PDA

View Full Version : مبتدی: چطوری میشه از تکس باکس فرم بریزه توی تکس باکس یک سایت

travianplus.org
یک شنبه 08 تیر 1393, 15:21 عصر
سلام دوستان
یک سوال داشتم من توی برنامه مم چندتا تکس باکس گذاشتم و حالا میخوام کاربر اون تکس باکس هایی تو برنامه رو پر کرد تکس باکس ها ریخته بشه تو تکس باکس قسمت ثبت نام سایت ها
چطوری میشه اینکار رو انجام داد؟
:ناراحت:

parvizwpf
یک شنبه 08 تیر 1393, 15:33 عصر
شما میتونی برای اون صفحه سایتت دو تا پارامتر تعریف کنی و این مفادیر رو به آدرس سایت اضافه کنی و به مرورگر بگی برات باز کنه مثلا:
www.yourSite.com/login.aspx?un=ali&pw=1234

travianplus.org
یک شنبه 08 تیر 1393, 15:42 عصر
شما میتونی برای اون صفحه سایتت دو تا پارامتر تعریف کنی و این مفادیر رو به آدرس سایت اضافه کنی و به مرورگر بگی برات باز کنه مثلا:
www.yourSite.com/login.aspx?un=ali&pw=1234 (http://www.yourSite.com/login.aspx?un=ali&pw=1234)

میشه یکم بیشتر باز کنید؟
من دوتا تکس باکس گذاشتم تو برنامه میخوام لوگین رو که زد تکس باکس ها کپی بشه http://ts8.travian.com/ اینجا و وارد بازی بشه

parvizwpf
یک شنبه 08 تیر 1393, 15:49 عصر
شما با پارمترها در صفحات وب آشنایی دارید؟ شما چطور میخواهید اون صفحه را باز کنید؟ ببینید شما بالاخره باید با زدن دکمه بگید که ای صفحه باز شو پس مرورگر صفحه رو باز میکنه. سپس تو این آدرسی که شما دارید به مرورگر میگید که بازش کن، اون مقادیر مورد نظر رو هم بصورت پارامتر پاس میدید . بعد میایید در صفحه وبتون که در اینجا فکر کنم ماله خودتون نیست و کار سخت میشه مشکل خواهید داشت، میگید که اون دو تا پارامتر، مقادیرش رو بخون. روش اینطوریه یا میتونید اطلاعات رو به جایی در هاست اون سایت دخیره کنید و بعد مقادیر رو از اونجا بحونید. آیا شما مالک دامین تراویان هستید؟

travianplus.org
یک شنبه 08 تیر 1393, 15:58 عصر
شما با پارمترها در صفحات وب آشنایی دارید؟ شما چطور میخواهید اون صفحه را باز کنید؟ ببینید شما بالاخره باید با زدن دکمه بگید که ای صفحه باز شو پس مرورگر صفحه رو باز میکنه. سپس تو این آدرسی که شما دارید به مرورگر میگید که بازش کن، اون مقادیر مورد نظر رو هم بصورت پارامتر پاس میدید . بعد میایید در صفحه وبتون که در اینجا فکر کنم ماله خودتون نیست و کار سخت میشه مشکل خواهید داشت، میگید که اون دو تا پارامتر، مقادیرش رو بخون. روش اینطوریه یا میتونید اطلاعات رو به جایی در هاست اون سایت دخیره کنید و بعد مقادیر رو از اونجا بحونید. آیا شما مالک دامین تراویان هستید؟

راستش من یک هفته س برنامه نویسی رو شروع کردم :((( با webbrowser
چطوری میشه مقادیر رو پاس داد به اون پارامتر ها؟
نه مالک نیستم
اگه میشه کدی که پارامتر هارو پاس میده رو بهم بدید ممنون

parvizwpf
یک شنبه 08 تیر 1393, 16:05 عصر
اگه مالک نیستید چطور میخواهید روی تکستهای اون سایت دسترسی داشته باشید؟ حداقل من حقیر راهی به ذهنم نمیرسه مگر اینکه خود تراویان همچین خدماتی ارائه داده باشه.

travianplus.org
یک شنبه 08 تیر 1393, 16:08 عصر
اگه مالک نیستید چطور میخواهید روی تکستهای اون سایت دسترسی داشته باشید؟ حداقل من حقیر راهی به ذهنم نمیرسه مگر اینکه خود تراویان همچین خدماتی ارائه داده باشه.

دادا فک کنم منظورم رو متوجه نشدی چون خیلی ها اینکار رو کردن
من فقط میخوام تکس باکس های تو برنامه کپی بشن تو تکس باکس های اون سایت همین

travianplus.org
یک شنبه 08 تیر 1393, 21:06 عصر
webBrowser1.Document.GetElementById("name").SetAttribute("value", textBox1.Text );
اینم کدش داداش
دیدی میشه