PDA

View Full Version : یه مشکل عجیب در session

dehqhani
چهارشنبه 11 تیر 1393, 07:20 صبح
سلام من با session مشکل دارم اما نه ب، کار تا زمانی بدون نقص هست که فایلهایی (صفحات) که در پوشه اولیه هستند session رو انتقال میدن ولی وقتی از یه صفحه در پوشه اولیه وارد صفحه ای که داخل پوشه ای دیگه (که این پوشه داخل پوشه اولیه هست) میریم session اجرا نمیشه و پیامی که میگه شما وارد شده اید داده نمیشه ولی در برگشت به صفحات قبل در پوشه اولیه مشاهده میشه session بر قرا هست اما اعلام نمی کنه که شما وارد شده اید. یعنی هست اما نیست. اینطور بگم که من یه صفحه نمایش گزارشات دارم که داخل پوشه ای به نام(گزارشات روزانه هست) که اطلاعات با یک گرید ویو نمایش داده میشه و داخل این گرید یه دکمه از نوع image هست که با Hiden fiield اطلاعات اون رکورد را براساس id اون با session پاس میده به فرم ویرایشات که در صفحه دیگر که در پوشه (Edite )قرار دارد ارسال میکند . اما وقتی که این صفحه باز میشود در مرحله اول خطا میدهد بر روی session ولی برای بار دوم که بر روی رکورد مورد نظر کلیک میکنیم بدون هیچ مشکلی اطلاعات اون رکورد رو پاس میده . بخاطر همین کاربر مجبور هست که دوبار بر روی رکورد مورد نظرش کلیک کند(بار اول که اطلاعات رکورد قبلی براش به نمایش در میاد و بار دوم اطلاعات همون رکورد دلخواه ) تا بتونه ویرایش انجام بده. این مشکل در مرورگرهایی غیر فایرفاکس به وجود میاد یعنی در فایر فاکس همچین مشکلی نداره روی هر رکورد که کلیک کنی اطلاعات همون رکورد پاس داده میشه

dehqhani
چهارشنبه 11 تیر 1393, 12:34 عصر
کسی نیست مشکل ما رو حل کنه

_elhfarzan
دوشنبه 16 تیر 1393, 12:52 عصر
احتمال داره فرمت خطایی داره و باعث خالی شدن سیشنت میشه. چکش کن