PDA

View Full Version : مالتی سلکشن در گرید

likemoon
سه شنبه 10 تیر 1393, 11:15 صبح
سلام
من میخوام در برنامه م گزارشی از لیستی از افرادی بگیرم که جلوی اسمشون در گرید تیک خورده باشه، برای اینکار فیلدی از نوع بیت در جدولم دارم که میخوام با تیک زدن اون مقدار اون فیلد 1 بشه و در بعد از اون لیست رو براساس 0 و 1 بودن اون فیلد فیلتر میکنم.
حالا مشکل من اینجاست که روی کدوم یکی از ایونت های گرید کد آپدیت اون فیلد رو بنویسم تا بلافاصله بعد از تیک زدن تغییرات توی جدول اعمال بشه؟؟؟

partovi.v
چهارشنبه 11 تیر 1393, 04:07 صبح
اساس کار به نظرم درست نیست
الان رو سیستمم دات نت نصب نیست چک کنم بهتون بگم اما فکر کنم واسه گرید مولتی سلکت داریم واسه لیست که مطمئنم داریم در این حالت اندیس تیک خورده هر رکورد یا سطر مشخصه و نیازی به هر لحظه آپدیت نیست باید واسه هر سطر گرید علاوه بر ستونهای جدولتون ستون چک باکس هم بزارید اونوقت با شماره اندیس selected row از گرید به کلید اون رکورد دسترسی پیدا کنید و اونوقت با شرط where بگید هرجا کلید با سلکت برابر بود حالا اطلاعاتشونو تو یه گرید نمایش بده یا هر کار دیگه که لازم دارید انجام بشه.
در کل چه نیازه شما دم به دم دیتابیسو آپدیت کنی و سرورو مشغول کنی فقط واسه یه تیک زدن تازه اون هم به کارت نمیاد مگه واسه نمایش
البته اگر به این لیست افراد بعدا باید دسترسی داشته باشی باید دید آیا نیاز به یه فیلد داری واسه معلوم بودن تیک خوردگی یا باید اطلاعاتو جور دیگه نگهداری مثلا جدول های موقت یا یا یه جدول مخصوص لیستهای قبلا انتخاب شده مثلا توسط کاربرهای مختلف در زمانهای مختلف.بهتره کارتونو با منطق بیشتری انجام بدین و به جواب یه سوال بسنده نکنین