PDA

View Full Version : سوال: کامپوننت جایگزین برای وب بروزر

abolfazl_d_sh
سه شنبه 10 تیر 1393, 11:08 صبح
سلام
من با وب بروزر یک صفحه رو باز میکنم اما با بعضی کد های جاوا اسکریپت مشکل داره.کامپوننت دیگه ای به جای وب بروزر هست که استفاده کنم؟؟؟
ممنون

Saman_12
سه شنبه 10 تیر 1393, 11:32 صبح
خاصیت ScriptErrorsSuppressed رو true کنید احتمالا درست شه!

abolfazl_d_sh
سه شنبه 10 تیر 1393, 20:55 عصر
خاصیت ScriptErrorsSuppressed رو true کنید احتمالا درست شه!

ممنون قبلا یه اروری میداد الان نمیده....ولی بازم بعضی از عناصر و بخش ها صفحه رو باز نمیکنه.
در مورد کامپوننت دیگه هم web kit browser رو دانلود کردم و این فایل ها رو تو قسمت reference اضافه میکنم ولی وقتی میخام فایل WebKit.dll رو اضافه کنم ارور میده ولی دوتای دیگه رو اضافه میکنه.
WebKit.dll
WebKitBrowser.dll
WebKit.lnterop.dll

در ضمن من از ویژوال استودیو 2013 استفاده میکنم.
ممنون میشم منو راهنمایی کنید

abolfazl_d_sh
جمعه 13 تیر 1393, 16:53 عصر
دوستان اگه میتونید کمک کنید
به جای وب بروزر از چه کامپننتی استفاده کنم که به جای IE صفحات رو تو chrome باز کنه.جستجو که کردم web kit broser رو دانلود کردم اما وقتی فایل WebKitBroser.dll رو به برنامه اضافه میکنم کنترل web kit broser به قسمت tool box اضافه نمیشه.من از ویژوال استودیو 2013 استفاده میکنم.
لطفا راهنمایی کنید

zolal213
جمعه 26 تیر 1394, 12:56 عصر
سلام منم دقیقا همین مشکل شما رو دارم با این تفاوت که من وقتی می خوام webkitborwser رو دانلود کنم سایتش دان هست و امکان دانلود ندارم کسی هست که دل ال ال هاش رو بذاره برای دانلود ممنون میشم

mahan206
جمعه 26 تیر 1394, 13:05 عصر
سلام
اول مرورگر اینترنت اکسپولوره 11 نصب کن بعد این کد رو بزار تو فرمت
private static void WebBrowserVersionEmulation()
{
const string BROWSER_EMULATION_KEY =
@"Software\Microsoft\Internet Explorer\Main\FeatureControl\FEATURE_BROWSER_EMULA TION";
//
// app.exe and app.vshost.exe
String appname = Process.GetCurrentProcess().ProcessName + ".exe";
//
// Internet Explorer 11. Webpages are displayed in IE11 edge mode, regardless of the !DOCTYPE directive.
const int browserEmulationMode = 11001;

RegistryKey browserEmulationKey =
Registry.CurrentUser.OpenSubKey(BROWSER_EMULATION_ KEY, RegistryKeyPermissionCheck.ReadWriteSubTree) ??
Registry.CurrentUser.CreateSubKey(BROWSER_EMULATIO N_KEY);

if (browserEmulationKey != null)
{
browserEmulationKey.SetValue(appname, browserEmulationMode, RegistryValueKind.DWord);
browserEmulationKey.Close();
}
}
بعد اونو تو قسمت لود فرم یا جای دیگه فراخوانی کن به این صورت
WebBrowserVersionEmulation();

خب حالا دیگه نیاز به هیچ کامپوننتی هم نداری.من با همه کامپوننت ها کار کردم کلا این کارو بکنی خیلی بهتره
داخل کد بعضی جاهاش فاصله افتاده اونها رو بردار خودت به کدها نگاه کن هرجا فاصله افتاده بین حروف برش دار تا درست شه

abdullah20
جمعه 26 تیر 1394, 13:36 عصر
سلام
بهترین گزینه Awesomium می باشد

mahan206
شنبه 27 تیر 1394, 00:04 صبح
من کار کردم با همشون این روش که گفتم دیگه نیاز به هیچ کامپوننتی نداره