به کریستال ریپورت نداره ، کدهای اتصال با بانک اطلاعاتی رو چک کنید

masoodkhan11
یک شنبه 08 تیر 1393, 16:00 عصر
ممنون از پاسختون.
دوست عزیز ، عرض کردم موقع اجرای برنامه همه چیز درست و بی نقص اجرا میشه. ولی پس از ساختن ست آپ و نصب برنامه و اجرای آن در محیط ویندوز، متاسفانه فقط و فقط داده های قبلی تنها داده های موجود در بانک اطلاعات قبل از نصب نرم افزار ، نشان داده میشود و هیچ داده جدیدی در جدولهاها قرار نمیگیرد.
آیا باز هم فکر میکنید، مشکل از ارتباط با دیتا بیس هست