PDA

View Full Version : سوال: refresh گرید ویو

dehqhani
یک شنبه 08 تیر 1393, 12:03 عصر
سلام

من با زدن دکمه جستجو اطلاعات فیلتر شده را درون یک گرید ویو نمایش میدم و یکسری عملیات توسط کاربر دیگه بر روی این رکوردها انجام میشه من میخوام بدون اینکه دوباره بخوام دکمه جستجو رو بزنم که اطلاعات جدید با فیلتر قبلی نمایش داده بشه

میخوام یه دکمه ای دیگه با شه که گرید ویو را Refresh کنه و عملیاتهای جدیدی که سایر کاربران بر روی رکوردها انجام داده اند را نمایش دهد

nice_boy_a
یک شنبه 08 تیر 1393, 13:28 عصر
سلام.
سوالت معما بودآآآ !
من که اینطور برداشت کردم: مثلا 10 تا رکورد داری که داخل گرید ویو نمایش میدی، کاربر دیگه ای روی همون 10 تا رکورد میخواد عملیات انجام بده (مثلا 2 تا از رکورد ها رو ویرایش میکنه) و حالا میخوای با زدن یه دکمه ی دیگه اون 2 تا رکورد ویرایش شده نمایش داده بشن! با این برداشت جوابت این میشه:
شما بیا و یه فیلد به جدولت اضافه کن تحت عنوان "تاریخ و ساعت ویرایش" (یا بهتر بگم برای هر عملیاتی که فکر میکنی لازمه یه فیلد تعریف کن)، و طبق زمان اون عملیات اطلاعات رو فیلتر کن.

dehqhani
یک شنبه 08 تیر 1393, 14:42 عصر
دوست عزیز شرمنده اگه منطورم رو درست نرسوندم

اینجور بگم

من یه viewدارم از جداولم با فیلدهای زیر

تاریخ ثبت،ساعت ثبت، کد محصول ، نام محصول، اطلاعات محصول ، نام مشتری ، فروشنده ، وضعیت، و دکمه ویرایش

من تو فرمم یه تکس باکس دارم که میتونم با وارد کردن تاریخ و زدن دکمه جستجو تمام رکوردهایی که مربوط به اون تاریخ هستن رو برام تو gridvew نمایش بده

بعد من بازدن دکمه ویرایش داخل گرید تمام اطلاعات مربوط به رکورد ممورد نظر را داخل یک پنجره پاپ آپ نمایش میدم و یک سری تغییرات اعمال میکنم رو این رکورد و ذخیره میکنم

حالا میخوام وقتی که من پنجره پاپ آپ رو بستم بتونم رو همین رکوردهایی که از قبل جستجو کردم یه رفرش ایجاد بشه که اطلاعات جدید رو از بانک بخونه

حالا چه با قرار دادن یه دکمه چه بصورت خودکار بعد از بستن پنجره پاپ اپ

nice_boy_a
یک شنبه 08 تیر 1393, 14:48 عصر
دقیقا بعد از عملیات ویرایش(بعد از ذخیره کردن رکورد) باید دوباره گرید ویو رو بایند کنی.

dehqhani
یک شنبه 08 تیر 1393, 15:11 عصر
مشکلم حل شد

یه دکمه گذاشتم تو فرمم و کد زیر رو بهش دادم

برام تمام رکوردهایی که قبلا جستجو کردم رو refreshمیکنه نه کل رکوردهای بانک

GridView2.DataBind();

البته یه تایمر هم بود که ازش الگو گرفتم

این هم لینکش که سایر دوستان هم بتونن ازش استفاده کنن

http://www.codeproject.com/Questions/401904/How-to-refresh-an-ASP-NET-GridView-automatically