PDA

View Full Version : ضمیمه پروژه به یک فلش مموری

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 13:24 عصر
سلام به همگی
امیدوارم دوستان دلخور نشده باشن چون یه ماهه که دارم همه اش تاپیک می زنم اینجا و سوالامو مطرح می کنم.
پروژه ای هست که خیلی وقته روش کار می کنم. فقط یه فکری به سرم زده که تصور می کنم اگه عملی بشه، این پروژه فوق العاده می شه. فکرم اینه:
نرم افزاری که نوشتم رو تو یه فلش بگذارم. بعدش روی اون فلش یه رمز بذارم. یا قفلش کنم. یا چطور بگم. یه کاری کنم که کسی نتونه به فایل های داخل فلش دسترسی داشته باشه. از طرفی این نرم افزار هم به صورت اتوران باز شه.
همچین کاری امکان پذیره؟
بعد یه سوال داشتم. فلش مموری با حجم پایین تولید می شه هنوز؟(منظورمم 100 مگ به پائینه)

shahryari
سه شنبه 10 تیر 1393, 18:14 عصر
در ویندوز ایکس پی شاید بتونید با دستورات shell exe در فایل اتوران اجراش کنی اما ویندوز 7 این اجازه رو نمیده

asgharjoon2
سه شنبه 10 تیر 1393, 18:21 عصر
شرکت های نرم افزاری تو ایران همیشه شخصا میرند نصب می کنند که کارای کد گزاری هم بکنند. اگه میخوای به صورت سی دی بفروشی بهترین کار اینکه اینترنتی کد بگذاری تا فعال بشه و یا زنگ بزنند کدشو ازت بگیرند

drsina
سه شنبه 10 تیر 1393, 18:33 عصر
یه دانگل بخر ... همه چیزش آمادست و ارزونم هست .

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 18:33 عصر
اصلا قرار نیست چیزی نصب بشه.
نرم افزار توی خود فلش می مونه.
اجرا می شه و اطلاعاتش توی خود فلش سیو می شه.
فقط اینه این فلش باید قفل شده باشه و کسی نتونه وارد بشه

asgharjoon2
سه شنبه 10 تیر 1393, 18:44 عصر
اطلاعاتتو نمی خوای ببینن یا چیز خاصی توش داری یا فایل exe رو نمی خوای ببینن؟ کامل بگو

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 19:02 عصر
یه فایل exe هست.
چند تا فایل هم کنارش.
می خوام فایل exe به صورت اتوران(حالا با اجازه و بی اجازه فرقی نداره) اجرا شه.
اما خود کاربر خواست وارد مموری شه بهش اجازه نده.
یعنی نرم افزار از تو مموری اجرا شه و بتونه با فایل های داخل مموری کار کنه اما خود کاربر نتونه وارد بشه

asgharjoon2
سه شنبه 10 تیر 1393, 19:09 عصر
اینو نمیدونم اما داخل برنامت میتونی اول کار چک کنی ببینی داخل فلش مموری هست فایل یا نه اگه نبود اجرا نشه. اطلاعاتتم میتونی کد کنی که کسی نفهمه چیه و برنامه خودش کد و دیکد کنه واسه خودش

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 19:24 عصر
بحث اون نیس
شرایط به شکلی هست که طرف نباید حتی فایل ها رو بتونه کپی کنه.

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 19:27 عصر
چه روبطی به این پروژه داره؟
می شه بهتر توضیح بدین...

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 19:39 عصر
یه سرچ کردم.
ایده تون عالیه. اما دقیقا باید از کجا بخرم.
دانگل رو باید چه عنوانی بگردم؟ دانگل خام ؟ دانگل برنامه نویسی نشده؟
قیمتش رو اگه میشه یه مزنه بدین. آخه می خوایم به صورت انبوه بفرشیم.
یه سوال دیگه. برنامه های .net (سی شارپ) رو میشه روش سوار کرد؟

drsina
سه شنبه 10 تیر 1393, 20:57 عصر
سلام ... چندتا شرکت هست که دانگل بفروشه دقیقان اسماشو یادم نیست ولی تا اونجا که میدونم شرکت ایریسای اصفهان داشت میساخت ولی هنوزم بسازه نمیدونم ....
اگر میخوای عمده ای بخری یه مدل تایوانی هست اسمش tiny یه ....
بگی دانگل بهت یه خامشو میدن ( توو بازارای معمولی نمیجوری باید بگردی ، هست )

درمورد امنیتش هم بگم از چیزی که بخوای خودت رو فلاش سرهم کنی خیلی بهتره ولی بازم راههایی هست که بشه بهش نفوذ کرد که مسلما خیلی نیستن که بلد باشن !!!!

قیمتش هم 3 سال پیش 8 هزار تومان بود ولی حالا فکر نکنم بیش تر 20 تومان باشه .

خود دانگل هم درایور خاص و نمونه کد های برنامه نویسی و آموزش (انگلیسش ) رو داره یه سری کد هایی هست (از همه زبان ها ... از جاوا و سی شارپ گرفته تا سی و کل دات نت ) که میتونی رو اون کدهاتو بنویسی و امنیتش هم تامین می کنه .

**** نکته اخلاقی : اگه میخوای عمده ای بخری ، سعی کن ایرانیشو بجوری بخری . ****

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 21:05 عصر
خود دانگل هم درایور خاص و نمونه کد های برنامه نویسی و آموزش (انگلیسش ) رو داره یه سری کد هایی هست (از همه زبان ها ... از جاوا و سی شارپ گرفته تا سی و کل دات نت ) که میتونی رو اون کدهاتو بنویسی و امنیتش هم تامین می کنه .
من الان اون نرم افزارم آماده است. یعنی تو قالب سی شارپ نوشتم. اون رو نمی شه توش گذاشت؟

drsina
سه شنبه 10 تیر 1393, 21:08 عصر
خوب آره دیگه خودش هم برات sample گذاشته که چه جوری برنامه رو با دنگل مچ کنی .

bitroo
سه شنبه 10 تیر 1393, 22:02 عصر
متاسفانه شرایط پروژه ما با بقیه نرم افزار ها فرق داره.
یعنی اگه کرکش کنن فقط با انتشار نسخه تقلبی به ما ضرر نمی رسه. اصلا ضرر ما از اون طریق نیست.
بلکه با کمک اون نرم افزار هر چقدر که بخواد از ما پول می گیره و ما هم نمی تونیم جلوش رو بگیریم.
این خیلی خطرناکه. اگه کسی یه شرکت خوب واسه قفل سخت افزاری می شناسه لطفا معرفی کنه

elec60
سه شنبه 10 تیر 1393, 22:26 عصر
http://www.makeuseof.com/tag/how-to-password-protect-your-usb-stick-3-easy-ways/

drsina
سه شنبه 10 تیر 1393, 23:10 عصر
خب اینکه این شرایط پیش بیاد نشانه ساختمان بد و برنامه نویسی اشتباه هست . شما هر چقدر هم که شرایط بد باشه ، نباید بزارید چنین اتفاقی بیافته . ولی اصولا هیچ چیزی قابل حفظ در نرم افزار نیست ، شما بیش تر از اون چیزی که توو دات نت هست نمیتونید برنامه تون رو امن و غیر قابل کرک کنید .

اگه این چیزی که شما می خواستید قابل انجام بود الان ویندوز سون 2500 تومان و ماست سون 7500 نمی شد .:لبخند:

hamid_hr
چهارشنبه 11 تیر 1393, 09:39 صبح
بلکه با کمک اون نرم افزار هر چقدر که بخواد از ما پول می گیره و ما هم نمی تونیم جلوش رو بگیریم.

خیلی خطرناکه انتشار این نرم افزار
بیشتر بررسی کنین و یا اصلا انتشار ندید

bitroo
چهارشنبه 11 تیر 1393, 12:39 عصر
خیلی خطرناکه انتشار این نرم افزار
بیشتر بررسی کنین و یا اصلا انتشار ندید
اگه می تونستم جزئیات پروژه رو می گفتم تا شرایط رو به خوبی درک کنید
اما متاسفانه اجازه ندارم.
ولی باید این خطر رو انجام بدیم.
الان تقریبا سه هفته است که داریم روی الگوریتم کار فکر می کنیم تا اگه کرک شد، کرکر نتونه ازش سر در بیاره.
اگه کسی ایده ای برای غیر قابل فهم کردن الگوریتم به ذهنش میرسه لطفا معرفی کنه.
منظورم تغییر نام متغییر ها نیست. بلکه یه تکنیک هایی که پیچیدگی کار رو افزایش بده.