PDA

View Full Version : انتقال به سرور و بالعکس با nusoap

mehdi mah
جمعه 06 تیر 1393, 12:53 عصر
سلام به همه
من وب سرویسی با nusoap نوشتم که پذیرنده من باید اتصال بشه به سرور من و من مقایسه کنم که ایا از اعضا سیتم من هست یا نه بعدش من متصل بشم به geteway اداره پست و اطلاعات رو از geteway اداره پست بگیرم در دیتا بیس ذخیره کنم و به پذیرنده ام انتقال بدم مشکل اینجاست که نمیدونم چطوری کاربر پذیرنده خودم رو همراه با ارسال اطلاعات به سرور خودم انتقال بدم و از سرور خودم به geteway پست و در اونجا کاربر فرم رو پر کنه و از اونجا دوباره به سرور خودم وبعدش به پذیرنده خودم من از دستور header در وبسرویسم استفاده کردم جواب نداد در ضمن توی اطلاعاتی که پذیرنده برام میفرسته متغییر callback رو گذاشتم ولی نحوه اسفاده ازش رو نمیدونم و نمیخوام از javascript استفاده کنم اگر از دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون میشم و خوب چون از nusoap استفاده میکنم طبیعتا زبان برنامه نویسی من هم php هستش اینو گفتم که راهکارهای مربوط به asp perl java و غیره رو نگین ممنون

mehdi mah
جمعه 06 تیر 1393, 13:05 عصر
منظورم اینه که کاربر توی همون صفحه کلاینت که برای پذیرنده ام نوشتم میمونه ,اطلاعات ارسال میشه ولی به اونجای که باید چند تا فیلدi یک فرم که تو یه سایت دیگه هست باید پر بشه نمیره.
از curl هم استفاده کردم اونم همینطور کاربر توی صفحه اول که مثلا اسمش هست test.php فرایند اغاز میشه میمونه و اطلاعات صفحات دیگر فراخوانی میشه من میخوام کاربر به یه صفحه دیگه منتقل بشه و فرم رو پر کنه دوباره به callback برگرده