PDA

View Full Version : جلوگیری از بسته شدن یک برنامه دیگر!

Reza-HNA
دوشنبه 09 تیر 1393, 23:43 عصر
سلام توی یه مسئله ای خیلی بد جور گیر کردم ممنون میشم کمک کنید!
یه نرم افزار گرفتم نسخه دمو هست که توسط اون نرم افزار یه نرم افزار دیگه رو هک میکنه ولی چون دمو هست فقط 2 دقیقه کار میکنه و بعدش هم خودش رو میبنده و هم اون نرم افزار دیگه رو!
حالا چطوری میتونم از بسته شدنشون جلو گیری کنم؟؟؟؟:متفکر::افسرده:
حتی ساعت سیستم رو فریز کردم نشد یا حتی پروسس هارو suspend کردم ولی جواب نداد!
هر کدی که فکر میکنید کمک کنه لطفا دریغ نکنید!لطفا!

akbar-agin
سه شنبه 10 تیر 1393, 11:00 صبح
سلام
فک کنم برنامه تایمر مخصوص خودشو داره که جدا از تایمر سیستم کار میکنه
اگه اینطوری باشه برنامه هایی هستن که هندلر کنترلهای برنامه هارو نشون میدن
اگه هندلر کنترل تایمر برنامه رو بدست بیاری شاید بشه با کد نویسی تایمر رو غیر فعال کنی

Saman_12
سه شنبه 10 تیر 1393, 11:25 صبح
قبلا یکی از بچه ها تو تولار سی شارپ کدی رو قرار داده بود که با استفاده از اون موقع بستن برنامه سیستم میگفت نمیشه بستش یا یه همچین چیزی اگه درست یادم باشه اول نام کاربریشم fj بود!(اون رو برای برنامه خودش نوشته بود ولی باید بشه برنامه دیگه رو هم همین کار کرد (چون با API کار میکرد))

Reza-HNA
سه شنبه 10 تیر 1393, 14:17 عصر
سلام فک کنم برنامه تایمر مخصوص خودشو داره که جدا از تایمر سیستم کار میکنه اگه اینطوری باشه برنامه هایی هستن که هندلر کنترلهای برنامه هارو نشون میدن اگه هندلر کنترل تایمر برنامه رو بدست بیاری شاید بشه با کد نویسی تایمر رو غیر فعال کنی

آره تو فکرش بودم ولی‌ خوب راه حالی‌ براش پیدا نکردم!

قبلا یکی از بچه ها تو تولار سی شارپ کدی رو قرار داده بود که با استفاده از اون موقع بستن برنامه سیستم میگفت نمیشه بستش یا یه همچین چیزی اگه درست یادم باشه اول نام کاربریشم fj بود!(اون رو برای برنامه خودش نوشته بود ولی باید بشه برنامه دیگه رو هم همین کار کرد (چون با API کار میکرد))

واقعا دستت درد نکنه اون تاپیک رو پیدا کردم! این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?354088-%DA%86%DA%AF%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%B9-kill-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%B4%D9%88%DB%8C%D9%85) کار آقای fjm11100
جالبه که وقتی‌ داشتم کد‌های ایشون رو میدیدم به dll برخوردم که توی exe فایل این برنامه دیدم (توی حالت HEX)
فعلا که باید بشینم روی اون کد کار کنم چون #C یاد ندارم!