PDA

View Full Version : کندی شدید اینترنت مخابرات

eshpilen
شنبه 14 تیر 1393, 10:18 صبح
چند هفته ای میشه اینترنت مخابرات در کرج خیلی کند شده.
البته نمیدونم این مشکل فقط واسه ماست یا کلا اینطوری شده!
محل کارم اصلا نمیتونیم کار کنیم. بعضی سایتها بد نیست ولی بعضی دیگه مثل سامانه املاک کشوری واقعا خرابه.

Veteran
شنبه 14 تیر 1393, 10:31 صبح
اره واسه منم اینجوریه !
من تا عید 512 3 ماهه نامحدود میگرفتم 65،الان همون شده 165 :قهقهه::قهقهه::قهقهه::قهقهه:: هقهه::قهقهه::قهقهه: خدایا شکرتتتتت

systam
شنبه 14 تیر 1393, 21:19 عصر
سلام
من حدود 3 ساله کافی نت دارم معمولا 6 ماه اول سال اینترنت کنده
از شرکتش که شاتل هست سوال میکنم یه جورایی میپیچوننم جواب درستی نمیدن:متفکر:
هیچ کاریش هم نمیتونی بکنی

از یک حلزونه هم سوال میکنند سرعت تو بیشتره یا اینترنت ایران ؟
با افتخار جواب میده سرعت من :قهقهه::قهقهه:

یا علی

alireza es
یک شنبه 15 تیر 1393, 00:15 صبح
وضعیت اینترنت به حدی رسیده که وقتی میرم یوتیوب(استغفرالله)نسخه موبایلو میاره!میرم جیمیل نسخه html میاره!!
یاد یه جوک افتادم که میگه از یه ژاپنی میپرسن سرعت اینترنت شما چه قدره؟میگه تا یه سایتو باز کنیم یه فیلم دانلود میکنم مال شما چه قدره؟میگه
وقتی میخوایم یه سایتو باز کنیم یه فیلم میبینیم حوصله مون سر نره :(

eshpilen
یک شنبه 15 تیر 1393, 12:52 عصر
حالا این یکی دفتر محل کارم که اینترنت یه شرکتی رو داره امروز تست سرعت با speedtest.net گرفتم نزدیک 8 مگابیت سرعتش بود، درحالیکه ما چند سال پیش این سرویس رو با سرعت اسمی 256 کیلوبیت بر ثانیه گرفتیم!
ولی مملکت ما خیلی چیزاش برعکسه، گفتم بیام تبلیغ شرکتش رو بکنم چند وقت دیگه به مال خودمون هم گند میخوره :متفکر:
چرا؟ چون مثلا رئیس بالا دستی میفهمه میگه پیگیری کنید کی بوده چی بوده چرا این اسراف چرا این لارج بازی یعنی چی دارید پول شرکت رو هدر میدید! یا اینکه چون مشتریشون زیاد میشه میان و زرت و زرت سرویس میدن با همون پهنای باند، اونوقت مال ما هم کند میشه.
پس من تبلیغش رو نمیکنم! تنها کاری که میکنم اینه که همچنان به اشتراک این شرکت ادامه میدم.

FastCode
یک شنبه 22 تیر 1393, 15:15 عصر
سلام.
آقا غصه نخور. اینترنت من هم چند ساله که اینطوریه.بنده شخصا با جند تا از مسئول دیتاسینترها, ادمین ها, مسئول دیتای مخابراتها و خیلیهای دیگه کاملا مفصل راجع به این قضایا صحبت کردم.
خیلی از مشکلات شهرهای مختلف رو بهم گفتن که البته اجازه ندارم بگم.(امنیت اطلاعات و امنیت جانی(باور کن))خیلی خلاصه میتونم بگم به علت وجود تعداد غیر قابل کنترل مفت خور پول ندارند سرویسهاشون رو درست کنند.

ایمان اختیاری
جمعه 03 مرداد 1393, 04:26 صبح
ای آقا ... منم کرجم.. از یه جایی اینترنت گرفته بودم دیدم خوبه نامحدود گرفتم حال و حوصله فرت و فرت شارژ کردن نداشتم.. اولش خوب بود اما این جوری شده تا نزدیک ظهر یا بعد از ظهر خوبه .. دیگه ییهو افت می کنه در حد هشت یا نه کیلوبایت ... تا فردا صبح....
حالا فک کن با این سرعت می خوام به شرکت ریموت بزنم یا روترا رو چک کنم چه زجری می کشم. .
فک کنم تا نزدیک مدیرعامل شرکت هم پیگیری کردم همه پیچوندن ....

دیگه عادت کردیم ...

Mask
جمعه 03 مرداد 1393, 16:32 عصر
اینترنت منم مخابرات. ایمیل و بیشتر سایتها رو باید با قند شکن باز کنم.
انگار dns سرورشون داغونه.

eshpilen
شنبه 04 مرداد 1393, 08:10 صبح
البته سرعت اینترنت محل کار من یک هفته ای هست که درست شده!
فکر کنم اینا خودشون پشت پرده یه کارایی میکنن اما طبق معمول هیچی اعلام نمیکنن و نمیگن و این همه ملت سرکار میرن و حرص میخورن و کلی نفر-ساعت با تماس با پشتیبانی و جر و بحث کردن هدر میره.
ولی بهرحال ما باید تلاشمون برای اعتراض و افشاگری رو بکنیم. مثل همین تاپیک. چه بسا اگر ساکت باشیم اون مسئله درست نشه یا خیلی دیرتر درست بشه. بخصوص وقتی اصول و قانون و شفافیت و پاسخگویی درست و حسابی نیست.

BORHAN TEC
یک شنبه 19 مرداد 1393, 13:41 عصر
من معمولاً از صبانت استفاده می کنم، الان مشکلی در سرعت نداره ولی یه مشکل عجیب دارم. دقیقاً ساعت 2 نیمه شب سرعت اینترنت از DialUp هم پایین تر میاد. هر موقع هم که زنگ زدم میگن که توی اون ساعت ترافیک زیاد میشه و این اتفاق میفته!!! ولی خیلی جالبه که دقیقاً ساعت 2 نیمه شب فلکه اینترنت بسته میشه! :متفکر:

2undercover
یک شنبه 19 مرداد 1393, 15:11 عصر
من معمولاً از صبانت استفاده می کنم، الان مشکلی در سرعت نداره ولی یه مشکل عجیب دارم. دقیقاً ساعت 2 نیمه شب سرعت اینترنت از DialUp هم پایین تر میاد. هر موقع هم که زنگ زدم میگن که توی اون ساعت ترافیک زیاد میشه و این اتفاق میفته!!! ولی خیلی جالبه که دقیقاً ساعت 2 نیمه شب فلکه اینترنت بسته میشه! :متفکر:

دلیلش اینه که اون ساعت اینترنت رایگان میشه. حالا یا خود شرکت فلکه رو می بنده که مردم نتونن خیلی دانلود بکنن یا مردم اینقدر دانلود می کنند که سرعت داغون میشه.