PDA

View Full Version : استایل افزونه های وردپرس

mostafae
پنج شنبه 12 تیر 1393, 20:53 عصر
سلام. من قالبی رو واسه سیستم وردپرس طراح کردم اما افزونه هایی مثل wp polls یا contact form 7 رو که روش نصب میکنم وقتی داخل سایت قرار میدم بدون استایل نمایش داده میشن و css لود نمیشه!!
مشکل من کجاست؟؟

vimax23
پنج شنبه 12 تیر 1393, 22:48 عصر
فولدرهاشو درست آپ کردی؟
تو سورس وقتی میبینی روی لینک استایل اینا کلیک میکنی فایلش باز میشه؟
میتونی لینک بدی؟

mostafae
پنج شنبه 12 تیر 1393, 23:29 عصر
فولدرهاشو درست آپ کردی؟
تو سورس وقتی میبینی روی لینک استایل اینا کلیک میکنی فایلش باز میشه؟
میتونی لینک بدی؟

منظورتون رو متوجه نمیشم!
من روی لوکال هاست نصب کردم

برای اینکه استایل افزونه ها لود بشه باید تو فایل های قالب تنظیمات خاصی انجام داد؟؟

vimax23
جمعه 13 تیر 1393, 08:49 صبح
منظورتون رو متوجه نمیشم!
من روی لوکال هاست نصب کردم

برای اینکه استایل افزونه ها لود بشه باید تو فایل های قالب تنظیمات خاصی انجام داد؟؟

تیم ویوئر داری؟
فکر نمیکنم استایل رو خودش باید لود کنه ، شما سورس صفحه رو ببینی رو براوزرت میتونی استایلش که لینک شده تو صفحه رو ببینی روش کلیک کن ببین 404 میده اگر 404 میده یعنی لینک اشتباهه فایل اونجایی که باید باشه نیست
اگر هم کانفلیگ داره با فایرباگ ببین
احتمالا قبل از شما کسایی دیگه هم مشکل داشتن تو فوروم یا سایت پشتیبانی که خودشون دارن بپرس زودتر به نتیجه میرسی

mostafae
جمعه 13 تیر 1393, 15:39 عصر
تیم ویوئر داری؟
فکر نمیکنم استایل رو خودش باید لود کنه ، شما سورس صفحه رو ببینی رو براوزرت میتونی استایلش که لینک شده تو صفحه رو ببینی روش کلیک کن ببین 404 میده اگر 404 میده یعنی لینک اشتباهه فایل اونجایی که باید باشه نیست
اگر هم کانفلیگ داره با فایرباگ ببین
احتمالا قبل از شما کسایی دیگه هم مشکل داشتن تو فوروم یا سایت پشتیبانی که خودشون دارن بپرس زودتر به نتیجه میرسی

مشکلم رو متوجه شدم.
توی فایل header.php از تابع <?php wp_head(); ?> استفاده نکرده بودم.
مشکل نظرسنجی حل شده اما فرم تماس با ما کماکان استایل نداره با اینکه بالا لینک داده شده و لینکش هم کار میکنه!!