PDA

View Full Version : مبتدی: درخواست برنامه مراقبین دانشگاه

saeedrai
شنبه 14 تیر 1393, 16:27 عصر
سلام... از اساتید محترم سایت درخواست دارم ... تا در ساخت این برنامه مرا کمک کنند... موضوع برنامه از این قراره که میخواهم ساعت، تاریخ، مکان و نام مراقبین را به برنامه داده و به صورت Random تصادفی و مساوی به هر شخص مراقب روزهایی تعلق گیرد...با تشکر...

vbhamed
شنبه 14 تیر 1393, 16:35 عصر
سلام
خب شما بايد برنامتون رو شروع كنيد و هر جا مشكل داشتيد بچه ها راهنمايي مي‌كنند ولي يادتون باشه درخواست حل تمرين و انجام پروژه در اين سايت ممنوع است

Rasul75
یک شنبه 15 تیر 1393, 20:04 عصر
سلام
دوست عزیز اگه بیشتر توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم

saeedrai
دوشنبه 16 تیر 1393, 10:33 صبح
سلام
خب شما بايد برنامتون رو شروع كنيد و هر جا مشكل داشتيد بچه ها راهنمايي مي‌كنند ولي يادتون باشه درخواست حل تمرين و انجام پروژه در اين سايت ممنوع است

سلام...
نه خودم روش کارمی کنم ...چون باید یه چیزایی بلد باشم که به استادم توضیح بدم...فقط چون تازه شروع کردم به کمک دوستان خیلی نیاز دارم...

saeedrai
دوشنبه 16 تیر 1393, 10:38 صبح
سلام
دوست عزیز اگه بیشتر توضیح بدی شاید بتونم کمکت کنم

ممنون که می خوای کمک کنی...تو همون اول تو دیتابیس گیر کردم...الان من چهار تا بانک جداگانه ساختم برای ساعت، تاریخ، مکان و نام مراقبین ...اصلا این درسته ...چطوری این ها رو به هم ربط میدن ... اگه کمکم کنین ممنون میشم...

saeedrai
دوشنبه 16 تیر 1393, 10:43 صبح
البته اینم بگم من تو اکسس این کارها رو انجام دادم...

Rasul75
دوشنبه 16 تیر 1393, 12:02 عصر
دوست عزیز چرا از 4 بانک جداگانه؟ :متعجب:
شما می تونید در یک از بانک ها چهار تا table بسازید اینطوری به مشکل بر نمی خورید.
بعد برای راحتی کار table ها را در اکسس به هم متصل کنید و فقط از کد random استفاده کنید در انتخاب فیلد های ساعت، تاریخ، مکان و مراقبین

saeedrai
سه شنبه 17 تیر 1393, 11:06 صبح
ممنون از کمکت ... پس اون شکل چی ، استاد گفته یه چیزی شبیه اون باشه ...
میشه با ویژوال بیسیک 6 یا حتی vb.net اونو درست کرد ...

Rasul75
سه شنبه 17 تیر 1393, 12:51 عصر
کدوم شکل؟؟؟؟
منظورت عکسه اون بالاست؟

m.4.r.m
چهارشنبه 18 تیر 1393, 18:31 عصر
اونی که شما می خواهید برنامه زمانبندی دروس هستش اما به شکل دیگر باید از الگوریتم های هوشمند مثل ژنتیک استفاده کنی تا درصد مورد قبولت 90 به بالا باشه.

saeedrai
پنج شنبه 19 تیر 1393, 12:27 عصر
اونی که شما می خواهید برنامه زمانبندی دروس هستش اما به شکل دیگر باید از الگوریتم های هوشمند مثل ژنتیک استفاده کنی تا درصد مورد قبولت 90 به بالا باشه.

سلام ... یعنی از کلاس ها استفاده کنم ...
من یه کارهایی رو تو vb.net انجام دادم ...
یعنی به نظر شما منی که تازه کارم می تونم این پروژه انجام بدم ...
لطفا کمکم کنین فقط یک هفته دیگه مهلت دارم...

saeedrai
پنج شنبه 19 تیر 1393, 16:19 عصر
دوست عزیز چرا از 4 بانک جداگانه؟ :متعجب:
شما می تونید در یک از بانک ها چهار تا table بسازید اینطوری به مشکل بر نمی خورید.
بعد برای راحتی کار table ها را در اکسس به هم متصل کنید و فقط از کد random استفاده کنید در انتخاب فیلد های ساعت، تاریخ، مکان و مراقبین

من همون کاریو کردم که شما گفتید...بینشون ارتباط رو هم برقرار کردم...با آموزش هایی که دستم هست فکر کنم درست ارتباطشون برقرار کردم... فقط اون کد random که گفتید رو چطور اجرا کنم...

Rasul75
جمعه 20 تیر 1393, 16:05 عصر
دوست عزیز ببین برنامه زیر به دردت می خوره یا نه؟ :خجالت:

saeedrai
شنبه 21 تیر 1393, 15:58 عصر
آره خوب بود... اما میخوام چاپش هم کنه...

Rasul75
شنبه 21 تیر 1393, 19:23 عصر
اونو دیگه من بلد نیستم از اساتید بخواه :)