PDA

View Full Version : پرداخت الکترونیکی

AmirRezanezhad
جمعه 13 تیر 1393, 14:05 عصر
سلام . من تو وب سایتم میخوام یک قسمت بزارم برای پرداخت الکترونیکی ... به این صورت که کاربر وارد این بخش میشه و مبلغ را وارد میکنه و بعد وارد صفحه پرداخت میشه... و بعد اگه پرداخت موفقیت آمیز بود مبلغ پرداختی و اسم شخص پرداخت کننده واسم ای ام اس بشه ..
واسه پراخت می خوام از parspal استفاده کنم .... کسی میتونه کمکم کنه که چطور اینکارو بکنم ؟ و یا چطوری از parspal تو سایتم استفاده کنم ؟ تو راهنمای سایت parspal چیزی واسه آموزش نوشته بود ٰ اما چیزی نفهمیدم ... لطفا کمکم کنید.:قلب:

okpnz1
جمعه 13 تیر 1393, 15:12 عصر
سلام من از چهان پی استفاده دارم میکنم از پلاگین asp کمک گرفتم تو کدش api رو که اختصاصی هست باید وارد کنی بعد صفحه ای که پعد از پرداخت باید به اون صفحه برگرده طوری که می تونی ای دی کالارو بگیری و قیمت رو نشون بدی بعد با استفاده از دکمه خرید همونو بفرستی به درگاه و..... فک کنم تو همه درگاه آماده ها اینجوری باشه
ولی بابت اس کردن اطلاعی ندارم ولی فک کنم بتونی از کال بک یا همون صفحه که بعد از پرداخت برمیگرده به اونجا اگه طوری کد بنویسی که مشخصات رو برگردونه استفاده کنی برای sms ولی باز مطمئن نیستم ایشالا دوستانی که کار کردن راهنمایی کنن

AmirRezanezhad
جمعه 13 تیر 1393, 23:09 عصر
کسی نمونه کد نداره البته با پارس پال؟
:اشتباه: