PDA

View Full Version : تغییر در کیوت

samanbank
یک شنبه 15 تیر 1393, 04:42 صبح
سلام من کل نت رو جستجو کردم برای ادیت کیوت و تغییر تم همه رنگ بندی و ... یاد داده بودند

من میخوام نوار کناری کیوت رو بردارم و فولدر ویو و.... میخوام شبیه eclipse بشه ایا میشه توی eclipse کیوت کار کنم واقعا از ظاهرش خوشم میاد ! :d

حامد مصافی
دوشنبه 16 تیر 1393, 01:47 صبح
نوار کناری کیوت یعنی کجا دقیقاً؟ منظورت کیوت‌کریتوره ؟ نیاز به یک کامپایل مختصر داری فقط.
بله کیوت برای eclipse هم افزونه‌ای داره. قبل از اینکه کیوت‌کریتور به وجود بیاد و به این حد از تکامل برسه ازش استفاده می‌کردم اما جدیدا مثل اینکه توسعه پیدا نمی‌کنه

samanbank
دوشنبه 16 تیر 1393, 02:02 صبح
نوار کناری کیوت یعنی کجا دقیقاً؟ منظورت کیوت‌کریتوره ؟ نیاز به یک کامپایل مختصر داری فقط.
بله کیوت برای eclipse هم افزونه‌ای داره. قبل از اینکه کیوت‌کریتور به وجود بیاد و به این حد از تکامل برسه ازش استفاده می‌کردم اما جدیدا مثل اینکه توسعه پیدا نمی‌کنه

ممنون

ببین کنار کیوت کریتور سمت چپ که کامپایرل اینا هست میخوام برداشته بشه کلا و اگرم بشه مثل اکلیپس نوار رو ببرم زیر تولبار یا نوار بالا همونایی که نوشته file help و .. یعنی زیر اون بیاد ولی ریز مثل اکلیپس

و بعدم اگه بشه من که ندیدم میخوام فایل های cpp رو خورد کنه مثل بقیه ide ها یعنی بازشون کنه چطوری بگم قسمت قسمت کنه مثلا تابع ها بعد زیرش فلاان

یه مشکلی هم دارم اتوکامپلیت نداره و باگ گیری تو تایپ نمیکنه

ممنون میشم پاسخ بدید

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 16 تیر 1393, 10:54 صبح
ممنون

ببین کنار کیوت کریتور سمت چپ که کامپایرل اینا هست میخوام برداشته بشه کلا و اگرم بشه مثل اکلیپس نوار رو ببرم زیر تولبار یا نوار بالا همونایی که نوشته file help و .. یعنی زیر اون بیاد ولی ریز مثل اکلیپس

و بعدم اگه بشه من که ندیدم میخوام فایل های cpp رو خورد کنه مثل بقیه ide ها یعنی بازشون کنه چطوری بگم قسمت قسمت کنه مثلا تابع ها بعد زیرش فلاان

یه مشکلی هم دارم اتوکامپلیت نداره و باگ گیری تو تایپ نمیکنه

ممنون میشم پاسخ بدید

یعنی شما به این حد حرفه ای شدی در Qt که همه چیز رو ول کردی به فکر تغییر ظاهر خود Qt Creator هستی !!!
واسه اینکار باید سورس Qt رو دانلود و دستکاری و بعد کامپال کنید برای خودتون.

samanbank
دوشنبه 16 تیر 1393, 23:11 عصر
یعنی شما به این حد حرفه ای شدی در Qt که همه چیز رو ول کردی به فکر تغییر ظاهر خود Qt Creator هستی !!!
واسه اینکار باید سورس Qt رو دانلود و دستکاری و بعد کامپال کنید برای خودتون.

چرا تو این فروم همه بد حرف میزنن !‌فکر میکنن خیلی بلد هستن !‌

نخیر به حرفه شدن ربط نداره ! بحث روانشناسی هست باهاش حال نمیکنم دلمو میزنه !‌ مخصوصا اون qml ادیتور که کلا باگ هست !‌میخوام ینارو درست کنم
من سورس رو دانلود کردم کجاش باید اینارو اوکی کنم ؟! سورس خودش هم با کیوت هست ماشاالله !!!‌

کامبیز اسدزاده
دوشنبه 16 تیر 1393, 23:35 عصر
چرا تو این فروم همه بد حرف میزنن !‌فکر میکنن خیلی بلد هستن !‌

نخیر به حرفه شدن ربط نداره ! بحث روانشناسی هست باهاش حال نمیکنم دلمو میزنه !‌ مخصوصا اون qml ادیتور که کلا باگ هست !‌میخوام ینارو درست کنم
من سورس رو دانلود کردم کجاش باید اینارو اوکی کنم ؟! سورس خودش هم با کیوت هست ماشاالله !!!‌

کسی بد حرف نمیزنه ! شما بد تفسیر میکنید :لبخندساده:
به این لینک مراجعه کنید معمولا سورس مربوط به Qt Creator به این صورت هستش : https://qt.gitorious.org/qt-creator
اینم با جزئیات : https://qt.gitorious.org/qt-creator/qt-creator/source/0016e385ab944ba926c37f7bba87a7634eb47f1f: