PDA

View Full Version : onlinenic API

FA2007
سه شنبه 10 تیر 1393, 10:32 صبح
سلام
کسی تا حالا با API آنلاین نیک برای ثبت دامین کار کرده؟ چند تا سوال دارم

FA2007
چهارشنبه 11 تیر 1393, 12:12 عصر
یعنی یه بار نشد من توی این فرم به نتیجه برسم

Unique
چهارشنبه 11 تیر 1393, 12:28 عصر
دوست عزیز سوال شما خیلی دقیق نیست. مثلا بنده در زمینه هاست و دامنه فعالیت دارم اما با onlienic کار نمیکنم و با api شرکت دیگه ای کار میکنم ! حالا خیلی هم مهم نیست من با Onlinenic کار کرده باشم. شما اصل سوال را بپرس شاید اصلا مختص به onlinenic نباشه ! اگه هم مشکل برنامه نویسی نیست توی انجن های هاستینگ بپرس تا جواب بهتری پیدا کنین.

انجمن php یکی از فعال ترین انجمن های این سایت هست و اگه کسی به جوابی نمیرسه به احتمال زیاد در طرح سوالش مشکل داره.

FA2007
چهارشنبه 11 تیر 1393, 14:02 عصر
من دارم یه برنامه مینویسم که با api آنلاین نیک کار کنه برای ثبت دامین. برای تست برنامه هم ازdemo server خود onlinenic استفاده میکنم. تمام مراحل اتصال، لاگین و چک کردن دامین درست کار میکنه ولی موقع ثبت دامنه وقتی ریکوئست میفرستم check sum error میده در حالی که با همون استراکچری که توی راهنما نوشته شده، مثل مراحل قبلی من چک سام رو جنریت میکنم. میخواستم ببینم اگه کسی قبلا با این api کار کرده راهنماییم کنه.
امیدوارم الان درخواستم واضح باشه

Unique
چهارشنبه 11 تیر 1393, 23:28 عصر
حالا شد یک سوال کامل. البته میتونین نمونه کد onlinenic و کد خودتون را هم بگذارین تا ببینیم تجربی میشه فهمید مشکل از کجاست یا حتما باید با این api قبلا کار کرده باشی.