PDA

View Full Version : سوال: ساخت فایل منیجر برای کاربران

lakset
چهارشنبه 11 تیر 1393, 13:45 عصر
سلام من اسکریپتی دارم که کاربران در اون عضو میشن و هنگام ثبت نام هر کاربر پوشه ای به نامش ایجاد میشه حالا من میخوام که اسکریپتی معرفی کنید که هر کاربر بتونه فایل های خودشو مدیریت کنه شبیه elfinder اما با این تفاوت که هر کاربر فقط بتونه تو پوشه خودش باشه

lakset
دوشنبه 16 تیر 1393, 13:38 عصر
دوستان نظری ندارید؟

vahidqara
دوشنبه 16 تیر 1393, 14:06 عصر
دوستان نظری ندارید؟

خیر :لبخندساده:

HidDeN_OutX.Exe
دوشنبه 16 تیر 1393, 14:25 عصر
سلام من اسکریپتی دارم که کاربران در اون عضو میشن و هنگام ثبت نام هر کاربر پوشه ای به نامش ایجاد میشه حالا من میخوام که اسکریپتی معرفی کنید که هر کاربر بتونه فایل های خودشو مدیریت کنه شبیه elfinder اما با این تفاوت که هر کاربر فقط بتونه تو پوشه خودش باشه

الگوریتمش که واضحه میشه گفت ولی من اسکریپتشو ندارم

شما بعد لاگین هر شخص شما از دیتنابیس از فیلد مثلا تصاویر

تصاویری رو بکش بیرون که تو کالمن شخص وارد شدس به همین صورت باقی اطلاعات.

استایتیک که نیست پی اچ پیه!

با تعریف متغییر همه چی حله

lakset
دوشنبه 16 تیر 1393, 17:48 عصر
خب مرسی از از پیشنهادتون الان اسکریپت من به این صورت عمل میکنه : اگر ثبت نام کاربر با موفقیت انجام شد یه کد رندوم میسازه و در پوشه uploads یه پوشه دیگه با نام اون کد رندوم ساخته میشه حالا همون کد رندمی که گفتم دقیقاً برای همون کاربر تو دیتابیس ذخیر شده پس فک نکنم نیازی به سشن باشه نمی دونم اسکریپت elfinder رو دیدی یا نه خب این اسکریپت از یه فایل به نام connector برای اتصال به پوشه آپلود استفاده میکنه حال کار مد نظر من این هست وقتی که کاربر خواست از فایل منیجر استفاده کنه کد پوشه شخص به فایل connector ارسال شه و اگه اینطور باشه که دیگه فقط به پوشه خودش دسترسی داره :چشمک:

lakset
سه شنبه 17 تیر 1393, 17:52 عصر
فک نکنم چیز سختی باشه با این همه مهندس اینجا

alibehroozi
سه شنبه 17 تیر 1393, 23:55 عصر
یک اسکریپت فایل منیجر از اینترنت دانلود کنید .
کد رندم رو از دیتابیس بخونید
در اسکریپت فایل منیجر تغییری ایجاد کنید که موقع اجرا این پوشه بارگذاری شه و باید دسترسی به پوشه قبلی رو غیرفعال کنید
به همین راحتی