PDA

View Full Version : مبتدی: مشکل در فرم ثبت نام

sooren_66
دوشنبه 09 تیر 1393, 23:12 عصر
سلام
از کاربران حرفه ای سایت
کسی یک فرم ثبت نام آماده با قابلیت email و فرستادن لینک فعال سازی به ایمیل کاربر که خودش نوشته باشه نداره کدشو بزاره.همه ی فرم هایی که سرچ کردم یا ایمیل روو ندارن یا اگه دارن از یه راههایی استفاده کردن که من سر در نمیارم.
مثلا" اول یک فرم ثبت نام این رو گذاشته بودن.

if( isset($_SESSION['ERRMSG_ARR']) && is_array($_SESSION['ERRMSG_ARR']) && count($_SESSION['ERRMSG_ARR']) >0 ) {
echo '<ul class="err">';
foreach($_SESSION['ERRMSG_ARR'] as $msg) {
echo '<li>'.$msg.'</li>';
}
echo '</ul>';
unset($_SESSION['ERRMSG_ARR']);
}

لطفا" اگه یه فرم اماده دارین دریغ نکنین.کارم گیره.ممنونم

sooren_66
سه شنبه 10 تیر 1393, 09:28 صبح
کسی نیست کمک کنه.:ناراحت:

ravand
سه شنبه 10 تیر 1393, 10:36 صبح
ساختن همچین چیزی سخت نیست. اینجا کسی به کسی اسکریپت رایگان نمیده اینجا فقط راهنمایی میکنن.
برای ساخت همچین چیزی . بعد از ثبت نام فرد یک همچین آدرسی به صورت لینک ساخته میشه و برای ایمیل فرد ارسال میشه:

http://site.ir/link.php?karbar=ravandi&rand=1587625
در آدرس بالا: ravandi نام کاربری فرد ثبت نام کننده هست و rand هم عدد رندومی هست که به صورت تصادفی با تابع rand() بوجود امده و در دیتابیس همون موقع ثبت نام ثبت شده.
وقتی روی لینک کلیک میکنی نام کاربری و عدد رندوم برای سایت ارسال میشه و در سایت بررسی میشه که آیا این کاربر ravandi با این عدد رندوم در دیتابیس ثبت شده یا نه؟ اگه ثبت شده باشه عدد مثلاً یک در فیلد مثلا sabt ذخیره بشه و پیام موفقیت به فرد داده بشه.
بعد وقتی شما میخوای با نام کاربری و پسوردت لاگین بشی. دستورات sql شما این میشه:

select * from `jadval` where karbar=ravndi AND pass=1234 AND sabt=1
انتخاب کن رکوردهای جدول که نام کاربری ravandi و پسورد 1234 و فیلد sabt یک باشد.
این راهی بود که به ذهن من میرسید.
موفق باشی.

sooren_66
سه شنبه 10 تیر 1393, 13:27 عصر
ساختن همچین چیزی سخت نیست. اینجا کسی به کسی اسکریپت رایگان نمیده اینجا فقط راهنمایی میکنن.
برای ساخت همچین چیزی . بعد از ثبت نام فرد یک همچین آدرسی به صورت لینک ساخته میشه و برای ایمیل فرد ارسال میشه:

http://site.ir/link.php?karbar=ravandi&rand=1587625
در آدرس بالا: ravandi نام کاربری فرد ثبت نام کننده هست و rand هم عدد رندومی هست که به صورت تصادفی با تابع rand() بوجود امده و در دیتابیس همون موقع ثبت نام ثبت شده.
وقتی روی لینک کلیک میکنی نام کاربری و عدد رندوم برای سایت ارسال میشه و در سایت بررسی میشه که آیا این کاربر ravandi با این عدد رندوم در دیتابیس ثبت شده یا نه؟ اگه ثبت شده باشه عدد مثلاً یک در فیلد مثلا sabt ذخیره بشه و پیام موفقیت به فرد داده بشه.
بعد وقتی شما میخوای با نام کاربری و پسوردت لاگین بشی. دستورات sql شما این میشه:

select * from `jadval` where karbar=ravndi AND pass=1234 AND sabt=1
انتخاب کن رکوردهای جدول که نام کاربری ravandi و پسورد 1234 و فیلد sabt یک باشد.
این راهی بود که به ذهن من میرسید.
موفق باشی.

فرم ثبت نام که با یه سرچ کوچیک گیر میاد من دانش دستکاریشو در حد حرفه ای ندارم.وگرنه فرم ثبت نام چیزی نیست که نخواد کسی اونو رایگان بده.سایت که نخواستم کسی رایگان طراحی کنه.:گریه: