PDA

View Full Version : سوال: مشکل با ابزار requiredfieldvalidator

bomb23
چهارشنبه 11 تیر 1393, 21:15 عصر
سلام
دوستان من یک فرم دارم که از requiredfieldvalidator واسه اجبار کاربر به ورود داده استفاده میکنم. حالا مشکلم اینه وقتی من روی باتن کلیک میکنم به جا اینکه اول ولیدیشنو چک کنه باتن سمت سرور اجرا میشه بعد ولیدیشن چک میشه در واقع وقتی فیلد پر نشده با کلیک اول صفحه رفرش میشه بعد اخطار ولیدیشن میاد که تو این حالت ولیدیشن بی ارزشه در واقع. البته اینم بگم که فقط تو یه پروژه خاصم اینطوره و هر فرمی هم واسه تست میسازم همینجوره ولی وقتی یه پروژه جدید اضافه میکنم این مشکل وجود نداره.

nice_boy_a
پنج شنبه 12 تیر 1393, 00:09 صبح
سلام.
خصوصیت ValidationGroup رو واسه Button و requiredfieldvalidator ها تنظیم کن، باید عضو یک گروه باشن.

bomb23
پنج شنبه 12 تیر 1393, 14:09 عصر
سلام.
خصوصیت ValidationGroup رو واسه Button و requiredfieldvalidator ها تنظیم کن، باید عضو یک گروه باشن.

سلام
validationgroup گذاشتم بازم همونجوری داره ارور میده! من یه فرم تو یه پروژه دیگه ساختم وقتی تو اون پروژه اجراش میکنم درسته میارمش تو این پروژه این مشکل درست میشه! مشکل از کجاها میتونه باشه؟ به Global.asax یا webconfig مربوط نمیشه؟

nice_boy_a
پنج شنبه 12 تیر 1393, 14:29 عصر
متن خطا یا عکس خطا رو بزار

Alireza.imani
پنج شنبه 12 تیر 1393, 15:55 عصر
اقا حالا که این تاپیک بازه منم سوالم رو که مرتبط هست بپرسم :

من تو فرمم چند تا RequiredFieldValidator دارم و 2 تا Compare validator .

وقتی رو دکمه ی رم کلیک می کنم مرورگر اول ارور مربوط به Compare validator ها رو فقط نشون میده و بعدش ارور مربوط به RequiredFieldValidator . در حالی که باید عکس این موضوع صادق باشه . لطفا راهنمایی کنید .