PDA

View Full Version : سوال: دسترسی چند لایه

nimak2
شنبه 14 تیر 1393, 19:02 عصر
سلام . سایت من قراره یه عالمه اطلاعات بگیره .. از جاهای مختلف .. این اطلاعات برای چهار دسته یا گروه انسان هستند . میخوام برای هر چهار دسته یک مدیر مشخص کنم . که اون مدیر با لاگین کردن فقط به دسته خودش وصل بشه و اطلاعات و زیاد و کم و ادیت ... کنه . آیا همچین کاری میشه انجام داد ؟ نمیخوام خیلی توضیح بدین . فقط کافیه در یکی دو خط بفرمایین باید حدودا چکار کنم . خودم میرم دنبالش . ممنون
میخوام با ASP و C# انجام بدم

My_LoVe_IRAN
یک شنبه 15 تیر 1393, 03:09 صبح
سلام . سایت من قراره یه عالمه اطلاعات بگیره .. از جاهای مختلف .. این اطلاعات برای چهار دسته یا گروه انسان هستند . میخوام برای هر چهار دسته یک مدیر مشخص کنم . که اون مدیر با لاگین کردن فقط به دسته خودش وصل بشه و اطلاعات و زیاد و کم و ادیت ... کنه . آیا همچین کاری میشه انجام داد ؟ نمیخوام خیلی توضیح بدین . فقط کافیه در یکی دو خط بفرمایین باید حدودا چکار کنم . خودم میرم دنبالش . ممنون
میخوام با ASP و C#‎ انجام بدم
نمیدونم منظورتو درست گرفتم یا نه !
2 3 راه وجود داره ،تو دیتا بیست معلوم کن که مدیر کدوم بخش هست ! (به وسیله یه فیلد یا جدول جدا و ... بسته به نوع دیده خودت)
اونوقت میتونی هم یه صفحه بسازی و همه مدیر ها رو به اون سمت هدایت کنی و بسته به مدیریت بخششون اون بخش هایی که میتونن مدیریت کنن رو بهشون نشون بدی و ...
راه دیگه اینه که واسه هر کدوم از مدیرا صفحه جدا طراحی کنی (منظورم از صفحه کد های html است ،کد پشتشون میتونه یکی باشه)
یا میتونی مثل انجمن ها کار کنی ،مدیریت انجمنی ! که تو همه انجمن ها هست ! صفحه 1 صفحه هست ،بعضی امکانات برای یکی باز میشه بعضی دیگه نه و ...

nimak2
دوشنبه 16 تیر 1393, 00:06 صبح
ممنون . این بخش ها از هم جدا هستند یعنی یه جورایی نمیشه بهشون گفت سطح دسترسی . واقعیتش اینه چندین مدیر مدرسه هستند که میخوان وارد سایت بشن. میخوام فقط وارد مدرسه خودشون بشن و کاراشونو انجام بدن . یعنی بعد از لاگین کردن به ثبت و .. کردن اطلاعات دانش آموزان خودشون بپردازن ولی طبیعتا فرم های ثبت و ... برای همه یکسان باشه . فکر کنم راه اول شما به کار من بیاد ممنون . دوستان اگر بهتر میتونن راهنمایی کنن دریغ نکنن . ممنون

My_LoVe_IRAN
سه شنبه 17 تیر 1393, 00:08 صبح
ممنون . این بخش ها از هم جدا هستند یعنی یه جورایی نمیشه بهشون گفت سطح دسترسی . واقعیتش اینه چندین مدیر مدرسه هستند که میخوان وارد سایت بشن. میخوام فقط وارد مدرسه خودشون بشن و کاراشونو انجام بدن . یعنی بعد از لاگین کردن به ثبت و .. کردن اطلاعات دانش آموزان خودشون بپردازن ولی طبیعتا فرم های ثبت و ... برای همه یکسان باشه . فکر کنم راه اول شما به کار من بیاد ممنون . دوستان اگر بهتر میتونن راهنمایی کنن دریغ نکنن . ممنون
اصولیترین راه همون راه اول هست که گفتم ! باید فیلدی براشون در نظر بگیری مثل idschool و این فیلد رو توی جاهای دیگه استفاده کنی تا بتونی فیلتر کنی و ... !

nimak2
چهارشنبه 18 تیر 1393, 08:35 صبح
دقیقا متوجه شدم . ممنون از راهنماییتون :لبخندساده: